-
Posts
494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga3006
-
Charly! Ludzi na dogomanii się pytałam co robią już od dawna takie smycze i co je sprzedawali na bazarkach. Robią właśnie z nich więc na pewno są dobre! Jeżeli kupimy ten 5mm to to będzie bardzo mocne. To mają być smycze na bazarek a nie na schronisko gdzie psy nie umieją chodzić na smyczach i je gryzą. Zobacz ile tam jest kolorów a ile mozesz dotać w żeglarskim... Edit: widziałam jeszcze na dogomanii robione tak obroże półzaciskowe tylko trzeba kupić kółka
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Vitka nie denerwuj się:eviltong: pochwały mnie niczego nie nauczą tylko krytyka i czepianie się -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
łapki to już na odczepnego robione:diabloti: Ludzik nie licząc twarzy zajął mi 5 min ale twarz zajęła mi dłużej. Rysowałam ze zdjęcia i najważniejsze było podobieństwo a z twarzami ludzkimi zbytniego doświadczenia nie mam. Nawet nie miałam jak siatki narysować na takim maleństwie (całość ma 10 cm) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
bardzo proszę o jakieś wskazówki [img]http://img215.imageshack.us/img215/6158/85380799.jpg[/img] część większego rysunku ale jeszcze niedokończony. Pierwszy mój ludź w całości [img]http://img109.imageshack.us/img109/6195/44823550.jpg[/img] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Vitka mi nie chodzi o brak nauczyciela ale o pieniądze... Wilczanda dawaj leniwca:cool3: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Mada:)']Haha, to w ramach kształcenia do przyszłego zawodu. :D[/QUOTE] do jakiego?:cool3: mi do mojego wymarzonego zawodu rysunek jest wybitnie potrzebny a uczyć się go nie mam możliwości:shake: moja przyszłość to sklep Biedronka:roll: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
rzeczywiście coś z trupa ma:lol: szczęśliwa ty na kurs rysunku możesz chodzić:placz::diabloti: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Ludzie super:loveu: cienie na szmacie genialne ale całkowicie nie potrafię ogarnąć co się z nią dzieje i co to za koło na górze -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
Aga3006 replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Właśnie hurtowe ilości mnie interesują najbardziej :P Dzięki. -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
Aga3006 replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Mam pytanie; z jakich sznurków robicie te obroże i po ile je kupujecie? -
Ten sznaucer nie warczy. Jak siedziałam w boksie próbując zobaczyć czy ma czip to podchodził do mnie i dawał się delikatnie głaskać, ale inne psy z boksu go ode mnie odpychały. Nawet dał sobie obrożę założyć, a jak sprawdzałam czytnikiem, który piszczy i sporo psów się go boi to nie reagował. Myślę, że bardziej boi się kolegów z boksu niż człowieka.
-
Zostałam doszczętnie oskubana z rysunków więc z bazarku nici ale mam nowy ,,byznes plan'' tylko się trzeba zorientować w cenach sznurków i kupić trochę na allegro razem z karabińczykami i zapięciami i mogłybyśmy robić takie smycze plecione na bazarek bo to dziecinnie proste jest a efekt świetny i wiele wzorków można robić [img]http://img229.imageshack.us/img229/9479/smyczo.jpg[/img]
-
Miniaturka Eli:cool3: [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywTXMG0gI/AAAAAAAABB8/N6bBvYC0ntc/s640/DSC05475.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywP2HOa-I/AAAAAAAABB4/iPNM3Oxbq3E/s640/DSC05472.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywW8CWy7I/AAAAAAAABCA/5kE6189rH-k/s640/DSC05476.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywdfQ8FoI/AAAAAAAABCI/t0WZHEiojWg/s640/DSC05491.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywktXARNI/AAAAAAAABCM/IsNyLSjSc4g/s512/DSC05495.JPG[/img]
-
JUŻ MI DZIAŁA EDYCJA!:multi: Vitka twoje pocztówki są super świetne:loveu: kocurek bengalski biurowy dziś miał sesję fotograficzną [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyuw-iF9QI/AAAAAAAABAo/tamngthERqM/s512/DSC05444.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzyvvDLw9DI/AAAAAAAABBc/wgOGDvoyCuA/s640/DSC05445.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyv4ZfinTI/AAAAAAAABBg/UJ7PBDOT9AM/s640/DSC05450.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyv9rB0R_I/AAAAAAAABBk/3FKL6-LbIlg/s512/DSC05452.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywokNEWOI/AAAAAAAABCQ/T04q1G2e5YE/s512/DSC05520.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyws6fEd5I/AAAAAAAABCU/T6sLXuWOcUM/s640/DSC05521.JPG[/img]