Jump to content
Dogomania

Aga3006

Members
  • Posts

    494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga3006

  1. Charly! Ludzi na dogomanii się pytałam co robią już od dawna takie smycze i co je sprzedawali na bazarkach. Robią właśnie z nich więc na pewno są dobre! Jeżeli kupimy ten 5mm to to będzie bardzo mocne. To mają być smycze na bazarek a nie na schronisko gdzie psy nie umieją chodzić na smyczach i je gryzą. Zobacz ile tam jest kolorów a ile mozesz dotać w żeglarskim... Edit: widziałam jeszcze na dogomanii robione tak obroże półzaciskowe tylko trzeba kupić kółka
  2. Vitka nie denerwuj się:eviltong: pochwały mnie niczego nie nauczą tylko krytyka i czepianie się
  3. 100m sznurka bistorowego kosztuje 4 zł. Dokupić karabińczyki i możemy robić ale nie ma komu tego kupić. Tu można zamówić: [url]http://tmg.gsi.pl/cennik.html[/url]
  4. 100m sznurka bistorowego kosztuje 4 zł. Dokupić karabińczyki i możemy robić ale nie ma komu tego kupić
  5. łapki to już na odczepnego robione:diabloti: Ludzik nie licząc twarzy zajął mi 5 min ale twarz zajęła mi dłużej. Rysowałam ze zdjęcia i najważniejsze było podobieństwo a z twarzami ludzkimi zbytniego doświadczenia nie mam. Nawet nie miałam jak siatki narysować na takim maleństwie (całość ma 10 cm)
  6. bardzo proszę o jakieś wskazówki [img]http://img215.imageshack.us/img215/6158/85380799.jpg[/img] część większego rysunku ale jeszcze niedokończony. Pierwszy mój ludź w całości [img]http://img109.imageshack.us/img109/6195/44823550.jpg[/img]
  7. Vitka mi nie chodzi o brak nauczyciela ale o pieniądze... Wilczanda dawaj leniwca:cool3:
  8. [quote name='Mada:)']Haha, to w ramach kształcenia do przyszłego zawodu. :D[/QUOTE] do jakiego?:cool3: mi do mojego wymarzonego zawodu rysunek jest wybitnie potrzebny a uczyć się go nie mam możliwości:shake: moja przyszłość to sklep Biedronka:roll:
  9. rzeczywiście coś z trupa ma:lol: szczęśliwa ty na kurs rysunku możesz chodzić:placz::diabloti:
  10. Ludzie super:loveu: cienie na szmacie genialne ale całkowicie nie potrafię ogarnąć co się z nią dzieje i co to za koło na górze
  11. Właśnie hurtowe ilości mnie interesują najbardziej :P Dzięki.
  12. Mam pytanie; z jakich sznurków robicie te obroże i po ile je kupujecie?
  13. Można go zagadać a druga w tym czasie robić zdjęcia z ukrycia. W dzień targowy kręci się dużo ludzi więc powinno się dać radę.
  14. Ten sznaucer nie warczy. Jak siedziałam w boksie próbując zobaczyć czy ma czip to podchodził do mnie i dawał się delikatnie głaskać, ale inne psy z boksu go ode mnie odpychały. Nawet dał sobie obrożę założyć, a jak sprawdzałam czytnikiem, który piszczy i sporo psów się go boi to nie reagował. Myślę, że bardziej boi się kolegów z boksu niż człowieka.
  15. Zostałam doszczętnie oskubana z rysunków więc z bazarku nici ale mam nowy ,,byznes plan'' tylko się trzeba zorientować w cenach sznurków i kupić trochę na allegro razem z karabińczykami i zapięciami i mogłybyśmy robić takie smycze plecione na bazarek bo to dziecinnie proste jest a efekt świetny i wiele wzorków można robić [img]http://img229.imageshack.us/img229/9479/smyczo.jpg[/img]
  16. Ja bym mogła zrobić jak już mówiłam, bo edycja mi działa. Wrzuciłabym może też jakieś rysunki, ale Vitka już robi więc aby nie mieszać pani kierowniczce w informowaniu o wpłatach to zrobić jak skończy się tamten albo niech Vitka połączy z tm co już jest:cool3:
  17. Lepiej późno niż wcale. Wszystkiego najlepszego i alby cytat z mojej sygnatury okazał się prawdziwy!!
  18. Jeszcze Ruda Stopa i Kokos. Gaduła ma dom. Jedzie za tydzień:p
  19. Nowy pies [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywBC-lMoI/AAAAAAAABBo/stednZ99mrE/s512/DSC05456.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywGZ_Ov-I/AAAAAAAABBs/YtsY8oJ8IAU/s640/DSC05453.JPG[/IMG] za krótki
  20. Miniaturka Eli:cool3: [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywTXMG0gI/AAAAAAAABB8/N6bBvYC0ntc/s640/DSC05475.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywP2HOa-I/AAAAAAAABB4/iPNM3Oxbq3E/s640/DSC05472.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywW8CWy7I/AAAAAAAABCA/5kE6189rH-k/s640/DSC05476.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywdfQ8FoI/AAAAAAAABCI/t0WZHEiojWg/s640/DSC05491.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywktXARNI/AAAAAAAABCM/IsNyLSjSc4g/s512/DSC05495.JPG[/img]
  21. JUŻ MI DZIAŁA EDYCJA!:multi: Vitka twoje pocztówki są super świetne:loveu: kocurek bengalski biurowy dziś miał sesję fotograficzną [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyuw-iF9QI/AAAAAAAABAo/tamngthERqM/s512/DSC05444.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzyvvDLw9DI/AAAAAAAABBc/wgOGDvoyCuA/s640/DSC05445.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyv4ZfinTI/AAAAAAAABBg/UJ7PBDOT9AM/s640/DSC05450.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyv9rB0R_I/AAAAAAAABBk/3FKL6-LbIlg/s512/DSC05452.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/SzywokNEWOI/AAAAAAAABCQ/T04q1G2e5YE/s512/DSC05520.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szyws6fEd5I/AAAAAAAABCU/T6sLXuWOcUM/s640/DSC05521.JPG[/img]
  22. Ja także mogłabym zając się bazarkiem, jeżeli wpłaty miałyby być na konto schroniska to bardzo chętnie. Cegiełkę mogłabym spróbować jakąś zmontować tylko czy napis ma być jakiś specjalny czy obojętnie?
  23. Drugie jest rewelacyjne:lol: Nowy kot:( [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/Szt26j-G1uI/AAAAAAAAA_A/ToiVM20tMWI/s640/DSC05415.JPG[/img]
×
×
  • Create New...