-
Posts
494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga3006
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
fizzy zrób tło. Nie musisz przecież robić takiego jak na zdjęciu. Może być inne np. jakaś łączka pidzej oki genialne ale nad sierścią musisz jeszcze opracować -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Niektóre są naprawdę mocne. Zwłaszcza te z królikami na talerzu ale i tak mi się bardzo podoba. Sama w końcu mam równie ,,zwariowane'' pomysły, a nawet gorsze:diabloti: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
sunshine przydałoby się więcej światłocienia i byłoby super. Feigned oj marnie. Brakuje mi umiejętności i cierpliwości na takie rysunki:placz::placz: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Kucyk na szybko 25 minut:roll: Nie mam czasu na więcej. Kolory trochę siadły przez zdjęcie [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5365/46024113.jpg[/IMG] -
Dzielna, psia mama- BORSUCZEK ZNALAZŁ DOM- Ela nadal bezdomna!
Aga3006 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do góry Elu!! -
Suuuper:multi::multi::multi::multi: Z tym zalewaniem to naprawdę nie ma żartów. Mojej babci zalało już prawie mieszkanie i coraz więcej wody jest. Chyba będzie musiała się przenosić do mnie z kotem, a ja nie wytrzymam z kotem w jednym mieszkaniu dłużej niż 6 godzin Chyba wpakujemy go do łazienki/ kuchni i tam będzie siedział:diabloti:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Pidzej rysujesz właśnie tak jak ja lubię:loveu: Piękne prace z charakterem i wyobraźnią. Kopiowanki ze zdjęcia chowają się przy takich:loveu::loveu::loveu: -
Ja też się złoże jakby co. Niewiele mogę dać ale jak będzie trzeba to dam. Mogłabym założyć bazarek bo teraz mam dużo czasu ale nie mam konta w banku i nie mieliby mi ludzie jak wpłacać:shake::shake:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Wow! padam do stóp. Koma jesteś moim mistrzem:loveu::loveu::loveu: -
Jakaś pani miała Blacky masować jej łapkę. Może ona by mu pomogła?
-
Dzielna, psia mama- BORSUCZEK ZNALAZŁ DOM- Ela nadal bezdomna!
Aga3006 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ela dalej w schronisku:shake: Taka wspaniała a nikt jej nie chce:placz: -
Na pewno warto próbować i wierzę,że wszyscy w schronisku poruszą niebo i ziemię by psiaka uratować. Ale jeżeli zostałyby wykorzystane wszystkie możliwości lub psu by się pogorszyło (tfu, tfu...) to nie wiem czy nie lepsze byłoby już uśpienie niż oddanie do dziewczyny, której na utrzymanie chorego zwierzaka nie stać:placz:
-
A jaka jest w ogóle szansa na jego wyleczenie? Z tego co widzę to na przednich łapach się podnosi więc może taki wózek jak ten zdałby egzamin. tylko, że drogi pewnie:shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lolus-ma-zlamany-kregoslup-zbieramy-na-pieluszki-rehabilitacje-132968/[/url] Jeżeli nie da rady się go wyleczyć, to oddawanie go tej dziewczynie moim skromnym zdaniem jest znęcaniem się nad tym biednym zwierzęciem i skazywanie na życie w cierpieniu:shake::shake::placz::placz:
-
Straszne:shake::shake: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4474/s7301030.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6111/s7301029.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1313/s7301036.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/420/s7301037a.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Smalpati: skoro pod katem to i oki krzywe(swoja droga uszy i pysk też). wstawiłabym lepsze zdjęcie w świetle dziennym ale rysunek już w nowym domu:evil_lol: Mada: pierwszego już wstawiałaś:eviltong: Drugi świetnie się zapowiada. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego