-
Posts
494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga3006
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
dubel....... -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Źrenicy ten Twój qń nie ma:eviltong: Dorób ja a będzie od razu lepiej i nie bój się kontrastów i nie obrysowywuj blików na oczach konturem:eviltong: Taka szybciuchna 20-sto minutówka [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3677/skoczek.jpg[/IMG] Labek tworzy się ale papier tak śliski, że [SIZE=1][COLOR=Plum]kurwicy można dostać [img]http://img64.imageshack.us/img64/2741/labek.jpg[/img] [/COLOR][/SIZE] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Więcej cieni u qnia by się przydało, ale sam kształt bardzo fajny. A Reksiu boski Ja raz rysowałam ołówkami Derwenta i były takie same jak koh i noor. Obecnie używam Faber Castell i te są moim zdaniem najlepsze. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Mada:)']No rewelacja! :) A cóż to za papier?;>[/QUOTE] Fabriano [LIST] [*]Wiadomość, która została wpisana jest zbyt krótka. Musi zawierać co najmniej 10 znaków. [/LIST] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Rydzyk^^ wersja nie do końca dokończona ale chyba tak zostawię bo nie wygląda źle a jeszcze gotowam coś popsuć Pierwszy raz mazałam na specjalnej kartce do pasteli i chyba przesiądę się na niego bo rysuje się zupełnie inaczej niż na zwykłej [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol1/60/18/miniaturki400/4921848.jpg[/IMG] -
Wolontariuszka Patrycja [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0faxrMQI/AAAAAAAABTE/Xpz4aqCob88/s512/DSC06276.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0h4mcQEI/AAAAAAAABTI/K6H8ly7nyas/s512/DSC06278.JPG[/img] Pies parapetowy [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2rz6RrRM2I/AAAAAAAABSc/mjcCQVNFZYY/s640/DSC06224.JPG[/img] prawie jak król lew [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2rz3E5bLRI/AAAAAAAABSY/2ePQqE5VksU/s512/DSC06247.JPG[/img] Kudłaczek [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0vgTOzOI/AAAAAAAABTY/G2EJc4h8ZNw/s512/DSC06307.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0ypLMLdI/AAAAAAAABTc/Y4mT1bpgbgI/s512/DSC06310.JPG[/img]
-
Bercik [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0aTtmw_I/AAAAAAAABS8/O9jlX39-VPg/s640/DSC06271.JPG[/img] Szalone zabawy z tubisiem Ups... [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0JT7PvmI/AAAAAAAABSs/TZkPSXsYgKY/s512/DSC06251.JPG[/img] Zabiła i się jeszcze bezczelnie cieszy [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0C0RGldI/AAAAAAAABSk/mbjVuFf24fY/s640/DSC06249.JPG[/img] Tubiś wersja demo [img]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0F0EeafI/AAAAAAAABSo/DmRBjkf3LkM/s640/DSC06250.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2r0O6DcfZI/AAAAAAAABSw/xaKhoZYNiL0/s640/DSC06253.JPG[/img]
-
Kocie miny:evil_lol: [img]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2mOrS-4fVI/AAAAAAAABRQ/oBLFDtjJ1JE/s512/DSC06105.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2mOxSHnkAI/AAAAAAAABRU/kClNvIiHzmc/s512/DSC06108.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2mO4PhkFOI/AAAAAAAABRY/xkV0AdXyOg0/s512/DSC06109.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2mPQ9kdX2I/AAAAAAAABRg/bWBD_41xEWM/s640/DSC06124.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2mPWn1NPnI/AAAAAAAABRk/ZiWZe1Sohl4/s640/DSC06125.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/S2mPZ9NlKcI/AAAAAAAABRo/HGzMDbb_5Ts/s640/DSC06126.JPG[/img]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Nie widzę rysunku:shake: nie wiem czy to dogomania czy mój komputer ale u mnie go nie ma:angryy: Co do tła to ziemia zaznaczona być musi reszta jak komu się podoba -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Nie widać za krótka -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
no fajnie:evil_lol: diabelkowa wszyscy ostatnio tego pana rysują:evil_lol: bardzo podobnie Ci wyszedł -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Iwcza bardzo fajne, tylko więcej kontrastu. Wilczanda hah ale mnie nazwałaś:evil_lol: muszę zmienić ten nick bo mnie irytuje Koma świetne bezkręgowce. Motyl najbardziej mi się podoba. Nogogłaszczki rządzą:evil_lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
LeCoyotte wspaniale! Wiem coś o tych szkicach tylko, że mi się nie chce ich robić i robię ledwie zarys lub wcale a potem takie krzywusy wychodzą:evil_lol: [img]http://img3.imageshack.us/img3/4153/chartyyyyyyyyyyyyyyy.jpg[/img] Ten rysunek dokończyłam tylko nie mam zdjęcia a już oddałam:eviltong: -
Proszę filmik. Widać jak Pachyder garnie do ludzi, w pewnym momencie chciałam odejść, żeby pokazać go całego a on szedł za mną i nadstawiał się do głaskania. Latem miał rany na nogach, a teraz jest łysy ale ran już takich nie ma. [video=youtube;GKM76-StXV4]http://www.youtube.com/watch?v=GKM76-StXV4[/video]