-
Posts
494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga3006
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Co o tym sadzicie. zdjęcie telefonem:shake: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7171/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan.jpg[/IMG] -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Aga3006 replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Może elblaski Grubcio się nada na parówkę:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubcio-lwie-serce-zabierz-szybciutko-136952/[/url] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Co to papierów. Farbami nie maluje wcale więc się nie odzywam. Pastele olejne tylko na specjalnym ze względu na to, że lepiej się trzymają takiego. Suche: tu rożnie. Najczęściej zwykły ale trzeba najpierw taki blok w papierniczym wymacać. Przy odrobinie szczęścia można znaleźć papier o idealnej fakturze za grosze, ale jeżeli zależy mi na kolorowym tle to biorę specjalny bo kolorowe nieśliskie ciężko dostać. Ołówek na zwykłym, bo nie widzę różnicy między nim a specjalnym do ołówka, poza ceną:oops: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja też rysuję na zwykłym:eviltong: smallpati super. Wcale nie jest krzywy LeCoyotte chyba już wstawiałaś tego setera albo gdzie indziej widziałam ten rysunek ale nie zmienia to faktu, że cudowny:loveu: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Sam kształt twarzy i proporcje jak najbardziej dobre. Mam tylko jedno zastrzeżenie. Na początek staraj się nie rozmazywać bo nie wygląda to estetycznie. Widziałam już piękne rozmazywane rysunki ale najpierw lepiej wyrobić sobie kreskę a potem dopiero wszystkie chwyty dozwolone:evil_lol: -
ładnie to tak na mnie nagadywać:mad::mad::mad: Ja tu miałam zamiar dać pieniądze na schronisko z rysunków co pani krysia sobie zamówiła u mnie a wy takie coś:mad::mad: Ja już swoje zdjęcia wstawiałam a wyglądałam gorzej. Charly są obroże, szelki i smycze odblaskowe w co drugim sklepie internetowym. Nawet w pasmanterii widziałam ostatnio taką tasiemkę a ty psu światełka przyczepiasz jak na choinkę :stupid:
-
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8380/dsc04256a.jpg[/IMG] kłus [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1436/dsc04257.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3207/dsc04270bh.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4705/dsc04286zy.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4319/dsc04291s.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8924/dsc04219s.jpg[/IMG]
-
Pachyderek [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1356/dsc04224lz.jpg[/IMG] Saja [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2984/dsc04235.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3641/dsc04239.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6139/dsc04278y.jpg[/IMG] galop:evil_lol: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7763/dsc04244.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5130/dsc04254.jpg[/IMG]
-
Dzielna, psia mama- BORSUCZEK ZNALAZŁ DOM- Ela nadal bezdomna!
Aga3006 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ela była w telewizji:evil_lol: [url=http://www.tv.elblag.pl/play/643/]Elbląg - Wiadomości Elbląg - Aktualności i informacje z Elbląga - Telewizja Elbląska - telewizja live w Internecie - telewizja lokalna - Przyjaciel ze schroniska[/url] -
Tylko proszę nie krzyczeć o jakość [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9500/dsc03903t.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5516/dsc03904e.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9958/dsc03905.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5994/dsc03909zx.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9266/dsc03911e.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
wiki więcej światłocienia na twarzy;) -
Charly ja bym codziennie przychodziła na 24 godziny ale nie mam kiedy. tak to jest jak się jest głupią i mogąc wybrać każda szkołę w Elblągu idzie się do technikum:grab: Ale w sobotę postaram się być Edit: najlepsze jest to "psy tak jak i ludzie muszą miec mozliwość "sobie pofiglować proszę Pani- Pani to serca nie ma"" Jakie podsłuchy. Strach się bać "prosze Pani ja tą rozmowe nagrywam" Vitka: świeta racja:)
-
Wy się tu śmiejecie a ja siedzę załamana. Przeglądam sobie ogłoszenia na portelu a tu szczeniaki ,,owczarka niemieckiego'', ,,jorka'', ,,labradora'', 7 miesięczny szczeniak ,,beagla'' bo ,,alergia'' ale oczywiście cena 300 zł :shake: i najlepsze ,,cociel spaniel'':angryy:. To już nawet śmieszne nie jest. Przepraszam zapomniałabym o pani co poszukuje do oddania perskiego kota dla 3 letniego dziecka bo ono marzy o takim:shake::shake: Jedyne co zrobić to chyba tylko :flaming: Ale tymbark mówi ,,nie poddawaj się!'' :p
-
Dzielna, psia mama- BORSUCZEK ZNALAZŁ DOM- Ela nadal bezdomna!
Aga3006 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do domu piękna! -
Biedna Soraya ale ma jeszcze szansę puki jest młoda. Trzeba ją teraz dużo ogłaszać. Kociaki od kordonii niesamowita przemiana:loveu: aż miło czytać o takich adopcjach. edit: właśnie otworzyłam tymbarka a tu: Nie poddawaj się! Więc dziewczyny nie poddawajcie się. [COLOR=Silver]jeszcze taki mega OT kapselki tymbarka są świetne! uciekamy sobie klasowo z lekcji otwieram tymbarka a tu napis: ,,na wakacje?'' [/COLOR]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
mada i smallpati genialnie:crazyeye:. Teraz trochę moich wypocin. Skan cienie zjadł Koń już był raz wstawiany ale zmieniłam grzywę [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4353/img0003kb.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1440/img0002bg.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1091/img0004w.jpg[/IMG] Na razie robię przerwę w kopiowankach na rzecz rysunków z natury nożyczki:oops: na religii:oops: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1703/imgbq.jpg[/IMG] Jeszcze jeden szkic z natury. Szybki 15 minutowy. wakacyjny ale chyba jeszcze nie wstawiałam [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5696/img0001yv.jpg[/IMG]