-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bardini pojechał już z Clo :) -
Cudo Vidget już spowrotem w domku. Za TM.
koosiek replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam jeszcze jedną osobę chętną na bordera. Jeśli kojarzycie jakieś psiaki w typie z Palucha, to proszę o jakieś zdjęcia i numery id. -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tak, to raczej wina mojego psiaka. Ozzy przyjechał ze mną na spotkanie z Bardem, ale chyba jego też zestresowała podróż, bo na dzień dobry pokazał zęby. Potem mu przeszło, ale Bard się go wystraszył i z przyjaźni nici :roll: Co do Barda - bardzo fajny, spokojny psiak. Trochę wystraszony, ale wiadomo - nowe miejsce, nowi ludzie... Grzecznie chodzi na smyczy. Bardzo polubił Kubę, mojego młodszego brata, byłby fajnym psiakiem dla rodziny z dziećmi. Natomiast w moim drugim bracie, Piotrku, jest, hmm... zakochany :lol: Przytula się, całuje i (dosłownie) wchodzi mu na głowę :mdrmed: I tylko na jego widok macha ogonem. Ale jak macha - od ściany do ściany ;) Nie mam pojęcia, dlaczego tak go sobie upodobał. Tak poza tym: ostatnio ogłaszałam border collie z Palucha. Pies ma już dom, a ja jestem zawalana ofertami adopcji, więc wysyłam propozycje innych psiaków w typie. Bardini też jest taki trochę borderowaty, więc będę proponować także jego. A nuż trafi się jakiś fajny dom :) -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bard jest już u mnie :) Niestety, nie polubił się z moim psem :roll: Ale to tylko jedna noc, więc sobie poradzimy. -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Już załatwione, wezmę go do siebie. -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ok, mogę go przenocować. -
Cudo Vidget już spowrotem w domku. Za TM.
koosiek replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam osobę zainteresowaną Vidgetem, do kogo podać kontakt (jakiś mail albo telefon)? -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jestem, muszę tylko dokładnie wiedzieć, o której clo odbierze Barda :roll: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze pytanie, on do psów jest ok? -
ADOPTOWANY !! Border Colli - MARLEY - na Paluchu !!!
koosiek replied to Agaszka's topic in Już w nowym domu
Marley ma już dom, a ja dziś dostałam dwa zapytania o niego :roll: Zobaczymy, może jakiś inny border znajdzie dzięki niemu swoich ludzi. -
Zrobiłam wspólne ogłoszenia dla szczeniorów, może później zrobię osobne: [url]http://www.twoje-x.net/Darmowe_Ogloszenia_Drobne_w_Internecie/ogloszenie.php?&id=765[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Cudne-szczeniaki-czekaj-na-dom-Adopcja-szczeniak-W0QQAdIdZ163893419[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3533055&cid=1558[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/cudne_szczeniaki_czekaja_na_dom_adopcja_szczeniak_148600.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Szczeniaki:-Koko-Brum-Beza-Lusia-i-Kefir,26057[/url] [url]http://www.warsza.pl/37550_cudne_szczeniaki_czekaja_na_dom_ado.html[/url] [url]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?nr=13501&src=aktywacja[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/362636-cudne_szczeniaki_czekaj_na.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2341949_cudne_szczeniaki_czekaja_na_dom_adopcja.html[/url]
-
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
koosiek replied to bellatriks's topic in Border Collie
Marley ma już dom :) -
Strasznie się cieszę, że Balunia ma już dom, bardzo ją polubiłam :)
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że byłyby to dwa dni? Wydaje mi się, że mogłabym go przetrzymać, muszę się jeszcze dopytać i będę wiedzieć wieczorem. -
Również polecam, dodaję te puszki do suchej karmy i pies zajada :) Mnóstwo smaków, więc można urozmaicać posiłki. Właściwie do tej pory tylko na jelenia z jabłkiem mój psiak kręcił nosem.
-
Mój psiak dostawał na początku Eukanubę, po której miał duże problemy żołądkowe. Sprzedawca w sklepie polecił nam Purinę twierdząc, że to to samo co Eukanuba, a tańsze i nie będzie problemów. Popytałam wetów i znajomych mających psy - wszyscy polecali. Zaczęłam dawać mu Dog Chow i jadł to przez kilka miesięcy. Problemy żołądkowe zniknęły - koopy były ładne, ale niestety bardzo częste. Sierść jest całkiem ładna, bardzo błyszczy, poza tym na początku wypadała garściami, a po Purinie zostawało jej na psie dużo więcej ;) Zapach z pyska był czasami nie najlepszy - ale tylko czasami. Jedynym problemem było to, że Ozzy nie za bardzo chciał to jeść, szybko mu się znudziło suche, ale po namaczaniu i dodawaniu odrobiny puszki/twarożku/gotowanych warzyw zjadał chętnie. Podsumowując - Dog Chow to taka "średnia półka", psa się tym nie otruje, ale cudów też nie można się spodziewać. Cena jest wprawdzie niska, ale teraz przeszliśmy na Happy Dog, karmę z nieco wyższej półki, i cena jest niewiele większa (150 zł za 15 kg, gdy za Dog Chow płaciłam ok. 9 zł/kg).
-
[quote name='Agnes']suche+gotowane to nie bardzo...[/QUOTE] No właśnie, chyba, że tak jak napisała Martens, gotowane nie przekracza 10 - 15 % posiłku, inaczej bilans jest zaburzony i kłopoty gotowe - przerobiłam to niestety na własnym psie :roll: W tej chwili namaczam karmę (do niedawna Purinę Dog Chow, teraz Happy Dog) w bulionie albo w wodzie z łyżeczką oleju/oliwy i do tego dodaję łyżkę z puszki Carno, twarożku lub gotowanych warzyw i jest ok.
-
[quote name='Daga & Maks']Do tego jeszcze ta sól :shake:[/QUOTE] Sól akurat nie jest jakoś specjalnie szkodliwa dla psów, może tylko u starszych albo takich z problemami krążenia trzeba uważać. Natomiast duża ilość soli w karmie świadczy o jej niskich walorach smakowych, to taki polepszacz.
-
W końcu znalazłam chwilę na dalsze ogłaszanie - gratki dla psiaków, które wcześniej ogłaszałam: [U][B]Fela:[/B][/U][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329799_mloda_amstaff_ka_tylko_dla.html[/URL] [B][U]Centuś:[/U] [/B][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329831_mix_collie_krotkowlosy_centus_pilne.html[/URL] [B][U]Benek - Lucky:[/U][/B] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329841_mlody_mix_labrador_b_lagodny_do_kochania.html[/URL] [U][B]Plaster:[/B][/U] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329853_maly_mlody_mix_terrier_terier_adopcja.html[/URL] [U][B]Klapsia: [/B][/U][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329867_szczeniak_suczka_owczarek_niemiecki.html[/URL] [U][B]Łania:[/B][/U] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329879_mloda_duchem_wilkowata_sunia_wilczur.html[/URL] [U][B]Trawis:[/B][/U] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329897_mix_terrier_terier_mlody_lagodny.html[/URL] [B][U] Ofa:[/U][/B] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329903_bernardyn_ka_piekna_mloda_lagodna.html[/URL] [U][B]Benedykt:[/B][/U] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2329921_w_typie_bernardyn_owczarek_kaukaski.html[/URL]
-
Sara May to gwiazdeczka, o której Pudelek pisze częściej niż o Dodzie - same pomyślcie, czy kimś takim warto się przejmować ;)