-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
Wychudzony, cały w dredach, porzucony... Woodstock ma dom! :)
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2769/14112011068.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/984/18112011069.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8123/18112011071.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4388/18112011072.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4955/18112011073.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7007/18112011075.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3353/20111108065.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Fuks - ponad 1 tys. złotych na minusie! Nie ma domu, nie ma kasy...
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Yumanji nic nie pisała... Zaraz do niej napiszę i spytam. -
Zorka moja ukochana znalazla dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koosiek replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Super :) A została Zorą? -
Wychudzony, cały w dredach, porzucony... Woodstock ma dom! :)
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Tadam :) [quote]Hej hej [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] przepraszam, że zaniedbałam trochę wątek na forum! Z Miśkiem jak najlepiej się dogadujemy, ale ciągle walczymy o przywództwo w stadzie [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] już 2 razy zwiał (raz przegryzł smycz jak siostra z nim była na polu, a drugi raz zerwał obrożę), wrócił po 4-5 godzinach jak się wybiegał. Wokół mam ogromne tereny wodonośne, Misiek biega tam za sarenkami. Nie lubi być w domu - za gorąco mu. Jak jesteśmy w domu to siedzi na tarasie, jak wychodzimy do pracy to zapinamy go do budy na dworze, bo w domu strasznie piszczy. Idziemy na kastrację w przyszły piątek. To chyba tyle z nowości, faktycznie powinnam w końcu przesłąć jakieś zdjęcia. Zaraz zrzucę jakieś z komórki o wyślę ci na mejla [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG][/quote] Mam nadzieję, że po kastracji nie będzie taki skłonny do ucieczek... -
Domu szuka też mój tymczas, siedmiomiesięczny terierek, prawdopodobnie brat/syn Cudaka (znaleziony dwa miesiące wcześniej w tym samym miejscu): [url]http://www.dogomania.pl/threads/212611[/url] [CENTER][SIZE=5][FONT='Courier New'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/img0619n.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2613/img0619n.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=5][FONT='Courier New'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/img0604x.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4835/img0604x.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=5][FONT='Courier New'] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=5][FONT='Courier New'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/img0859g.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7/img0859g.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla terierowatego psiaka, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :-( Wątek Cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL] [CENTER][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla psiaka w typie jaga, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :-( Wątek Cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL] [CENTER][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
koosiek replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla kudłacza, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :-( Wątek Cudaka: http://www.dogomania.pl/threads/217886 -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
koosiek replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla terierkowatego psiaka, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :( Wątek Cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL][/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[CENTER][SIZE=5]Cudak bardzo bardzo bardzo pilnie szuka DT - w obecnym może zostać już tylko kilka dni![/SIZE] [/CENTER] [B][B][SIZE=3] Imię: [/SIZE][/B][/B]Cudak [B][B][SIZE=3] Wiek:[/SIZE][/B][/B] max 3 lata [B][B][SIZE=3] Województwo:[/SIZE][/B][/B] mazowieckie [B][B][SIZE=3] Stan zdrowia:[/SIZE][/B][/B] ogólnie dobry [B][B][SIZE=3] Profilaktyka (szczepienia + odrobaczanie):[/SIZE][/B][/B] jeszcze nie, zbieram fundusze [B][B][SIZE=3] Sterylizacja/kastracja:[/SIZE][/B][/B] nie, ale prawdopodobne uda się załatwić darmową [B][B][SIZE=3] Stosunek do psów:[/SIZE][/B][/B] bardzo pozytywny [B][B][SIZE=3] Stosunek do kotów: [/SIZE][/B][/B]zaciekawiony, ale bez agresji [B][B][SIZE=3] Stosunek do dzieci:[/SIZE][/B][/B] pozytywny [B][B][SIZE=3] Do jakiego domu (charakterystyka, dom/mieszkanie):[/SIZE][/B][/B] na tą chwilę nie zauważyłam, żeby potrzebował jakichś specjalnych warunków, nada się wszędzie [B][B][SIZE=3] O psie: [/SIZE][/B][/B]wesoły,przyjazny, widać, że był bity - jest trochę nieśmiały i boi się gwałtowniejszych ruchów, ale wystarczy pokazać mu, że nie chce się zrobić mu krzywdy i robi się z niego słodki przytulak :)[B][B][SIZE=3] Wątek: [/SIZE][/B][/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url][B][B][SIZE=3] Kontakt:[/SIZE][/B][/B] tel.: 660 116 551, mail: [email][email protected][/email][B][B][SIZE=3] Zdjęcie: [/SIZE][/B][/B][CENTER][B][B][SIZE=3][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/B] [/CENTER]
-
Wychudzony, cały w dredach, porzucony... Woodstock ma dom! :)
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Napisałam do właścicielki Miśka na fb i czekam na odpowiedź, więc proszę o trochę cierpliwości. -
Fuks - ponad 1 tys. złotych na minusie! Nie ma domu, nie ma kasy...
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Śliczne dzięki :) I zapraszam na bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216621[/url] -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
koosiek replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Rudy ma cały czas u mnie allegro: [url]http://allegro.pl/sympatyczny-rudy-szuka-domu-pies-adopcja-i1941775068.html[/url] Może ktoś ma na zbyciu 13,30 zł na wyróżnienie? -
Podniosę... Cudak ma mało czasu :(
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
koosiek replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Chyba najlepiej byłoby, gdyby Winter przejęła wątek? To ona go rozruszała, a myślę, że jest na tyle sensowną osoba, że można jej spokojnie powierzyć to zadanie. Co do wyciągania Kostka, to może najpierw dowiedzcie się, czy w ogóle wydadzą go do DT/hotelu, bo z tym bywa ciężko. Żeby nie było tak, że zbieracie kasę, angażujecie ludzi, a potem okaże się, że całe zamieszanie na nic, bo psa Wam nie dadzą. Finansowo niestety nie pomogę. -
Pomocy!!! Jest miejsce dla suni, potrzebna pomoc w złapaniu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Nie, w schronisku. Może nie jest to rozwiązanie idealne, ale będą ją miały na oku osoby z TOZu, no i będzie miała zapewnioną sterylkę. A potem ew. będzie można szukać DT. -
Jeśli chodzi o Atosa, to wstępnie myślałyśmy o poproszeniu hycla, ale to jeszcze do ustalenia. Podobno jest już śmielszy, także łapać będzie teraz łatwiej.
-
Podniosę... Majka, może zmień tytuł, na coś w stylu "Trzy małe sunie, czas do końca listopada, pilnie DT/DS!"- tak, żeby rzucało się w oczy.
-
Bo życie nie jest bajką :( Bezdomny Grim w typie wilczarza
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Wczoraj pojechali na miejsce wolontariusze z Celestynowa i okazało się, że pies ma dom... Ja też wczoraj od kogoś usłyszałam, że ktoś tego psa przygarnął. Ale dom jest średnio ciekawy - zresztą widać na zdjęciach, jak pies wygląda... Lata przy ruchliwiej ulicy, dokarmiają go menele... Prawdopodobnie dzisiaj podjedzie/podjechała tam inspektor z otwockiego TOZu z osobą, która była tam wczoraj. Mam nadzieję, że uda się trochę polepszyć temu psu życie... Przy okazji - kolejny biedak z tych okolic, ma awaryjne DT tylko na tydzień :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL] -
Znalazłam wczoraj prawdopodobnie brata lub ojca Vegasa :( W tym samym miejscu, w którym znajoma znalazła Vegasa, psiak jest bardzo podobny z wyglądu i charakteru, tylko strasznie zaniedbany. Z Vegasem szaleli jak starzy dobrzy znajomi :) Psiak jest awaryjnie w DT, ale tylko tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :( Jego o wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url]
-
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na dwa bazarki od Agnes_Jot na chłopaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217250[/url] i [url]http://www.dogomania.pl/threads/217491[/url] :) I do kolejnego otwockiego biedaka też zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url] :( -
Sylwiaso na samym początku jak chłopaki tam trafili mówiła, że pan z Portosem sobie podpasowali. Jest problem z Atosem, dosłownie pod balkonem DT, do którego miał trafić, znalazłam wczoraj takiego kogoś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url] Na razie ten pies tam trafił, ale pilnie szukam miejsca dla Cudaka, bo i tak nie dam rady go tam utrzymać, poza tym Atosa trzeba zabrać jak najszybciej, bo jak spadnie śnieg już go nie złapiemy. Aha, Atosa weźmie pod swoje skrzydła otwocki TOZ.
-
Pomocy!!! Jest miejsce dla suni, potrzebna pomoc w złapaniu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Przy okazji zapraszam na wątek psa, którego znalazłam rozglądając się za małą - Cudak ma awaryjne DT tylko na tydzień! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url] -
Pomocy!!! Jest miejsce dla suni, potrzebna pomoc w złapaniu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dla suni jest miejsce, a jej nie ma :( Damn it! Przedwczoraj była widziana wieczorem na Ługach, wczoraj rano w Otwocku na Przewoskiej, więc teraz może być wszędzie :( Póki co na miejscu się za nią rozglądają, mam nadzieję, że się pojawi...