Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. [CENTER][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2769/14112011068.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/984/18112011069.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8123/18112011071.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4388/18112011072.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4955/18112011073.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7007/18112011075.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3353/20111108065.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. Yumanji nic nie pisała... Zaraz do niej napiszę i spytam.
  3. Super :) A została Zorą?
  4. Tadam :) [quote]Hej hej [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] przepraszam, że zaniedbałam trochę wątek na forum! Z Miśkiem jak najlepiej się dogadujemy, ale ciągle walczymy o przywództwo w stadzie [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] już 2 razy zwiał (raz przegryzł smycz jak siostra z nim była na polu, a drugi raz zerwał obrożę), wrócił po 4-5 godzinach jak się wybiegał. Wokół mam ogromne tereny wodonośne, Misiek biega tam za sarenkami. Nie lubi być w domu - za gorąco mu. Jak jesteśmy w domu to siedzi na tarasie, jak wychodzimy do pracy to zapinamy go do budy na dworze, bo w domu strasznie piszczy. Idziemy na kastrację w przyszły piątek. To chyba tyle z nowości, faktycznie powinnam w końcu przesłąć jakieś zdjęcia. Zaraz zrzucę jakieś z komórki o wyślę ci na mejla [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG][/quote] Mam nadzieję, że po kastracji nie będzie taki skłonny do ucieczek...
  5. Domu szuka też mój tymczas, siedmiomiesięczny terierek, prawdopodobnie brat/syn Cudaka (znaleziony dwa miesiące wcześniej w tym samym miejscu): [url]http://www.dogomania.pl/threads/212611[/url] [CENTER][SIZE=5][FONT='Courier New'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/img0619n.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2613/img0619n.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=5][FONT='Courier New'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/img0604x.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4835/img0604x.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=5][FONT='Courier New'] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=5][FONT='Courier New'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/img0859g.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7/img0859g.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  6. Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla terierowatego psiaka, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :-( Wątek Cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL] [CENTER][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla psiaka w typie jaga, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :-( Wątek Cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL] [CENTER][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla kudłacza, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :-( Wątek Cudaka: http://www.dogomania.pl/threads/217886
  9. [SIZE=3][B]Bardzo, bardzo, bardzo pilnie szukam DT dla terierkowatego psiaka, którego znalazłam przedwczoraj - ma awaryjne DT tylko na tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :( Wątek Cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL][/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. [CENTER][SIZE=5]Cudak bardzo bardzo bardzo pilnie szuka DT - w obecnym może zostać już tylko kilka dni![/SIZE] [/CENTER] [B][B][SIZE=3] Imię: [/SIZE][/B][/B]Cudak [B][B][SIZE=3] Wiek:[/SIZE][/B][/B] max 3 lata [B][B][SIZE=3] Województwo:[/SIZE][/B][/B] mazowieckie [B][B][SIZE=3] Stan zdrowia:[/SIZE][/B][/B] ogólnie dobry [B][B][SIZE=3] Profilaktyka (szczepienia + odrobaczanie):[/SIZE][/B][/B] jeszcze nie, zbieram fundusze [B][B][SIZE=3] Sterylizacja/kastracja:[/SIZE][/B][/B] nie, ale prawdopodobne uda się załatwić darmową [B][B][SIZE=3] Stosunek do psów:[/SIZE][/B][/B] bardzo pozytywny [B][B][SIZE=3] Stosunek do kotów: [/SIZE][/B][/B]zaciekawiony, ale bez agresji [B][B][SIZE=3] Stosunek do dzieci:[/SIZE][/B][/B] pozytywny [B][B][SIZE=3] Do jakiego domu (charakterystyka, dom/mieszkanie):[/SIZE][/B][/B] na tą chwilę nie zauważyłam, żeby potrzebował jakichś specjalnych warunków, nada się wszędzie [B][B][SIZE=3] O psie: [/SIZE][/B][/B]wesoły,przyjazny, widać, że był bity - jest trochę nieśmiały i boi się gwałtowniejszych ruchów, ale wystarczy pokazać mu, że nie chce się zrobić mu krzywdy i robi się z niego słodki przytulak :)[B][B][SIZE=3] Wątek: [/SIZE][/B][/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url][B][B][SIZE=3] Kontakt:[/SIZE][/B][/B] tel.: 660 116 551, mail: [email][email protected][/email][B][B][SIZE=3] Zdjęcie: [/SIZE][/B][/B][CENTER][B][B][SIZE=3][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5601/zdjcie2009.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/B] [/CENTER]
  11. Napisałam do właścicielki Miśka na fb i czekam na odpowiedź, więc proszę o trochę cierpliwości.
  12. [url]http://allegro.pl/pixie-urocza-mloda-suczka-szczeniak-adopcja-i1941448566.html[/url] [url]http://allegro.pl/dixie-urocza-mloda-suczka-szczeniak-adopcja-i1941448722.html[/url]
  13. Śliczne dzięki :) I zapraszam na bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216621[/url]
  14. Rudy ma cały czas u mnie allegro: [url]http://allegro.pl/sympatyczny-rudy-szuka-domu-pies-adopcja-i1941775068.html[/url] Może ktoś ma na zbyciu 13,30 zł na wyróżnienie?
  15. Podniosę... Cudak ma mało czasu :(
  16. Chyba najlepiej byłoby, gdyby Winter przejęła wątek? To ona go rozruszała, a myślę, że jest na tyle sensowną osoba, że można jej spokojnie powierzyć to zadanie. Co do wyciągania Kostka, to może najpierw dowiedzcie się, czy w ogóle wydadzą go do DT/hotelu, bo z tym bywa ciężko. Żeby nie było tak, że zbieracie kasę, angażujecie ludzi, a potem okaże się, że całe zamieszanie na nic, bo psa Wam nie dadzą. Finansowo niestety nie pomogę.
  17. Nie, w schronisku. Może nie jest to rozwiązanie idealne, ale będą ją miały na oku osoby z TOZu, no i będzie miała zapewnioną sterylkę. A potem ew. będzie można szukać DT.
  18. Jeśli chodzi o Atosa, to wstępnie myślałyśmy o poproszeniu hycla, ale to jeszcze do ustalenia. Podobno jest już śmielszy, także łapać będzie teraz łatwiej.
  19. Podniosę... Majka, może zmień tytuł, na coś w stylu "Trzy małe sunie, czas do końca listopada, pilnie DT/DS!"- tak, żeby rzucało się w oczy.
  20. Wczoraj pojechali na miejsce wolontariusze z Celestynowa i okazało się, że pies ma dom... Ja też wczoraj od kogoś usłyszałam, że ktoś tego psa przygarnął. Ale dom jest średnio ciekawy - zresztą widać na zdjęciach, jak pies wygląda... Lata przy ruchliwiej ulicy, dokarmiają go menele... Prawdopodobnie dzisiaj podjedzie/podjechała tam inspektor z otwockiego TOZu z osobą, która była tam wczoraj. Mam nadzieję, że uda się trochę polepszyć temu psu życie... Przy okazji - kolejny biedak z tych okolic, ma awaryjne DT tylko na tydzień :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL]
  21. Znalazłam wczoraj prawdopodobnie brata lub ojca Vegasa :( W tym samym miejscu, w którym znajoma znalazła Vegasa, psiak jest bardzo podobny z wyglądu i charakteru, tylko strasznie zaniedbany. Z Vegasem szaleli jak starzy dobrzy znajomi :) Psiak jest awaryjnie w DT, ale tylko tydzień, potem nie mam co z nim zrobić :( Jego o wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url]
  22. Zapraszam na dwa bazarki od Agnes_Jot na chłopaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217250[/url] i [url]http://www.dogomania.pl/threads/217491[/url] :) I do kolejnego otwockiego biedaka też zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url] :(
  23. Sylwiaso na samym początku jak chłopaki tam trafili mówiła, że pan z Portosem sobie podpasowali. Jest problem z Atosem, dosłownie pod balkonem DT, do którego miał trafić, znalazłam wczoraj takiego kogoś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url] Na razie ten pies tam trafił, ale pilnie szukam miejsca dla Cudaka, bo i tak nie dam rady go tam utrzymać, poza tym Atosa trzeba zabrać jak najszybciej, bo jak spadnie śnieg już go nie złapiemy. Aha, Atosa weźmie pod swoje skrzydła otwocki TOZ.
  24. Przy okazji zapraszam na wątek psa, którego znalazłam rozglądając się za małą - Cudak ma awaryjne DT tylko na tydzień! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url]
  25. Dla suni jest miejsce, a jej nie ma :( Damn it! Przedwczoraj była widziana wieczorem na Ługach, wczoraj rano w Otwocku na Przewoskiej, więc teraz może być wszędzie :( Póki co na miejscu się za nią rozglądają, mam nadzieję, że się pojawi...
×
×
  • Create New...