Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, zapraszam - jest ich mnóstwo :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/URL] Jeśli nie macie nic przeciwko, wrzucę tam też Micha - z dopiskiem, że jest pod Waszą opieką.
  2. Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, zapraszam - jest ich mnóstwo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/url]
  3. Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, zapraszam - jest ich mnóstwo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/url] Agmarek, jeśli nie masz nic przeciwko, wstawię tam też Rudego i Helę.
  4. Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, zapraszam - jest ich mnóstwo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/url]
  5. Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, zapraszam - jest ich mnóstwo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/url]
  6. Sunia się nie pokazuje... Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, zapraszam - jest ich mnóstwo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/url]
  7. Założyłam wątek zbiorczy dla otwockich bezdomniaków, dodałam tam info o Pikusiu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218152[/url]
  8. Słuchajcie, bardzo bardzo bardzo potrzebna pomoc przy złapaniu Atosa! On już daje się głaskać, tylko nie daje się przytrzymać. Z hyclem raczej nie wypali, bo zawsze jak przyjeżdża psów nie ma - on od razu odjeżdża, a one przychodzą za kwadrans... A psy (tam jest kilka psów, ale pozostałe mają miejsce) trzeba złapać, zanim spadnie śnieg! KTO MOŻE POMÓC???
  9. [LEFT] [SIZE=3][B]ZNALAZŁY DOMY:[/B][/SIZE] 1. Max: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189585[/URL] 2. Bumi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193063[/URL] 3. Benjamin: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202476[/URL] 4. Kaja: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207274[/URL] 5. Woodstock: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213187[/URL] 6 - 9. Dzieci Myszy - Kela, Fela, Bolek i Tolek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212610[/URL] 10. Lenny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212610[/URL] 11. Bianka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215318[/URL] 12. Portos: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200790[/URL] 13. Myszka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212610[/URL] 14. George z ul. Okrzei 15. Cudak: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/URL] 16. Sabcia od alkoholika 17. Lucek z ul. Okrzei 18. Majka od alkoholika 19. Bajka od alkoholika 20. Boss: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198051[/URL] 21. Kudłacz Abi 22. Gaya z bazaru 23. Coco wyrzucona w kościele 24. Momo wyrzucona w kościele 25. Tito wyrzucony w kościele 26. Labradorowaty chłopiec z Reymonta 27. Marmurka z Reymonta 28. Biała sunia z punktu 29. Astka z punktu 30. Kama: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226005"]www.dogomania.pl/forum/threads/226005[/URL] 31. Lucjan: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226005"]www.dogomania.pl/forum/threads/226005[/URL] 32. Terierek z punktu 33. Czarno-biała sunia z punktu 34. Gapa ze stacji benzynowej 35. Mama Gapy 36. Buba ze skupu złomu 37. Tiger: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225568"]www.dogomania.pl/forum/threads/225568[/URL] 38. Pekińczyk ze Świdra 39. Demi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219632[/URL] [SIZE=3][B]ODNALEŹLI SIĘ WŁAŚCICIELE:[/B][/SIZE] 1. Troy vel Troll: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208739[/URL] 2. Husky Pascal 3. Ratlerek z Ługów [SIZE=3][B]ZA TĘCZOWYM MOSTEM: [/B][/SIZE] 1. Ozzy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212610[/URL] 2. Biała sunia zabita przez samochód na Ługach: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215318[/URL] [/LEFT]
  10. [B]6. Feliks:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226005[/URL] Ok. 4 msc szczeniak, będzie z niego przepiękny wielkopies :) W DT u Figu. [CENTER] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483895_3312770988276_1669126607_n.jpg[/IMG] [/CENTER] [B] 7. Linda[/B] W DT u Luna007. Nieduża (ok. 17 kg), bardzo sympatyczna, wesoła, grzeczna sunia. Wysterylizowana. [CENTER] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599633_3303806764176_143534031_n.jpg[/IMG] [/CENTER] [B] 8. Jelonek[/B] Nieduży, wesoły psiak. Kocha dzieci, niestety do domu bez innych zwierząt. W DT w Warszawie. [CENTER][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553638_3307794343863_1411898975_n.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]9. Róża[/B] Piękna sunia wyrzucona z samochodu na Ługach. Kochana, łagodna. Czeka ją konsultacja wykręconej łapki. W hotelu w okolicy Celestynowa, zbiera na utrzymanie. [CENTER] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/561195_3258686636201_263326647_n.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]10. Fifi[/B] Śliczna, delikatna, ok. 3,5 msc szczeniorka. Będzie nieduża, teraz waży ok. 4 kg. W DT w Warszawie. [CENTER][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/314226_3407716601857_1060436227_n.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. [CENTER][SIZE=3][B]Do adopcji:[/B][/SIZE][/CENTER] [B]1.[/B][B] Hugo:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198051[/URL] Błąkał się po Ługach z Bossem, odłowiony przez hycla, został od niego zabrany i trafił do hotelu. Nieśmiały, potrzebujący pracy, ale nieagresywny. Uczy się funkcjonować z człowiekiem, chodzi na smyczy. Lubi inne psy - powinien trafić do domu, w którym jest już dobrze zsocjalizowany pies. Wykastrowany. W PDT u behawiorysty pod Warszawą. [CENTER][IMG]http://loms.pl/wij/uploads/img_0186_1332232813.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]2. Aramis: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/200790[/URL] Wyrzucony na rondzie w pobliskiej miejscowości. Nieduży, ok. siedmioletni psiak. Wesoły, energiczny, ma koci charakterek. Lubi inne psy, akceptuje koty, ładnie chodzi na smyczy. Wykastrowany. Przebywa w płatnym kojcu u sąsiada Sylwiaso. Brakuje deklaracji :( [CENTER][SIZE=5][FONT=Courier New][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/73935475.jpg/"][IMG]http://oi40.tinypic.com/25fmxp2.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/SIZE][/CENTER] [B]3. Oskar:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208683[/URL] Porzucony w sąsiedniej miejscowości. Nieduży, wesoły, energiczny, młodziutki. Lubi inne psy, akceptuje koty. Sympatyczny, przytulak, bardzo lubi dzieci. Wykastrowany. W DT w Otwocku, szuka domu wyłącznie w bloku, w Warszawie. [CENTER] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4517/img0259o.jpg[/IMG] [LEFT][B]4. Rudy:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204785[/URL] Koczował w Otwocku. Pod opieką Agmarek. Młody, sympatyczny psiak. Przebywa w hotelu u Furciaczek, brakuje deklaracji. [/LEFT] [CENTER] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/rudy/IMG_4957.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT][B]5. Hela:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204785[/URL] Koczowała w Otwocku z Rudym. Nieśmiała, potrzebująca pracy. Pod opieką Agmarek. Przebywa w hotelu u Murki. [/LEFT] [CENTER][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/669/20181716632064235881340.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  12. Zakładam ten wątek, ponieważ sytuacja na miejscu powoli zaczyna nas przerastać :( Od ponad roku zajmuję się otwockimi bezdomniakami i im dłużej w tym siedzę, tym sytuacja wydaje mi się gorsza... Nie ma tygodnia, bym nie dostała informacji o kolejnym futrze potrzebującym pomocy. Każda wycieczka do Otwocka to kilkanaście napotkanych psów - i dylemat, czy to znowu jakiś wyrzutek, czy pies, który ma "dom", tylko ma farta i akurat został spuszczony z łańcucha... Gmina podejście ma typowe - byle pozbyć się problemu. Podpisuje umowy z kolejnymi hyclami - do niedawna z Szostakiem, teraz z Golańskim... A i tak wzywani są tylko wtedy, gdy pies zacznie przeszkadzać mieszkańcom. Działa tu też TOZ, ale dopiero się rozkręca - nie ma siedziby, praktycznie nie ma pieniędzy... Postaram się zebrać na tym wątku aktualne info n.t. psów z Otwocka i okolic potrzebujących pomocy - i tych zabranych z ulicy, w hotelach i DT, i tych wciąż czekających na ratunek. [SIZE=3][B]NA ULICY - PILNIE POTRZEBUJĄ POMOCY:[/B][/SIZE] 1. Dżafar - koszmarnie zaniedbany staruszek, szukający DT na resztę życia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231321[/URL] 2. Kodi - psiak mieszkający w melinie: [URL]https://www.facebook.com/events/395625290502008/[/URL] 3. Róża - pilnie zbiera na utrzymanie w hotelu: [URL]https://www.facebook.com/events/399471840115692/[/URL] [B]TOZ OTWOCK:[/B] [URL]http://www.otwock.toz.pl/[/URL] [B]FB:[/B] [URL]https://www.facebook.com/pages/Otwockie-Towarzystwo-Opieki-nad-Zwierz%C4%99tami/215873448478990[/URL] TOZ można wspomóc, wpłacając darowiznę na konto: [CENTER][SIZE=3][B] Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/B] [B] Oddział w Otwocku[/B] [B] ul. Przewoska 20/32 [/B] [B] 05-400 Otwock[/B] [B] BGŻ S.A. 89 2030 0045 1110 0000 0215 7820 [SIZE=4][CENTER]Przekaż 1% na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Otwocku! [URL]http://www.otwock.toz.pl/akcja1proc[/URL][/CENTER] [/SIZE] UWAGA! Zaginął w Otwocku: [SIZE=2] Pikuś: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212156[/URL][/SIZE] [/B][/SIZE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images7.fotosik.pl/2966/c41010ca3f1f60fc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. Rysia, bardzo dziękuję! A pana proszę o informowanie o takich sprawach ciut wcześniej... Jeśli chodzi o umowę adopcyjną, umawiałam się z panem, że oda Ci Sylwiaso dane, a Ty przekażesz je do mnie (nie chcę robić tego przez telefon, żeby czegoś nie pomylić) i wyślę mu wypełnioną umowę pocztą do podpisania. Wizyta wydaje mi się zbędna, i tak osoby, które można by o to poprosić, już tam były. Mamanabank, dziękuję. Uzupełniłam rozliczenie, proszę o info jeśli przegapiłam jakąś wpłatę.
  14. Uaktualniłam pierwszy post. [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][B]- 1149,80 zł :([/B][/COLOR][/FONT] Ponownie zapraszam na bazarek, jeśli nie na zakupy to chociaż do podnoszenia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216621[/URL]
  15. Uzupełniłam rozliczenie - wygląda to nieco lepiej, Fuks jest na minusie [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][B]793,76 zł[/B][/COLOR][/FONT]. To jednak wciąż ogromna kwota, a niedługo zaczyna się kolejny miesiąc :( Zapraszam na bazarek, do zakupów albo chociaż podnoszenia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216621[/URL]
  16. Bumel, jeśli podasz swoje dane do ogłoszeń i podejmiesz się sprawdzenia domu - chętnie pomogę w ogłaszaniu. Ava jest świetnym psiakiem, szkoda, żeby spędziła resztę życia w kojcu...
  17. Czy to może być Fado? [url]http://www.dogomania.pl/threads/211126[/url]
  18. [quote name='Nutusia']To ile jeszcze tego długu zostało, bo chyba post rozliczeniowy nie jest aktualizowany?...[/QUOTE] Nie jest aktualizowany bo nie wiedziałam, że ktokolwiek oprócz Winter cokolwiek wpłacał i bardzo się zdziwiłam gdy rano dostałam wiadomość od Edek, że były jakieś wpłaty. Także jeśli ktoś wpłacał - dziękuję i proszę o info, zaktualizuję post. Mnie też zależy, żeby wszystko było jasno rozpisane. I żebym wiedziała, na czym stoję. W tej chwili w trakcie jest bazarek m.in. na ten dług, zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216621[/url]
  19. Super :) Wyślę Ci na pw nr mojego subkonta na allegro, tak będzie najszybciej. Aha, do Bogatyni ma jechać Kostek z Psiego Anioła, może udałoby się połączyć transport?
  20. Tolek pojechał do domu :)
  21. Wiemy o Cudaku już nieco więcej. W jednym zdaniu: psiak idealny :) A w kilku: psiak, mimo że prawdopodobnie nigdy nie był w domu, zachowuje się wzorowo. Nie brudzi, nie niszczy. Ładnie chodzi na smyczy, spuszczony pięknie reaguje na swoje imię (opiekunka mówi na niego Kuba) i przybiega. Uwielbia ludzi, kumpluje się z psami. Mieszka z kotami i nie ma z tym problemów. Jest wesoły, energiczny. Może nie nadaje się dla osoby starszej, nie jest kanapowcem, ale dla każdego innego będzie idealny! [B]Niestety, Cudak ma czas tylko do środy. [/B]Co potem? Nie mam pojęcia...
  22. Przedzwonię dzisiaj do P. Wandy i spytam co z tym psem... Dowiedziałam się jeszcze, że zajmowała się nim jakaś organizacja? Że dostał od nich budę i że ktoś miał pomagać tej osobie, która psa przygarnęła w pracy z nim, bo facet sobie nie radzi...
  23. [CENTER][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/803/img4887rg.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9245/img4920ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5315/img4889d.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. Bardzo bardzo bardzo pilnie szukam DT dla mojej predwczorajszej znajdy - Cudaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url] Psiak ma awaryjny tymczas na tydzień, potem kompletnie nie mam co z nim zrobić, w Otwocku nie ma nawet schroniska, tylko hycel :( [CENTER][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4045/zdjcie2037.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...