Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Będę się cackać, przyrzekam. będę się cackać jak z jajem :diabloti:
  2. Wyściskaj ją ode mnie Basiapron! :loveu: Prosimy o piękne zdjęcia! Żeby po ogłoszeniach się domki biły o Franeczkę!
  3. Czli Frania to pies idealny! Ważne informacje, które przydają się do ogłoszeń! Dzięki Wiewiorko!
  4. Trzymanie kciuków przyda się, szczególnie żeby przeżył to jakoś mój TZ. I żeby mój Reks Zuzię "godnie" przywitał :diabloti:
  5. Ktoś go na pewno już sobie wymarzył. Teraz muszą się tylko spotkać...
  6. Maciaszku, Zuzia będzie czekała? Jeju, jak ja się cieszę! Reyes, super, że jesteś!:loveu:
  7. To ostatnie zdjęcie super! Pozostałe zresztą też niczego sobie..;) Mam nadzieję, że teraz ruszy z ogłoszeniami! Super Maciaszku! A Blacky - dziewczyna "nie pogadasz" :loveu:
  8. Dzisiaj Maciaszek pojechała do schroniska! Może będą wieści o Tinie! Dobre wieści!
  9. Dzisiaj Maciaszek jedzie do schroniska, może będzie miała dobre wiadomości o Torze!
  10. Dzięki Maciaszku za odpowiedź! [SIZE=3]Ja będę w schronisku w sobotę, około 12![/SIZE]
  11. Widzę Leni, że trzymasz rękę na pulsie! :lol: Więc tak: - do Reyes się na razie nie mogę dodzwonić, próbuję... - do Pani z Białegostoku już dzwoniłam, bo obiecałam jej wczoraj, że do południa zadzwonię, Pani przekaże 50PLN Reyes przy odbiorze Zuzi. Maciaszku, prosiłabym w takim razie o przelanie tych pieniędzy na moje konto...podam Ci na PW. Jak tylko się umówię dokladnie z Reyes to przekażę jej numer do rodzinki Zuzi, a rodzince przekażę numer Reyes. Żeby byli w kontakcie. Mam nadzieję, że mój Reks nie zje Zuzanki... Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze poszło!
  12. Piękna i słodka i wspaniała! :lol: A grzeczna była chociaż podczas obcinania? I jak w ogóle sobie radzi? Jaki jest jej stosunek do dzieci? I do innych psów?
  13. Pokaż się dziewczyno światu!
  14. Wiewiórko, dzięki za zdjęcia ( moja mama właśnie je dostała mms-em):loveu: Jak ja się stęskniłam za Franią! Mam nadzieję, że się umówicie jutro z Basiapron i będą dalsze zdjęcia!
  15. Podnosimy z ranka....
  16. Podnosimy Przystojniaczka z samego rana! :lol:
  17. Dzisiaj dzwonię do Reyes, żeby potwierdzić ostatecznie termin. Potem do Pani z Bialegostoku. :lol: [B]Maciaszku, koniecznie zarezerwuj Zuzię na sobotę![/B] A w domu mam ciche dni...:shake:
  18. Rozmawiałam z Reyes. Wersja jest taka , do potwierdzenia jutro rano.. Ja zabieram Zuzię w sobotę. Będzie u mnie do niedzieli. W niedzielę ja Zuzię zawożę na dworzec i nocnym Reyes z nią pojedzie do Białegostoku. Maciaszku, zaklep ją jutro w schronisku na sobotę. Mój mąż jeszcze nic nie wie... Najwyżej mnie zabije..
  19. Ok. Przekażę..
  20. No to zostaje niech jeszcze Reyes się wypowie, czy jej pasuje poniedziałek. Jeżeli może jechać nocnym, to ja się dostosuję i może to być każdy dzień, zaraz po pracy. Acha, obiecałam Pani z Białegostoku, że jutro do niej zadzwonię i podam jej ostateczny termin. Poczekam jeszcze trochę, a jak Reyes sie nie pojawi, to do niej zadzwonię bo mi podała na szczęście swój numer. Maciaszku, jak będziesz w schronisku jutro to poproś ich koniecznie, żeby Zuzię zarezerwowali!
  21. Najważniejsze... Rozmawiałam dzisiaj z Panią która adoptuje Zuzię. Napisała do mnie z pytaniem czy wiadomo już coś z transportem i zadzwoniłam do niej. Bardzo, bardzo miła Pani! Strasznie nie mogą się już Zuzi doczekać. Powiedziała, że w każdy możliwy dzień będą do dyspozycji i czekają. Martwią się, że musi jeszcze siedzieć w schronisku. Acha, Maciaszku, czy ja będę płaciła za Zuzię? Jeżeli tak, to niestety będę musiała prosić o wsparcie.. Mam od dzisiaj problemy w pracy..:oops: Smycz i obrożę kupię.
  22. Mam jeszcz taką propozycję: Ja wezmę Zuzię w niedzielę ( nie wiem czy to jest możliwe) a w poniedziałek rano zawiozę ją na dworzec. Albo, wezmę ją w poniedziałek po pracy i zawiozę na dworzec po południu, bo Reyes mi pisała, że jeżeli prosto do Białegostoku, to może jechać nocnym. Jeżeli Reyes pasuje poniedziałek. Bo nie chcę żeby Zuzia tyle czekała.
  23. No i co ustaliłyście dziewczyny?
×
×
  • Create New...