Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. ...z serii: przywieźcie ją tutaj i tutaj, o tej i o tej godzinie....
  2. Jasza

    Metamorfozy

    [quote name='Renata5']Jasza mówisz o tej Żabce z Katowic,o której pisała Czarna?[/quote] Nie wiem o jakiej Żabce pisala Czarna, gdzie? Ja jadę po tą: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/98/9218e610cce50f59.jpg[/IMG][/URL]
  3. Nic nie wiemy..Maciaszek jedynie może coś powiedzieć. Ja jadę dzisiaj do schroniska po Żabkę, to sprobuję zapytać kierowniczkę!!
  4. To jest Loluś, Laro: [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/35981.jpg[/IMG]
  5. Malagos ma budę zajetą, i trzy psy w kolejce..:shake:
  6. Znalazlam takie cos. Tymczas we Wrocławiu ale tylko do 28.10 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dom-tymczasowy-dla-psa-we-wroclawiu-za-darmo-146826/[/URL] I napisałam do Malagos, ona miała ostatnio miejsce w budzie i kojcu...5 PLN dziennie... Może jeszcze jest wolne...
  7. Dzięki Ksiaraf za założenie wątku! Zaraz zabieram się za wysyłanie PW!
  8. Jasza

    Metamorfozy

    Renato! Najpiękniejsze psy jakie mogę sobie tylko wyobrazić, takie na widok których mocniej bije serce, to własnie takie miniaturowe, chude, siwe pyszczki, tak już mam... Niestety mam też Reksia, który ma inne zdanie na ten temat.:angryy: Rozbroiły mnie Twoje zdjecia, rozczuliły, rozkleiły... Jadę dzisiaj do schroniska po Żabkę, małą sunię ktora trafila do schroniska po śmierci właściciela..ona taka właśnie jest,( mała, zwyczajna, totalnie kundelkowata:iloveyou: ) tyle, że młoda, bo ma około półtora roku, wiec nie ma siwego pyszczka.. Zabieram ją do Javeny na DT. Już się nie mogę doczekać aż ją uściskam! Pozdrawiam.
  9. Super! O Lolusiu to Maciaszek Ci więcej powie! No nie, Maciaszku? Ja przeczytalam, że ma dwa lata, jest spokojny, troszke wystraszony, lagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi! To taki trochę mix-terierek!
  10. Założę wątek, ja tylko ją zabiorę dzisiaj! Javena jest niesamowita!!:helo::sweetCyb::buzi:
  11. No Verterku...będzie domek!! Po tylu ogłoszeniach!
  12. DZWONIŁAM DO SCHRONISKA! ŻABKA CZEKA!!!:loveu: Po Petrę, przyjeżdżają jacyś fajni ludzie. Mam nadzieje, że dobrze trafi. Więc ten wątek kończymy. Założę Żabce nowy i wszystkich zapraszam już teraz!!
  13. Będę z Żabką pod dworcem o 16.30 !!!! Cieszę się!!! Zaraz zadzwonię do schroniska!!! :loveu: :multi: [SIZE=4][COLOR=purple]JAVENO JETSEŚ WSPANIAŁA!!!![/COLOR][/SIZE]
  14. Kurczę, Rumku...tyle kasy, bedzięsz miał w hoteliku jak w raju!!
  15. No to szykuj się na dużo telefonów!! I to samych fajnych!!
  16. Fajną masz siostrę! Trzymam kciuki mocno!
  17. To może zrobimy Allegro nowe jak wrócisz, ok? :eviltong: A ile przelać, to nie wiem, bo nie wiem ile kosztuje wyróznione Allegro.. Laro, ile to bedzie?
  18. Żabka::-( [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/98/9218e610cce50f59.jpg[/IMG][/URL]
  19. Szeleczki mam w każdym razie, pieniądze też!!
  20. :oops: Teraz dopiero to przeczytałam!!:crazyeye: :siara: ja tam nic nie wiem...jak się to mogło stać...
  21. Javeno, to ja do Ciebie zadzwonie może , teraz jestem w pracy... Ten maluch to mlodziutki piesek. Nie ma imienia. Ta pieciomiesięczna to sunia, też bezimienna. A żabka to półtoraroczna suczka, ta co trafila posmierci wlasciciela do schroniska zaraz wkleje zdjęcia. To spotykamy się!! Super!! Napisz tylko jaki piesio!!
  22. Mzđl, e mona pryela dla Larz pienidye na Allegro dla Iskierki, ale moje Allegro jesycye 6 dni bedyie, to moe potem, ebz sie nie ydublowaz_
  23. I taki maluch [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/35981.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/35981.jpg[/IMG] I taka 5 miesieczna... [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup3/35693.jpg[/IMG]
  24. Dzięki Laro! Jutro wyślę! A co do Allegro, to jak Mamanabank się pojawi to jej napiszę żeby Ci przelała i wtedy Cie poproszę.
×
×
  • Create New...