Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ja nie lubię mrozu i chlapy, ale śnieg uwielbiam.:loveu:
  2. Skończyłam, zapraszam :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234335-Sukienki-Kapp-Ahl-Atmosphere-i-inne-Dla-Franki-do-10-11-2012r?p=19879658#post19879658[/URL]
  3. Trzeba koniecznie zaprosić więcej osób. Może te, ktore są obecne na wątkach Lolusia i innych psów po rehabilitacji, w trakcie, na wózkach i "powózkowych". Szukacie DT? Czy to na razie nierealne? Może napisać do Kundelkowej Skarbonki? Biedna Franka....
  4. Na śnieg powiem, że uwielbiam :loveu:, wstałam przed piątą, zobaczyłam przez okno, że biało, obudzilam ogony i poszlismy do lasu! Cudnie! Wyszaleliśmy się, Misia biegała, podnosiła nosem kawałki śniegu i rzucała je w powietrze! Reks tez troche sie rozruszał ;-) Wóociliśmy, Damian jeszcze spał, ogonki pod kołdrę, ja trochę porysowałam, potem po ósmej drugi spacer, do Lidla po świeże ciepłe bułeczki ( tu już Damian dołączył do nas) i wreszcie śniadanko i kawa.:kaffee_2: Teraz psy wreszcie śpią. Aniu, widziałam, lubię takie filmy bardzo :p
  5. Telefon dla Franki, zapraszam, tylko tak mogę pomóc.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234302-Samsung-C3050-Dla-Franki-w-wielkiej-potrzebie!-Do-04-11-do-20-00?p=19877447#post19877447[/URL] Jak się czuje? Jakie plany?
  6. Faktycznie, pogoda bardzo, bardzo nieprzyjemna. Ale sąsiad mnie pocieszył, że [I]wczesne chłody zwiastują późną zimę ;-)[/I]
  7. Maciaszku, padłam :crazyeye: Pegaza, już Cię widzę z tą siekierką w głowie....:question: Dziewczyny, dajcie koniecznie zdjęcia jak się już wystroicie!! [COLOR=#D3D3D3](Ja spędzę sylwestra jak zawsze między muszlą a wanną, więc chociaż popatrzę ;-) )[/COLOR] Dzisiaj pobiliśmy rekord chyba. Wszystkie spacery zsumowane razem były krótsze niz jedna wieczorna przechadzka latem.... Brzydko. Bardzo. Ogony marudne, śpią na przemian, gryzą śmierdziele i się nudzą. Ja przespałam prawie cztery godziny, teraz ratujemy chandrowatą atmosferę - jajecznica, potem książka i wino rodzynkowe. Gdzie jest słońce?????
  8. Za kata Aniu - jesli Ci ładnie w czerwonym - piękny, niezwyczajny, oryginalny strój - mowię poważnie! A ja mam wreszcie "Częstotliwość" i zaraz będę oglądać! Edit - zobaczyłam. Aniu, bardzo, bardzo dziękuję za polecenie. Cudowny film.
  9. :evil_lol::evil_lol: to już po nich...:p Pegaza - u Zombi - makijaż to podstawa. A ubiór - w taka pogodę wystarczy spacer po Hugobergu, wyglądam jak rasowy truposzczak :diabloti:
  10. No w sumie ;-) na małego zombi....dobry i notes...:-?:-? Ale Maciaszek się wybroni na pewno.....:evil_lol:
  11. No to licho.....:watpliwy::watpliwy: Mają nas...:p
  12. [IMG]http://zazie.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/69095_4653025324426_2114008138_n-300x300.jpg[/IMG] U mnie jabłko, dezodorant i ryza papieru :diabloti:
  13. Ja bym zainwestowała w meble. Szafek nie otwiera? (Sweetie).
  14. Miśka robi takie maślane oczka przed klatkami z myszkami w sklepie zoologicznym.. [I]"Daj, daj mi ją na chwileczkę"[/I] zdaje się mówić. Nie ulegam. :diabloti:
  15. Matko, ale wieści....:-o To czekamy na Nukę....skoro ma czipa, to we wszystkich gabinetach weterynaryjnych w okolicy trzeba by rozwiesić ogłoszenia ze zdjęciem i poinformować weterynarzy, bo pewnie już ktoś ją przygarnął.
  16. Jasne, że nie powinno tak być. A możecie zamykać pokój Młodego jak nikogo nie ma w domu?
  17. Aaa, Patmol, to nie strasz ;-) Nie jest źle. Jotpeg - dziękuję!:loveu: Okazało się, że mam w telefonie 500 zdjęć i żadnego nie mogę zgrać do komputera....:-( Jak w poniedziałek dostanę przejściówkę USB/adapter od brata, to powklejam nasze migawki ze spacerów, bo dawno nie było żadnych zdjęć, tylko ględzę i ględzę ;-)
  18. Patmol, a długo zostają same?
  19. Maciaszku, Magdola - :loveu:
  20. Mnie nie pytaj, ja jestem staromodna, pies w klatce mi nie pasuje. Tak jak ptaki w klatce. Mam fobię "klatkową". Próbowałabym z kongiem, smakołykami pochowanymi w skarpetkach, gryzakami... Jak wychodzisz - zostawiasz im kostki prasowane, coś, czym mogłaby się Sweetie zająć? Jak myślisz, to z nudów czy z tęsknoty?
  21. Sweetie wilczarz... .:question::question::question::question::question: .:grin::grin::grin::grin::grin:
  22. Oczy ma jak guziki.:diabloti: Czemu Was nie było? Wszystko dobrze?
  23. Moje najlepiej wydane 40 złotych w życiu :loveu: Schronisko w Katowicach na Milowickiej. Nie wybierałam, pojechaliśmy po szczeniaka, miałam na sobie czerwony golf, pani w schronie mi go wyjęła z klatki, podała, on się wtulił, pazurkami zaczepił o ten mój nowy, piękny sweter i tak został przez sześć lat :loveu:
×
×
  • Create New...