-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A pani Masz Kubek też będzie? W końcu też Inspektorka :loveu: -
WYŻEŁEK 3miesięczny z przydrożnego rowu, ma DOM.
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
do góry Wyżełku... jak takie chucherko ma się uchować w schronisku? -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='"agaga21"']jesteś pewna? mi sie wydaje, że ona mimo wszystko ma na imie PICZKA [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/quote] dokładnie! Piczka już zawsze dla nas pozostanie Piczką :diabloti: -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Tak :) zobacz wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173360-A-nieg-i-taka-sadza-na-nim-D-czyli-Beza-kiedyA-Timba-W-DOMU/page4[/url] -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie do Wyżełka, szczeniaka uratowanego ze śniegowej zaspy... To nie Dąbrówka ale po znajomości ;) [URL="http://www.dogomania.pl/../179040-WYA-EA-EK-3miesiAE-czny-z-przydroA-nego-rowu-potrzebny-DT-Ratujcie"]http://www.dogomania.pl/threads/1790...ny-DT-Ratujcie[/URL] Fiks - na stronę schroniska możesz wrzucić Bezę w 'znalazły dom' :loveu: -
Kacper jest w DT u Natalii R. i zostanie już tam aż do znalezienia domu stałego. Najprawdopodobniej trafi tam też (w sensie że też tymczas) Kaja, więc trzeba będzie Natalę pomolestować o zdjęcia ;) Zajrzyjcie do Wyżełka, szczeniaka uratowanego ze śniegowej zaspy... [url]http://www.dogomania.pl/threads/179040-WYA-EA-EK-3miesiAE-czny-z-przydroA-nego-rowu-potrzebny-DT-Ratujcie[/url]
-
Takie delikatne, malutkie szczenię wyrzucone na łąkach w śniegową zaspę.... :placz: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Pies4.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179040-WYA-EA-EK-3miesiAE-czny-z-przydroA-nego-rowu-potrzebny-DT-Ratujcie[/URL]
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
A mi się Piggi podoba... ;) ale to już od Pańci przecież zależy :diabloti: off - pomóżcie ratować 3miesięcznego wyżełka, wyrzuconego w śnieg... :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179040-WYA-EA-EK-3miesiAE-czny-z-przydroA-nego-rowu-potrzebny-DT-Ratujcie[/URL] -
WYŻEŁEK 3miesięczny z przydrożnego rowu, ma DOM.
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
zdjęcia ................... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Pies1.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Pies3.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Pies4.jpg[/IMG] -
Na Pomorzu zima w pełni - kilkumetrowe zaspy śniegu, temperatury nocami w okolicach -15, -10 stopni, śnieżyce, wichury, lód... To niewyobrażalne, ale pomimo tych warunków atmosferycznych, które i dla dorosłych, zahartowanych psów są ciężką próbą, 3-miesięczne, delikatne szczenię zostało w najohydniejszy sposób porzucone, wrzucone jak śmieć do przydrożnego rowu na łąkach. Wyżełek nie miałby szans na przeżycie dłużej niż kilkanaście godzin, ale na szczęście przeznaczenie ulitowało się nad nim, i postawiło na jego drodze dobrych ludzi. Wyciągneli zziębnięte, półżywe szczenię ze śniegowej zaspy, zabrali w ciepłe miejsce, nakarmili. Niestety los nie jest aż tak łaskawy - na chwilę obecną Wyżełek przebywa w domowych warunkach, jednak z przyczyn niezależnych od tymczasowych opiekunów, nie może zostać tam dłużej niż 2, maksymalnie 3 tygodnie! Piesek jest przestraszony, bardzo nieufny wobec ludzi - nic dziwnego, po tym jak został potraktowany! Co oczywiste dla szczeniaka, nie umie zachować czystości w domu, jednak przez czas który spędzi w obecnym DT na pewno będzie się nad tym pracować ;) Jest tam już kilka innych psów, więc będzie socjalizowany z innymi zwierzakami. Na wagę złota jest dom tymczasowy! Za 2 tygodnie wyczerpie się kredyt szczęścia, którym obdarzył go los - teraz zadziałać musimy my. Przez kilkanaście dni Wyżełek będzie przebywał w ciepłym, przyjaznym otoczeniu; nie skazujmy go na to, by później trafił do schroniska! Namiary na osobę mającą bezpośredni kontakt z psem: Adam, 509 894 744 Namiary na mnie, w kwestiach pomocy psiakowi, ustalania DT, itd.: Magda, 695 435 270 Psiaka nie widział jeszcze wet, ale prawdopodobnie zawiozą go tam jutro. Za chwilę wkleję zdjęcia.
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza032.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza033.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza034.jpg[/IMG] ........................ -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Beza pozuje z moją siostrą... albo na odwrót :D [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza020.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza023.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza027.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza029.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza031.jpg[/IMG] -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Ja dla Bezy wymyśliłam przedtem piękne imię Brandy, które niestety nie spodobało się reszcie rodziny. Mogę oddać Piczce :loveu: -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote]Adopcja jest wstrzymana do dzisiaj wieczora. Pan czekał na telefon Pinkmoon która nie zadzwoniła więc żona jego znalazła mu psiaka bliżej i dzisiaj pojadą go zobaczyć. Pinkmoon zepsul się telefon i nie zadzwonila do niego. Pan z żoną myśleli że zrezygnowaliśmy lub znaleźliśmy mu inny dom. Fakt nasza wina. Przeprosiłam Pana i Pan prosił mnie o czas do dzisiaj bo pojedzie z żoną zobaczyć tamtego psiaka. Jeżeli nie wezmą go to będą starać się o Walusia.[/quote] W ramach wyjaśnienia: dzwoniłam do niego i umówiliśmy się że wizyta zostanie przeprowadzona. Rozmawiałam z nim tego samego dnia kiedy Kana podała mi namiary (chyba w czwartek) i powiedziałam, że odezwę się w najbliższych dniach kiedy ustalę z Fiks kiedy możemy jechać. 3 dni to chyba nie tak długo żeby jechać po nowego psa? Z tego co mówiła Kana to facet kupił labradora, więc... Jakoś szczerze mówiąc nie mam już ochoty prosić go żeby jednak się rozmyślił i wziął Walusia, który potrzebuje kogoś, kto zrobi dla niego wszystko, a nie faceta, który łaskawie się zdecyduje zrezygnować ze szczeniaka labradora. -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ehhh no i wykrakałyście! Dzisiaj byli goście. Zachowanie Bezolca bez zarzutu, grzecznie przywitała się z nowymi osobami, dopominała się o głaskanie, tutaj nie ma się do czego przyczepić. Tylko że wiecie, ciasto było przygotowane... i zostawione na 5 minut na stole w kuchni... :evil_lol: Mam nadzieję że nie odchoruje serniczka :roll: A ze zdjęciami mam znowu kłopot, jakiś pech mnie prześladuje :shake: Najpierw zgubiłam telefon, więc fotki z komórki odpadają, wczoraj ukradli mi wszystkie dokumenty i jutro zamiast siedzieć z psem będę biegać po urzędach składać wnioski o nowy dowód osobisty, prawo jazdy, legitymację studencką.. Wniosek z tego taki - muszę znaleźć ten kabel od aparatu :p i w końcu porobić porządne zdjęcia, i pochwalić się śliczną Bezą. -
[quote]To sie ich pozbedzie[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/quote] Ale po co pan ma sam sobie robić kłopot, Najda go wyręczy :diabloti:
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Nie kraczcie! :mad::evil_lol: -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Zaloty Pucka nie odnoszą rezultatu... Beza konsekwentnie go ignoruje. Raz go obwąchała, myśleliśmy że będzie z tego przełom ;) ale nic z tego. Nadal jest cichutka, nieśmiała, aż za spokojna, ale kiedy w piątek wpadli w odwiedziny pracownicy ze schroniska, to był szał radości :loveu: więc myślę że u nas też już się niedługo rozkręci. Jest najbardziej niekłopotliwym psem na świecie, nie załatwia się w domu, nic nie niszczy, kiedy wychodzę z domu zasypia na posłanku i spokojnie czeka. Na spacerach trzyma się bliziutko. Nie jest lękliwa, nie boi się samochodów, głośnych dźwięków, obcych ludzi ani psów, po prostu wciąż jest straasznie wyciszona - ciekawe na jak długo ;) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote][URL]http://img690.imageshack.us/img690/7899/piczka029.jpg[/URL] Myślałam, że to brązowe to kulki karmy rozsypane [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/quote] Hehe, pańcia zaszalała z posłankami ekskluzywnymi, to na misce oszczędza :diabloti: :D -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Właśnie też wpadłam podnieść Cię na duchu wiadomościami o Rudce, ale widzę że Kana uprzedziła ;) I widzisz - o Rudzi też przez chyba 2 miesiące nie było żadnych informacji, a bestia jednak się uchowała w lasach! -
[quote]Naprawdę staraliśmy się mu zapewnić jak najlepsze warunki miał spokój, pełną miske spacery naukę przywołania ale On po prostu chce rządzić jak mu coś nie odpowiada to po prostu ustawia sobie wszystkich w domu warcząc i łapiąc za ręce nie idzie wtedy nad nim zapanować.[/quote] A Biały pewnie powiedziałby: "Naprawdę starałem się zachowywać najlepiej jak potrafię, dawałem się kąpać, głaskać, przychodziłem na spacerach, ale Oni po prostu czasami nie rozumieją co próbuję im przekazać swoim zachowaniem i czego potrzebuję. Jak im coś nie odpowiada to po prostu pozbywają się mnie z domu zamiast ze mną pracować, wtedy nie idzie się z nimi porozumieć na mój psi sposób" ...
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
cuuuudeńko! :loveu: pysio biedny poharatany... ale oczy przepiękne!