Irenko, czytam i własnym oczom nie wierzę - to jest po prostu chore.
Trzeba coś z tym zrobić, bo tak dalej być nie może.
Enia, piszesz że mamy tu podlaski ciemnogród.
Fakt, ciemnogród to i zaścianek, ale tak jest w całej Polsce, nie tylko na Podlasiu.