Nono, Pipi nie namawiaj tutaj do głodzenia zwierząt ;)
A co do suchego - na pewno karmienie suchą karmą jest prostsze, ale czy zdrowsze?
U mnie z kolei Pedro ma na odwrót - on w ogóle nie chce jeść mięsa, tylko suche, suche, suche ...
[quote name='kajetanka']Chore społeczeństwo . Nie mogę dać wiary ,że tak TOZ Cię PIPI potraktowało, odwalasz za nich w rejonie robotę i gdzie tych ludzi powołanie. Biedne te psiaki są :( Widziałam się dziś z tatą i powiedział,że zawiezie do wawy szczeniaczka .[/QUOTE]
A ja niestety mogę.
Ale grunt to się nie przejmować.
[URL="http://img845.imageshack.us/i/img7388.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1023/img7388.jpg[/IMG][/URL]
Ale cudny Gacek :loveu::loveu::loveu:
Ojejku, dzieje się u Ciebie, nie powiem :(
A z tym amstaffem naprawdę Cię tak załatwiły?
No super, nawet nie będę tego komentować :roll:
Szok po prostu :shake:
Biedna psinka :(
W domu zrobię jej wydarzenie na FB, maluszkowi też.
Jak będę miała chwilę w ciągu dnia, to założę im też wątki na Miau.
A jeśli nie zdążę do trzeciej, to po pracy, wieczorkiem.
Przyszła paczka z karmą dla zwierzaków Pipi.
Pieniążki były od Agnieszki z Grecji, Isiak, Pucka69 i parę złotych ode mnie.
Do odebrania w firmie lub domu :)
O, post nr 400 :D
Niedawno była u mnie w pracy Pipi i odebrała karmę.
Nich idzie futerkom na zdrowie :)
On jest cudowny :loveu:
I dopiero na tym zdjęciu, gdzie jest na rękach, widać że jest malutki.
Bo na pozostałych fotkach wydaje się sporo większy :crazyeye:
A biegunka pewnie przez zmianę karmy, bo wcześniej pewnie jadł byle co.
Kochany jest!