Ojejku :-(
A kontaktowałyście się z Białobrzeską w W-wie? Tam są świetni lekarze.
I przypomniało mi się jeszcze jedno - jest w Białymstoku wet-ortopeda, który często bywa na uczelni w Olsztynie właśnie. On jest bardzo chwalony. Co prawda, nie wiem czy ortopeda będzie tu najodpowiedniejszym lekarzem, ale może warto spróbować się z nim skontaktować, może poleci jakiegoś swojego kolegę po fachu. Wet nazywa się Adamiak, chyba jest profesorem.