Ihabe, bardzo mi przykro :-(
Wiem, co czujesz - mojego Psotusia nie ma już 2 miesiące, a ja nadal nie mogę w to uwierzyć :placz: Popiołka też nigdy nie zapomnę :-(
Niech nasze zwierzaczki brykają szczęśliwe za TM [']['][']
Trzymaj się, jestem z Tobą!