Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. no.....można sie pogubić.....jejku:cool3: dobrze,e mam GPS-a.....to jakoś dojedziemy na miejsce..jak tylko będę wiedział gdzie:eviltong:
  2. [quote name='LILUtosi']Uuuuuu, jak tu u Was miło... Dychacza dorzuce co miesiąc, wiecej nie dam rady.[/quote] miło? to nam że tu zajrzałaś....:loveu: masz jakieś koleżanki?:evil_lol: żart choć nie do końca...potrzebujemy tych stałych deklaracji...
  3. he he...to super:multi: najlepiej jakby zabrakło "ulubieńców"..;)
  4. witamy u Kumpla:loveu:
  5. ok...to popytaj jeszcze jutro czy mogą poczekać...bo faktycznie transporty łączone są bardziej ekonomiczne tym bardziej na dłuższych dystansach...Dziękujemy za już i prosimy o dalej:lol:
  6. Aza? ta ulubienica Brysio?:crazyeye:
  7. tak Orpha ale trzeba chcieć...wiesz co mam na myśli...:lol:
  8. to właśnie jest dogo...do spółki...:lol: każdy daje trochę....i coś z tego wychodzi,prawda?
  9. no to na bazarek z pościelą:cool3: i mamy perpetum mobile...zarobią na siebie:eviltong:
  10. no własnie...anioł to anioł :cool3: no dobra wystarczy bo odlecę....;) a tak serio to Ksenia powaliła mnie juz w transporcie do Wawy jak ustąpiła szczeniaczkowi miejsca na kanapie a my myśleliśmy,że bedzie wojna..poza tym sprzedałem kilka poduszek z jej futrem jak posprzatałem autko;)...pamiętasz? było tego trochę...:cool3:
  11. hm...sa tacy, co maja inne zdanie i widzą raczej :diabloti::evil_lol:..ale pracuję nad tym:razz:
  12. [quote name='orpha'][B]Ludziki kochane chcialabym za mniej wiecej 2 tygodnie wysterylizowac Ksenie , potrzebuje waszej pomocy w uciulaniu 230 zl ( sterylka i fartuszek) no chyba ze ktos ma fartuszek do sprezentowania[/B][/quote] hm dwa tygodnie to w okolicach 10-tego? no to połowę już masz;)
  13. ojejku raz nie mam czasu na neta i tyle od razu wiadomości;) no Orpha...szczęsliwy to dzień jak Ciebie poznaliśmy;)
  14. [quote name='sonikowa']A, to ja przepraszam, to ja napisałam 350 zł.. Byłam pewna, że tak jest, zaraz poszukam w swoich pw co mi Ania napisala, ale pewnie to Pianka ma racje. Tak czy siak - z karmą - miałby chłopak zdecydowanie taniej.[/quote] No jak pojedziemy to na pewno zabierzemy...jak wieźliśmy Płotka i Ibiska było tego pół auta :cool3:
  15. [quote name='Pianka']Pewnie,że damy rade:evil_lol: My i nie dać rady?:eviltong: Nikus wiesz,jak będziesz jechał czy coś to cynka mi daj:razz:[/quote] Pewnie,że dam ;) załatwione.....
  16. [quote name='Pianka']u Ani hotel kosztuje 400 zł (dla dużych psów),nie 350. 350 płacimy za Płotka bo przebywa razem z Ibisem, wiec cena rozkłada sie na dwa psy. No ale jak Kumpel dostanie karme ze schroniska to w pierwszych miesiącach kosz hotelu będzie 300 zł [/quote] No,umiesz pocieszyć:mad: damy radę;)
  17. [quote name='kaa']Tak wiem że ciut dalej:roll: , ale u Ani Kumpelek jest pierwszy w kolejce i jest różnica w cenie. U Jamora 465 zł a u Ani 350 zł .[/quote] Tak myślałem,że tam będzie taniej...to poczekajmy jeżeli możemy..co do przejazdu to się załatwi..:razz: a tymczasem zbierajmy dalej deklaracje..
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)']jak to jest z tym głosowaniem? Dziś chciałam zagłososwać z tych samych maili co wczoraj i wyskoczyło mi, że już głosowałam z tego maila. To można tylko raz?[/quote] Tak-jeden adres mailowy-jeden głos...więc..zakładajcie inne adresy i głosujemy dalej:evil_lol:
  19. hm...no może euforia trochę mnie poniosła z tym pakowaniem Kumpelku:evil_lol:,ale myślę,że juz niedługo pojedziemy..Kaa a jakie koszty byłyby w tym drugim hoteliku?Tylko że do Brodnicy ciut dalej...i trzeba by było coś pokombinować z transportem..ale to już moja w tym głowa:cool3:
  20. Jeszcze ze dwa takie filmiki jak ten z kotkiem i biorę je razem;) Super..naprawdę..
  21. :multi:Dzięki Pani Moniko....teraz musi się udać:multi: Kumpel szykuj się :multi:
  22. :( Oluś biegaj za Tęczowym mostem.....dziękujemy za to co dla niego zrobiłyście
  23. [quote name='Lilmo']Pianko, ale mnie urządziłaś tym filmikiem. 10 minut siedziałam z uśmiechem na twarzy, a łzy same kapały na klawiaturę i do teraz pociągam co chwilę nosem. REWELACJA. Po prostu miód na serce. Tak bardzo bym chciała, aby wszystkie psiaki doczekały się takich "happe endów".[/quote] miałem to samo...
  24. [quote name='iwona213']iwona213 30 zł Lara 30-40 zł ------------------- razem 60-70 zł :roll:[/quote] no to jutro w schronie...się spotkamy i.......nie będę uprzedzać faktów:razz:
  25. [quote name='iwona213']bico kochana, wpłat na terierka nie było jeszcze wcale... może pomyliłaś kochana ze Śledzikiem ;) co do karmy to mam pomysł... jutro będe w schronie, wiem że jest jeszcze jeden pies chory na nerki, zapytam się dziewczyn czy nie chciałyby zrobić zrzuty na ten duży worek pół na pół, potem rozdzieliłoby się ten worek na dwa, tym sposobem skorzysta inny biedak, a my zapłacimy tylko połowe (jeśli nazbieram od dziewczyn ze schronu połowe, ale myśle że się uda wkońcu jest nas tam troche) co o tym myślicie?? te 100 kabanosów mnie kusi hihihi[/quote] a ile do tej pory masz kasy na tą karmę?
×
×
  • Create New...