Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. popatrz Tanitka ile masz chętnych transportowców;) coś musi wypalić...:lol:
  2. [quote name='Magnesiatko']Ja jade :p we wtorek 6 października :razz:[/quote] To szybciej niż ja bedę mógł to zabierzesz jamnisię?:lol:
  3. [quote name='tanitka']a kiedy sie wybierasz Nikus?[/quote] Nie wiem jeszcze..trochę późno się zrobiło by to załatwiać na jutro..a następny realny termin to czwartek lub piątek w przyszłym tygodniu...
  4. No niech dziewczyny się nad tym zastanowią....ja już kombinuję kiedy...w pracy mam teraz "gorący" czas a weekend odpada....wezme urlop jak tylko mi dają...
  5. tak to sobie czytam i myślałem by to połączyć z przejazdem Kumpla...;) i reszty....bo do Wawy to pojedzie chyba wiecej psiaków
  6. [quote name='TERESA BORCZ']:???:Cioteczki i wujkowie, :loveu::loveu: Jest postęp ale trzeba mocniej głosować żeby zdobyć nie zagrożone conajmniej 3 miejsce. Mam małe znajomości ale dziś zaaktywizowałam szkołę średnią. Nie wiem ilu uczniów zagłosuje, ale może coś pomogą. KTO MA JAKĄŚ SZKOŁĘ W SĄSIEDZTWIE ?:Help_2::Help_2:[/quote] To jest myśl!!!!! Pani Tereso dzięki za podpowiedź:lol:
  7. Kaa a może wpisałabyś konto na pierwszego posta i zaczniemy gromadzić kasę?
  8. Dziękujemy Goniu...:lol: wiem,że pełno każdy z nas ma "bidulków" do opłacenia tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdy grosik..:lol:.Własnie dlatego dogo jest fajne bo każdy troszkę i.....dla psiaka zmienia się życie:multi:.Fajnie ,że jesteś z nami:loveu:.Co do przypominania to spoko;) dopilnuję:mad::eviltong:
  9. tak trzymać...królowa zasługuje na pałac;)
  10. Nie martw się..przecież Kumpel to już "prawie rodzinny" pies...:cool3: nie damy już mu wrócić do schronu z "przyczyn ekonomicznych":lol:
  11. Zajrzyjcie bo wydaje mi się,że ktoś ma dobry pomysł:lol: http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/
  12. ..Chyba 35 brakuje...to już niewiele..Kaa mam prośbę co do wyjazdu..Ponieważ będę to musial zgrać z Pati musiałbym o tym wiedzieć troszkę prędzej niż dzień przed:evil_lol:..
  13. Witam rankiem Kseniu....książeczka w drodze;) pójdzie parę dni bo zwykłym listem...Potwierdź jak dojdzie:lol:
  14. Kaa..nie wiem czy dobrze to rozumiem,ale jeżeli psiaki jadą w sumie w trzy miejsca to trzeba to jakoś zorganizować troszke prędzej...
  15. Poproszę o kolejny odcinek serialu "pies i kot";)
  16. [quote name='iwona213']ciotki jesteśmy na 7 miejscu proszę rozsyłajcie wszystkiem kogo znacie, ja już wszystkie kontakty wykorzystałam [URL="http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/URL][/quote] no tak ciotki ciotki...:mad: totalne ignorowanie płci odmiennej:mad:
  17. no tego się można było spodziewać:evil_lol::cool3:
  18. super...no to czekamy co tam Kaa zdecyduje;) dzięki...
  19. Orpha a rozmawiałaś już z hotelikiem? jak długo mogą nam trzymać miejsce?
  20. [quote name='Livka']Urzekły mnie te mądre, wierne i wpatrzone w człowieka oczy Kumpla a także zaangażowanie tylu wspaniałych ludzi. Deklaruję stałą wpłatę - 50 złotych. Kumpelku bądź bezpieczny:fadein: :lol:Jak super...widzę,że wątek Kumpla przeradza się na "rodzinny" ..czyli "mamy trzeciego pieska"?. Witamy na dogo - Livka to moja żona..bez pomocy której nie mógłbym tu tak szaleć:evil_lol:...A Ty Kumpelku pakuj klamory....wyjazd coraz bliżej:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  21. widzicie? to dowód,że Iwona nikomu nie "odpuści":evil_lol:
  22. [quote name='kaa']Żeby se kupić parę takich hotelików to trza by poczekać na kumulację :razz:[/quote] ...kumulacja własnie wynosi 40 mln...to mało na hoteliki?:crazyeye:
  23. cooooooo? wzięła ją Twoja.. ......???? no Iwona....;)
  24. lotek....jak wygramy to sobie kupimy te wszystkie hoteliki a co....:evil_lol: i wszystkie psiaki mieszkają za friko:cool3:
×
×
  • Create New...