-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']ja juz pisałam do niej i nic, prosiłam aby do mnie zadzwoniła i tez nic. przeciez nie będe jej błagała. ma mój telefon.ale napisze jeszcze raz.[/QUOTE] Napisz jeszce raz..nigdy nie wiadomo...same problemy tak jak u nas z Pepe [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL] -
[quote name='Klops']od Rudej: "same się fotografujcie z wypierdkami. i koniec tematu Pierdka - to tylko znajomy. żeby nie było plotek w brukowcach."[/QUOTE] Chetnie poczytam te brukowce.... mamy problem z Pepe [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
Jestem szczęśliwą Figusią- kocham teraz Anię
coronaaj replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']Figusia ma biegunkę.Nic takiego nie jadła.Wczoraj dałam jej chrząstkę z udka kurczaka. Czyżby po tym. Ona to połknęła , to taki łakomczuch , nie gryzie tylko połyka[/QUOTE] No niedobrze..daj jej cos...chyba od tej chrzstki, ja nie daje chrzastekkk..... mamy problem z Pepe [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL] -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
coronaaj replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diora']ojojjjj, ale słodzizna :)[/QUOTE] Wyglada super.....bardzo sie ciesze...mizianko od ciotki. Mamy problem z Pepe [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']Długo nie trwała radość Pepe - został zwrócony z dt bo popiskiwał, w czasie nieobecności opiekunki... :([/QUOTE] [B]No i mamy problem z Pepe szukamy DT....musial niezle popiskiwac...potrzebuje towarzystwa, moze macie jakis DT finanse nie problem.... [/B] -
[quote name='E-S']No proszę, dzisiaj same dobre wieści póki co :D[/QUOTE] To Kajtus poszedl do adopcji???
-
[quote name='Asiaczek']Ciągle nic... Pzdr.[/QUOTE] Nie zalamywac sie...oglaszac ...moze cos sie trafi.... zajrzyjcie tutaj do Pepe...wrocil do schronu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
coronaaj replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mani2000']poczytaj i pomóż!![/QUOTE] Poprosze o konto i dane na pw. -
[quote name='Ula Skwara']mój mąż tez wczoraj na zdjeciu zauwazyl jezyczek i pytal czy Anik to podgatunek bazyliszka :) rzeczywiscie ma jezyk jak jaszczureczka! A jesli chodzi o ząbki, to moze przez straszne zycie i okropne jedzenie tak Anikowi sie uzebienie zmarnowalo... Ale moze rzeczywiscie bidulek jest mlodszy, patrząc na zdjęcia dałabym mu góra 10 lat![/QUOTE] Na ogloszeniach dalalbym 10 lat....jezyczek mi sie podoba.....
-
Jestem na zaproszenie Kinga_Kinga ale widze znajome cioteczki...czy to sama Milka??? Ja ma takiego Pepe zajrzyjcie prosze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493"]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
coronaaj replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Nie był odrobaczany? O matko! Jutro z nim pójdę wobec tego do weta. Założyć mu książeczkę? Dzieciak przed chwilą się wykąpał. On czasami ma tak, że przy zapinaniu smyczy popuszcza. Śmierdział moczem i był brudny. Teraz wariuje... zakopał się pod kocem i szaleje! cudny widok, żałujcie, że tego nie widzicie :D W kwestii adopcji się dzieje, niestety póki co nic konkretnego:([/QUOTE] [B]Teraz nie wolno odrobaczac....dopiero jak parvo bedzie pod kontrola a dostal juz surowice?????[/B] [B]Czytam i dlatego to pisze podam pozniej super lekarstwo na jelita (jelita ulegaja zniszczeniu podczas parvo) nawedt nie na recepte...agua ....czytam dalej[/B] [B]Czy mial kroplowki??? Moja sunia przez pare dni co 8 godzin latalam do weta, byl osobny pokoj bo parvo...trzymaj sie dzielnie.... [/B] -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
coronaaj replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Dziękujemy pięknie za wpłaty :) W lecznicy ponoć mały nie wyje[/QUOTE] Podajcie konto, dane ...ja mialam na DT szceniaka z parwo sluze radami. musze poczytac....moja Bibi wyszla i ma sliczny domek a bylo zle ale chwycone szybko... Viko chyba w schronie ...czy w lecznicy??? -
Czaruś – czarna smutna kulka - odszedł za TM [*]
coronaaj replied to What May NN's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem tutaj na twoje zaproszenie...dziekuje treoche musze poczytac...a kto zbiera na Czarusia???? -
[quote name='paoiii']no wiem wiem, że nie o to Ci chodziło tzn mam nadzieje :D[/QUOTE] Jestem juz ale juz tutaj bylam cudna psina.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']13 PUDEL ma DT płatne.............już ze schronu go DT zabrało /200 zł plus karma - nie było na co czekać - schron pęka w szwach i pudels nie miał się gdzie podziać...w biurze padały szczyle na parwo...a pudelsa GDZIE - na bytowe????/ [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/PUDLE/S6300205.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/url] [COLOR=red][B]TAK WIĘC PROSBA o POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DT w Radomiu pod okiem[/QUOTE][/B][/COLOR] Zapomniala [B]Anitka[/B] napisac, ze mamy imie dla pudlisia [B] Pepe po hiszpansku tak troche....moze mu sie poszczesci, potrzebujemy pomocy w ogloszeniach , deklaracjach , etc...no prosze o reklame watku.....[/B] -
[quote name='piechcia15']kurcze zapomniałam o niej:( założę jej jutro wątek:( zapisze sobie aby znowu nie zapomnieć. Tylko chciałam ja najpierw poznać zanim cos o niej napiszemy, bo Patrycja mówiła że wcale nie jest taka gryząca, ona szczeka bo nie widzi i ten czarny pierun ja nakręca[/QUOTE] No i tutaj cie znalazlam Piechcia15....nie wiedzialam o takim watku musze przestudiowac...a masz BDT dla pudelka... ja mam niezle dla mojego Pepe udalo sie i nie potrzebny byl transport...zajrzyjcie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
[quote name='lamia2']Babcia - ratlerka w nowym domu, mam nadzieję, że się szybko przyzwyczai do nowej Pańci bo strasznie przeżyła rozstanie z dotychczasową opiekunką.[/QUOTE] No tutaj niezle wiadomosci.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
[quote name='diuna_wro'][SIZE=4][B]gdzie to jest? jaka ulica? [/B][/SIZE] uwierzyć nie mogę.[/QUOTE] :shake::shake:To kto to zglosil bo zalozycielka watku mieszka w Poznaniu????:-o:-o Przynajmniej dzielnica Wroclawia , ulica, ktory blok , popytac sasiadow o dokladny adres.....ktora klatka czy jak... zajrzyjcie do Pepe, starego pudelka. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
[quote name='agusiazet']Super:) Czy zupełnie nie ma Samborem zainteresowania?[/QUOTE] Moze te plakaty pomoga Samborkowi..:cool3::cool3: zajrzyjcie do starenkiego Pepe :lol::lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]
-
[quote name='salibinka']Ula :), i wiek i gabaryty Aniczka są właśnie dyskusyjne ;) - ostatnio stanęło na tym, że może mieć ok.11lat max. Zuzia mówi o nim, że jest baardzo energiczny i radosny. Kocha czerpać z życia.[/QUOTE] Moj Pakus z podpisu oceniony byl na 10 lat , moja wetka amerykanska powiedziala, ze gory 8lat tylko zaniedbany, lydsy, chudy...ja bym occenila Anika na 8-9 lat nie wiecej. Jak Anisia zabki???? Zajrzyjcie do starenkiego pudelka Pepe [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]