[quote name='Czasowa']Ale z niego elegant wyrósł :cool1:[/QUOTE]
[quote name='bianka19']Taki już poważny troszeczkę elegant :evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: Ale jaki tam z niego elegant... Najchętniej to by się tylko brudził :evil_lol:
[quote name='Pestka']Kurcze, ale macie fajnie, że tak na spacerki mozecie chodzić :C[/QUOTE]
A fajnie, fajnie :cool3:
[quote name='bianka19']Dzisiaj też można liczyć na jakieś fotki ?? :razz:[/QUOTE]
Można :evil_lol:
[quote name='zmierzchnica']Witamy się prawie porannie :evil_lol:[/QUOTE]
Witamy się prawie nocnie ;)
[quote name='Onomato-Peja']Masz te zdjecia w planecie ? :D[/QUOTE]
Dziś nie mam, bo aparat rozładowany, ale mam jakieś stare skoczki :cool3:
[IMG]http://i32.tinypic.com/16lbgjp.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/2luvq01.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.tinypic.com/29xhhli.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/oqgd28.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/mlj8xs.jpg[/IMG]