Jump to content
Dogomania

Aleksandra Bytom

Members
  • Posts

    1813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra Bytom

  1. boże oby znalazł,on mnie nie lubi ale ja mu życze jak najlepiej,niech znajdzie kochający domek i nie poniewiera się więcej bo moja siostra rok temu go w internecie znalazła,także po roku Quatro znów szuka domku,oby już takiego na stałe
  2. dziękuje a nóż-widelec ktoś szuka białego asta :( [IMG]http://a.imageshack.us/img291/6576[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img801/9027/zdjcie0615.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://img291.imageshack.us[/IMG][IMG]http://a.imageshack.us/img291/657[/IMG]pies nazywa się Quatro,potem wkleje bardziej widoczne zdjęcie bo teraz coś mi nie chce się załadować niestety [URL="http://www.dogomania.191123-i-sta%C5%82o-si%C4%99-to-co-musia%C5%82o-si%C4%99-sta%C4%87-2letni-ast-szuka-ludzia"]http://www.dogomania.pl/threads/191123-i-sta%C5%82o-si%C4%99-to-co-musia%C5%82o-si%C4%99-sta%C4%87-2letni-ast-szuka-ludzia[/URL] tu jest więcej zdjęć,psiakowi zrobiłam dziś allegro i kilka ogłoszeń na różnych portalach,tylko nie wiem jak go zareklamować znając jego zachowanie,nie ukrywam że wiele winna jest moja siostra... [IMG]http://a.imageshack.us/img291/6576[/IMG]
  3. Hej to ast mojej siostry jest w tarapatach,nie chce się tu o niej rozpisywać bo jeśliby to jakimś cudem przeczytała to już bym wcale w temacie psa nie miała nic do gadania,z Jackiem Gałuszką już kiedyś kontakt miałam jak z moim piechem były kłopoty więc na pewno się zwróce do niego,mam pytanie: czy możecie jego fotkę dorzucić do waszych psów? ja wiem że on jest w lepszej sytuacji niż pozostałe bo ma czas do zimy ale to kwestia czasu jak będzie już źle,nie mogę się pogodzić z tym że moja siostra tak załatwia sprawy z psem
  4. ale co to ma do tego czy ma kase czy nie?!?!,zostawić temat w spokoju,może się dogadają?,psy są już bezpieczne,w sumie jeden dzień były same,emocje opadną i może wszystko będzie wyglądało inaczej?. Irenaka nie jest zła ale niech sobie to zainteresowani sami wyjaśnią bez zajmowania stron niepotrzebnie bo to tylko zaognia sytuacje
  5. a po co irenaka komentujesz ich związek? to jest ich prywatna sprawa a hasło ani kasy ani klasy to już poniżej pasa. Żenada,zostawić temat to dogadają się między sobą a nie niepotrzebnie zaostrzać i tyle
  6. poprzedni właściciel oddał go ze względu na to że przewracał dziecko,nie wiem jak było małe. Ja mam 3,5 letnią córke to czasem jest ok ale złapał ją już za łokieć,za but jak mama ją podnosiła a ostatnio za ręke,ogólnie to jest strasznie żywiołowy,boże chciałabym żeby znalazł dobry domek który nad nim zapanuje i który będzie miał chęci z nim pracować,tutaj tego zabrakło,głupio tak po siostrze jechać :( poza tym trudno przewidzieć reakcje tego psa,napisze dla przykładu: przychodzi do mojego Taty się łasić i tata go głaszcze,pół minuty później pies dostaje szału i atakuje,potem znów grzeczny,mojemu TZtowi wyszarpał plecak z rąk a tzt do słabych ludzi nie należy,zasłonił się ty plecakiem bo pies go zaatakował
  7. powoli robie psiakowi ogłoszenia,ma ktoś może jakieś dobre rady,sama jeszcze nigdy psa nie ogłaszałam,to pierwszy pies w rodzinie który szuka innego domu,nie wiem czy pisać wszystko w temacie psa żeby nikogo nie zniechęcić,ukrywać pewne fakty też nie było by w porządku,tak zrobił poprzedni jego właściciel :(
  8. tylko czy to jest faktycznie temat aż na czarne kwiatki,może lepiej wyjaśnić to między sobą?
  9. Niektórzy zapewne wiedzą o co chodzi. Moja siostra rok temu wzieła asta z ogłoszenia,niestety z psem sobie kompletnie nie radzi,w każdym razie nie jest dobrze i w końcu dzisiaj dostałam zgode na ogłoszenie psa. Pies jest niestety absolutnie niewychowany ale ja wierze że jeśli znalazłby się ktoś kto psa pokocha to dałoby się go ułożyć,pies absolunie nie powinien być w domu z małymi dziećmi bo jest nieobliczalny,może przewrócić,może skoczyć na dziecko a i złapać zębami ręke czy noge też mu się czasem zdarza,siostra jest teraz w 5 miesiącu ciąży i to przesądziło los psa. 12 listopad 2010--- pies pod skrzydłami fundacji PRO ANIMALS od dnia dzisiejszego znajduje się w Hotelu dla psów TOMDOG w Zmarskach koło Cieszyna :) BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE KTÓRE POMOŻE OPŁACIĆ HOTEL I SZKOLENIE QUATRO EWENTUALNE WPŁATY POROSIMY KIEROWAĆ NA KONTO FUNDACJI PRO ANIMALS :) PKO BP 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717 IBAN-PL, SWIFT-BPKOPLPW Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom ul. Żeromskiego 6 32-500 Chrzanów NIP: 628-217-74-44 KRS: 0000293995 w tytule przelewu prosimy wpisać dla Quatro i nick z dogo WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W WALCE O TEGO PSA :) Deklaracje stałe: Aleksandra Bytom-20zł Elżbieta Mikołajczak-100zł Sylwia Kuśpie-100zł Baster i lusi-20zł Ada-jeje-15zł vena&vivi-10zł ---------------- deklaracje stałe 265zł :loveu::loveu::loveu::loveu: dziękuje :loveu::loveu::loveu: WPŁATY ::: 13 LISTOPAD Baster i Lusi-----20zł :) 17 LISTOPAD Sylwia Kuśpiet--100zł :) 22 LISTOPAD Ada-jeje----------15zł :) 4 GRUDZIEŃ Martens bazarek---141zł :) 8 GRUDZIEŃ Vena&vivi------------10zł :) 16 GRUDZIEŃ Baster i Lusi---------20zł :) Aleksandra Bytom--25zł :) PODSUMOWANIE WPŁAT: listopad-grudzień 331 złotych LINK DO BAZARKU DLA QUATRO: http://www.dogomania.pl/threads/196407-HITY-KSI%C4%84%C5%BBKOWE-Masterton-Mrzewi%C5%84ska-Turid-Rugaas-Stephanie-Meyer-etc.-do-22.11/page3 Dziękujemy kochana Martens za bazarek :loveu: QUATRO JUŻ ZA TĘCZOWYM MOSTEM [*} ŚPIJ SOBIE SŁONKO podsumowanie wątku i wpłat wpłaty w listopadzie i grudniu 313zł koszta hoteliku 480złotych koszta eutanazji i utylizacji 120złotych ------------------------------------------- razem do zapłaty 600złotych 600-331= 269 złotych do zapłaty
  10. hej właśnie dostałam zgode na ogłoszenie w necie asta mojej siostry,aż się boje wystawiać go na dogo bo mnie zeżrą a ja na nic wpływu nie mam
  11. wrzućcie ją do tego ludzia co poszukuje psa na aglity,może akurat wpadnie w oko
  12. w szukam psa jest wątek że ktoś szuka psa do aglity o ile się nie myle...
  13. że niewesoło to wiem,od jakiegoś czasu się po szpitalach włócze ale nie widze dla mnie ratunku echhhh,dogo to taka fajna odskocznia od kłopotów
  14. wiesz co jakbyś na moje dziecko powiedział bachor to nie chciałabym być w Twojej skórze,dzieci w tym wieku są niewiele winne,ich zachowanie kształtują dorośli i fajnie by było jakbyś nie używał słowa bachor bo jest tu wielu rodziców,mnie w każdym razie to razi...
  15. o dokładnie o to,wielkie dzięki,nie wiedziałam jak to sie nazywa a na allegro tego szukałam,jednak ciężko tak bez nazwy,wie ktoś czy to faktycznie działa?
  16. dziewczyny jako że wy ekspertki w temacie astów to napiszcie mi czy faktycznie istnieje jakiś gadżet do otwierania astowego pyska w momencie jak już złapie się z innym psem? mieszkamy z astem drzwi w drzwi i już jedno starcie z moim ctrem było,chce sprezentować właścicielowi asta takie coś,bo biedak nie umiał pychola z nerwów otworzyć. Sorki że zaśmiecam temat :)
  17. nieodpowiedzialność matek jest niesamowita i nie przestaje mnie dziwić,dlaczego zostawia się dzieci same na placach zabaw?na podwórkach,u nas w bytomiu jest dużo dzieci biegających bez nadzoru na rynku,to są małe dzieci,około 2 do 12 lat i biega sobie taka chmara,zadziwia mnie wiara że nic im się nie stanie,ja zawały dostaje jak młoda mi z oczu znika,i czemu dziecko podchodzi do obcego psa?! nie wolno do cholery,moje dziecko to doskonale wie chociaż ma 3,5 roku ale niestety tego muszą nauczyć rodzice :(
  18. no właśnie nie ropieją no chyba że on to sprząta zanim ja to zauważe,oczyska Dantego troszke zmętniały ale wiem że to normalne z wiekiem,szczególnie u grzywkowych psów,malawaszko co jest z ciotkami,weszką,erią itd? nie widać ich wcale...
  19. hm mój młody psiak zaczoł od około 2 tygodni codziennie wylizywać starszemu psu oczyska,nie zauważyłam żeby z oczami dużego działo się coś złego,pierwszy raz mam 2 psy więc nie wiem czy to normalne,być może młody widzi coś czego ja nie widze? napiszcie jak jest u was?
  20. oj niedobre Ciotki niedobre niedobre nie odpisują a ja nie mogę znaleźć nic na temat tego wylizywania oczu
  21. sprawdziłam tą Twoją piękną tabele i chwała Ci za to bo najpierw chciałam cały wątek od tyłu przewalać :)
×
×
  • Create New...