Aleksandra Bytom
Members-
Posts
1813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra Bytom
-
dziewczyny pisze w sprawie psa koleś z działdowa,podobno miał asta ale musiał go uspać z powodu padaczki,podobno pies w atakach robił się agresywny,miał 6 lat,chłopak ma 27 lat,dom i wybieg dla psów,brzmi super jakby nie to że wpisałam jego adr @ i jest jego ogłoszenie prawie na każdym portalu że przygarnie szczeniaka asta albo odchowanego psa,niby nic takiego ale chciałabym go jakoś sprawdzić
-
bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana
Aleksandra Bytom replied to kora78's topic in Już w nowym domu
a właśnie że ja zołza jestem i to w dodatku zazdrośnica i zdarza mi się ryż przypalić,witajcie cioteczki,dawno nie zaglądałam a tu takie dobre wiadomości hipi a drogą kach za co znów zbamowali? coś mnie omineło? nie mogę znaleźć wątku Misterka,co u niego? -
nie wiem czy jestem w stanie ale spróbuje coś zrobić,pogadam z moją wetka to dobra kobieta i prawdziwy weterynarz z powołania,może coś zniży troche,chociaż to i tak dosyć tani wet jest biorąc pod uwagę jakość usług które są na najwyższym poziomie. Kurcze ja tam nawet kiedyś pytałam o kastracje pod względem mojego bąbla małego i w maju to było 140 albo 170zł,najwyżej zmusze jakoś siostrę żeby choć troche się dołożyła
-
ja jutro zadzwonie do mojej wetki i o tą kastracje spytam a zbiórka kasy? to jest pies prywatny,mający dom póki co. Było by nie w porządku jakby ktoś z dogo wpłacał kase żeby poprawiać błędy mojej siostry,tu jest wiele psów w gorszej sytuacji,Jacek Gałuszka jest kontuzjowany i terz pomóc nie może,będe myślała dalej,jest ktoś nim zainteresowany z częstochowy,zobaczymy jak to się rozwinie bo zadałam dużo dogomaniackich pytań,jak toś jest w porządku to się nie wystraszy