Jump to content
Dogomania

Aleksandra Bytom

Members
  • Posts

    1813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra Bytom

  1. dziewczyny pisze w sprawie psa koleś z działdowa,podobno miał asta ale musiał go uspać z powodu padaczki,podobno pies w atakach robił się agresywny,miał 6 lat,chłopak ma 27 lat,dom i wybieg dla psów,brzmi super jakby nie to że wpisałam jego adr @ i jest jego ogłoszenie prawie na każdym portalu że przygarnie szczeniaka asta albo odchowanego psa,niby nic takiego ale chciałabym go jakoś sprawdzić
  2. Olu napisz co z tymi kotami które uspali w schronie? jest jakiś wątek na dogo albo na miau? w którym schronie to było?
  3. wkurzające jest ferowanie wyroków na podstawie zdjęcia psa,co ktoś kto psa na oczy nie widział i dwa zdania przeczytał wie o psie?,nie przejmuje się ale też będe te głupoty prostować
  4. ech fajny psiak,w miare zdrowy,łagodny,piękny i nikt nie chce bo pewnie za stary. Ja specjalnie szukałam starszego psa co okres głupot ma już za sobą,widać jestem wyjątkiem chyba,szkoda ;(
  5. malawaszko a czy oprócz wieku jest coś z nią nie tak? przecież to taka ładna psica...
  6. a właśnie że ja zołza jestem i to w dodatku zazdrośnica i zdarza mi się ryż przypalić,witajcie cioteczki,dawno nie zaglądałam a tu takie dobre wiadomości hipi a drogą kach za co znów zbamowali? coś mnie omineło? nie mogę znaleźć wątku Misterka,co u niego?
  7. sama za siebie trzymie kciuki bo kase będe miała dopiero około 10 września ale jak trafi się ktoś fajny to zaczeka,to szybko zleci,oby siostra się zgodziła na kastracje
  8. nie wiem czy jestem w stanie ale spróbuje coś zrobić,pogadam z moją wetka to dobra kobieta i prawdziwy weterynarz z powołania,może coś zniży troche,chociaż to i tak dosyć tani wet jest biorąc pod uwagę jakość usług które są na najwyższym poziomie. Kurcze ja tam nawet kiedyś pytałam o kastracje pod względem mojego bąbla małego i w maju to było 140 albo 170zł,najwyżej zmusze jakoś siostrę żeby choć troche się dołożyła
  9. ja jutro zadzwonie do mojej wetki i o tą kastracje spytam a zbiórka kasy? to jest pies prywatny,mający dom póki co. Było by nie w porządku jakby ktoś z dogo wpłacał kase żeby poprawiać błędy mojej siostry,tu jest wiele psów w gorszej sytuacji,Jacek Gałuszka jest kontuzjowany i terz pomóc nie może,będe myślała dalej,jest ktoś nim zainteresowany z częstochowy,zobaczymy jak to się rozwinie bo zadałam dużo dogomaniackich pytań,jak toś jest w porządku to się nie wystraszy
  10. dziewczyny ile kosztuje taka kastracja? może sama bym jakoś na nią wydoliła o ile tzt się zgodzi bo ja nie pracuje...
  11. zgodnie z obietnicą jestem moja imienniczko :)
  12. już z tego spisu korzystam i pomału mu ogłoszenia robie,zaraz na pw podam Ci numer do ogłoszeń i adr @ też możesz go tam podać,wielkie dzięki :*
  13. Mysiu czy mi się wydaje czy jakiś wysyp zwierząt u was ostatnio?
  14. wczoraj pisał ktoś w sprawie psiaka z gumtree ale prosiłam żeby napisał o sobie coś więcej i już się nie odzywa,zobaczymy może dziś coś napisze,problem jest taki że pies nie jest kastrowany...
  15. okey miłą zjebke też od kogoś dostałam heh,mogłam napisać że aukcje wystawiam grzecznościowo
  16. kurcze już mam pytania o zwierza,jak to pokierować? jakie pytania zadawać? na allegro ma już 47 wyświetleń
  17. kurcze już mam pytania o zwierza,jak to pokierować? jakie pytania zadawać? na allegro ma już 47 wyświetleń
  18. no niestety tak wpuszczono w kanał moją siostre,ona na pewno nic w temacie szkolenia nie zrobi,pies do stycznia mam nadzieje może w domu zostać
  19. tak ten właściciel 2 dni później miał takiego samego tyle że szczeniaka i absolutnie nie chciał go z powrotem,ogólnie naściemniał co do charakteru psa i pozbył się kłopotu
×
×
  • Create New...