Aleksandra Bytom
Members-
Posts
1813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra Bytom
-
dziękuje a nóż-widelec ktoś szuka białego asta :( [IMG]http://a.imageshack.us/img291/6576[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img801/9027/zdjcie0615.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://img291.imageshack.us[/IMG][IMG]http://a.imageshack.us/img291/657[/IMG]pies nazywa się Quatro,potem wkleje bardziej widoczne zdjęcie bo teraz coś mi nie chce się załadować niestety [URL="http://www.dogomania.191123-i-sta%C5%82o-si%C4%99-to-co-musia%C5%82o-si%C4%99-sta%C4%87-2letni-ast-szuka-ludzia"]http://www.dogomania.pl/threads/191123-i-sta%C5%82o-si%C4%99-to-co-musia%C5%82o-si%C4%99-sta%C4%87-2letni-ast-szuka-ludzia[/URL] tu jest więcej zdjęć,psiakowi zrobiłam dziś allegro i kilka ogłoszeń na różnych portalach,tylko nie wiem jak go zareklamować znając jego zachowanie,nie ukrywam że wiele winna jest moja siostra... [IMG]http://a.imageshack.us/img291/6576[/IMG]
-
Hej to ast mojej siostry jest w tarapatach,nie chce się tu o niej rozpisywać bo jeśliby to jakimś cudem przeczytała to już bym wcale w temacie psa nie miała nic do gadania,z Jackiem Gałuszką już kiedyś kontakt miałam jak z moim piechem były kłopoty więc na pewno się zwróce do niego,mam pytanie: czy możecie jego fotkę dorzucić do waszych psów? ja wiem że on jest w lepszej sytuacji niż pozostałe bo ma czas do zimy ale to kwestia czasu jak będzie już źle,nie mogę się pogodzić z tym że moja siostra tak załatwia sprawy z psem
-
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
Aleksandra Bytom replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
ale co to ma do tego czy ma kase czy nie?!?!,zostawić temat w spokoju,może się dogadają?,psy są już bezpieczne,w sumie jeden dzień były same,emocje opadną i może wszystko będzie wyglądało inaczej?. Irenaka nie jest zła ale niech sobie to zainteresowani sami wyjaśnią bez zajmowania stron niepotrzebnie bo to tylko zaognia sytuacje -
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
Aleksandra Bytom replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
a po co irenaka komentujesz ich związek? to jest ich prywatna sprawa a hasło ani kasy ani klasy to już poniżej pasa. Żenada,zostawić temat to dogadają się między sobą a nie niepotrzebnie zaostrzać i tyle -
poprzedni właściciel oddał go ze względu na to że przewracał dziecko,nie wiem jak było małe. Ja mam 3,5 letnią córke to czasem jest ok ale złapał ją już za łokieć,za but jak mama ją podnosiła a ostatnio za ręke,ogólnie to jest strasznie żywiołowy,boże chciałabym żeby znalazł dobry domek który nad nim zapanuje i który będzie miał chęci z nim pracować,tutaj tego zabrakło,głupio tak po siostrze jechać :( poza tym trudno przewidzieć reakcje tego psa,napisze dla przykładu: przychodzi do mojego Taty się łasić i tata go głaszcze,pół minuty później pies dostaje szału i atakuje,potem znów grzeczny,mojemu TZtowi wyszarpał plecak z rąk a tzt do słabych ludzi nie należy,zasłonił się ty plecakiem bo pies go zaatakował
-
powoli robie psiakowi ogłoszenia,ma ktoś może jakieś dobre rady,sama jeszcze nigdy psa nie ogłaszałam,to pierwszy pies w rodzinie który szuka innego domu,nie wiem czy pisać wszystko w temacie psa żeby nikogo nie zniechęcić,ukrywać pewne fakty też nie było by w porządku,tak zrobił poprzedni jego właściciel :(
-
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
Aleksandra Bytom replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
tylko czy to jest faktycznie temat aż na czarne kwiatki,może lepiej wyjaśnić to między sobą? -
Technik weterynaryjny-BYTOM! Szkoła policealna, zaoczna.
Aleksandra Bytom replied to Ana_Zbyska's topic in Studia i szkoły
a gdzie dokładnie w bytomiu? -
Niektórzy zapewne wiedzą o co chodzi. Moja siostra rok temu wzieła asta z ogłoszenia,niestety z psem sobie kompletnie nie radzi,w każdym razie nie jest dobrze i w końcu dzisiaj dostałam zgode na ogłoszenie psa. Pies jest niestety absolutnie niewychowany ale ja wierze że jeśli znalazłby się ktoś kto psa pokocha to dałoby się go ułożyć,pies absolunie nie powinien być w domu z małymi dziećmi bo jest nieobliczalny,może przewrócić,może skoczyć na dziecko a i złapać zębami ręke czy noge też mu się czasem zdarza,siostra jest teraz w 5 miesiącu ciąży i to przesądziło los psa. 12 listopad 2010--- pies pod skrzydłami fundacji PRO ANIMALS od dnia dzisiejszego znajduje się w Hotelu dla psów TOMDOG w Zmarskach koło Cieszyna :) BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE KTÓRE POMOŻE OPŁACIĆ HOTEL I SZKOLENIE QUATRO EWENTUALNE WPŁATY POROSIMY KIEROWAĆ NA KONTO FUNDACJI PRO ANIMALS :) PKO BP 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717 IBAN-PL, SWIFT-BPKOPLPW Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom ul. Żeromskiego 6 32-500 Chrzanów NIP: 628-217-74-44 KRS: 0000293995 w tytule przelewu prosimy wpisać dla Quatro i nick z dogo WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W WALCE O TEGO PSA :) Deklaracje stałe: Aleksandra Bytom-20zł Elżbieta Mikołajczak-100zł Sylwia Kuśpie-100zł Baster i lusi-20zł Ada-jeje-15zł vena&vivi-10zł ---------------- deklaracje stałe 265zł :loveu::loveu::loveu::loveu: dziękuje :loveu::loveu::loveu: WPŁATY ::: 13 LISTOPAD Baster i Lusi-----20zł :) 17 LISTOPAD Sylwia Kuśpiet--100zł :) 22 LISTOPAD Ada-jeje----------15zł :) 4 GRUDZIEŃ Martens bazarek---141zł :) 8 GRUDZIEŃ Vena&vivi------------10zł :) 16 GRUDZIEŃ Baster i Lusi---------20zł :) Aleksandra Bytom--25zł :) PODSUMOWANIE WPŁAT: listopad-grudzień 331 złotych LINK DO BAZARKU DLA QUATRO: http://www.dogomania.pl/threads/196407-HITY-KSI%C4%84%C5%BBKOWE-Masterton-Mrzewi%C5%84ska-Turid-Rugaas-Stephanie-Meyer-etc.-do-22.11/page3 Dziękujemy kochana Martens za bazarek :loveu: QUATRO JUŻ ZA TĘCZOWYM MOSTEM [*} ŚPIJ SOBIE SŁONKO podsumowanie wątku i wpłat wpłaty w listopadzie i grudniu 313zł koszta hoteliku 480złotych koszta eutanazji i utylizacji 120złotych ------------------------------------------- razem do zapłaty 600złotych 600-331= 269 złotych do zapłaty
-
Kraków - Owczarek pogryzł buzię pięcioletniego chłopca
Aleksandra Bytom replied to Kinya's topic in Owczarek niemiecki
wiesz co jakbyś na moje dziecko powiedział bachor to nie chciałabym być w Twojej skórze,dzieci w tym wieku są niewiele winne,ich zachowanie kształtują dorośli i fajnie by było jakbyś nie używał słowa bachor bo jest tu wielu rodziców,mnie w każdym razie to razi... -
dziewczyny jako że wy ekspertki w temacie astów to napiszcie mi czy faktycznie istnieje jakiś gadżet do otwierania astowego pyska w momencie jak już złapie się z innym psem? mieszkamy z astem drzwi w drzwi i już jedno starcie z moim ctrem było,chce sprezentować właścicielowi asta takie coś,bo biedak nie umiał pychola z nerwów otworzyć. Sorki że zaśmiecam temat :)
-
Kraków - Owczarek pogryzł buzię pięcioletniego chłopca
Aleksandra Bytom replied to Kinya's topic in Owczarek niemiecki
nieodpowiedzialność matek jest niesamowita i nie przestaje mnie dziwić,dlaczego zostawia się dzieci same na placach zabaw?na podwórkach,u nas w bytomiu jest dużo dzieci biegających bez nadzoru na rynku,to są małe dzieci,około 2 do 12 lat i biega sobie taka chmara,zadziwia mnie wiara że nic im się nie stanie,ja zawały dostaje jak młoda mi z oczu znika,i czemu dziecko podchodzi do obcego psa?! nie wolno do cholery,moje dziecko to doskonale wie chociaż ma 3,5 roku ale niestety tego muszą nauczyć rodzice :( -
hm mój młody psiak zaczoł od około 2 tygodni codziennie wylizywać starszemu psu oczyska,nie zauważyłam żeby z oczami dużego działo się coś złego,pierwszy raz mam 2 psy więc nie wiem czy to normalne,być może młody widzi coś czego ja nie widze? napiszcie jak jest u was?