Jump to content
Dogomania

syla929

Members
  • Posts

    395
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by syla929

  1. Ale Pańcia ma dobre picie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7715/sdc10968h.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4182/sdc10970.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1527/sdc10969y.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8610/sdc10965.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9905/sdc10979n.jpg[/IMG] i znów trzeba pysiaaa myć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. i tu jeszcze jednoo:D [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8610/sdc10965.jpg[/IMG]
  3. [url]http://img509.imageshack.us/img509/5301/img7549p.jpg[/url] ojj jak słodko;) :loveu::loveu: moja to tylko w nogach śpi:p rano tylko wskakuje na glowe zeby obudzic mnie;)
  4. no już nie możemy z Grace doczekać się nowych fotek;)))
  5. syla929

    Aksa i Tofi

    [url]http://img219.imageshack.us/img219/3578/obraz1189.jpg[/url] jakie słodziaki :loveu::loveu: jejku.. ile ten maluch ma miesięcy?? taki tyci tyci w porównaniu do tego drugiego;)
  6. Kolejne fotki :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/298/sdc10948.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8489/sdc10944.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9421/sdc10942.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1246/sdc10872.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/552/sdc10953.jpg[/IMG]
  7. tak, sól dziala wymiotnie:) dałam jej 1/4 małej płaskiej łyżeczki, albo i mniej, na prawdę mało, nie minęły 2 minuty i juz po sprawie;) wiec dobrze wiedziec na przyszlosc.. aaa i z nią do dzis wszystko wporządku..
  8. i znow kolejny problem:( mam nadzieje ze juz za nami.. dzis wracam ze szkoly, a po całym pokoju porozwalana kostka na karaluchy(1cm x 1cm) ;/ pierwsze co , zobaczylam na opakowaniu ze podobno nie szkodliwa.. ale zawierała kwas borkowy;/ podobno bardzo szkodliwy;/ Szybko podałam jej sół..(małą ilosć).. na szczęscie odrazu zwymiotowała.. myslr xr juz bedzie wszystko dobrze.. raczej nie miala tego swinstwa w brzuszku dluzej niz 1,5 godizny.. nie wiem czy cos z niej wogole zjadla..bo duzo było tego na podłodze..
  9. Piszę tutaj, aby nie zasmiecac tamtego watku:) wow juz od 6 miesiaca? jak psiaki do tego przygotowywujesz? moja ma 2 miesiace i kil;ka ndi, wiec chyba czas najwyższy.. W hodowli ładnie potrafila stac(postawa), u mnie juz nie bardzo:(.. jak mozna tego nauczyc psiaka?
  10. Tak, wiem, oplata roczna 50 zł chyba, rodowod 30. dobrze że mi mówicie, to pójdę szybciej wyrobić. a Wy wystawiacie swoje pieski? jeżeli tak, to w przyszłosci, moglabym sie od was wiele dowiedziec;) i dreczyc Was pytaniami :evil_lol: :) a tak po za tym, ile rosną włoski, żeby mogły być odpowiednio długie do wystaw?
  11. Oczywiście ,że mogę Ci zdradzic:).. przeszkadzał jej kawałek kłosa(czy coś takiego) (z 3cm), nie wiem co to właściwie było i skąd to mogła zjeść..;/
  12. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3286/heheyvy.jpg[/IMG]
  13. jakis tydzien temu, ladnie podkleilam na 2-3 dni i do tej pory ładnie stoja;) chyba nie maja zamiaru juz opasc.
  14. oj..ja niestety drugaa:p serdecznie witam;) i proszę o więcej foootek;)))
  15. tak, mam metryczke, ale nie wyrobilam jeszcze rodowodu. Zanim bym go dostala, to sunia mialaby 5 miesiecy:p wiec, wyrobie przed wystawami. w sumie wiecej niz 3 kg nie powinna wazyc.. ojciec ponad 2, matka neicałe 3.. ale bardzo cieszyłabym sie, gdyby miala 3,5:loveu:
  16. [B]Ola,[/B] wstawilam jeszcze ogloszenie na znalezione/zaginione.. piesek jest na prawde sliczny.. gdybym nie miala juz jednego, zastanowilabym sie bardziej nad nim..
  17. "Opis: mały krzykacz, agresorek i żebrak" ooo..widze podobne zainteresowania jak mojej suni;D
  18. Przyszłysmy sie przywitac :) Sliczna sunia :loveu: [url]http://img25.imageshack.us/img25/3908/dsc08220z.jpg[/url] jak sie przyglada w lustereczku;d
  19. [url]http://i44.tinypic.com/2vwfol0.jpg[/url] jaki słoodki uśmieszek :loveu:
  20. Duuuze to maleństwo:) Uroczaa :loveu:
  21. Jaki slodziutki maluszek :loveu: prosze o wiecej zdjec:):) na pewno bede czesciej wpadacc :)
  22. [SIZE=2]Przyszłysmy sie przywitac:) Ojejku.. ile zwierzątek:).. i wszystkie takie ładniuusie :loveu: nawet slimaczek:evil_lol::evil_lol: [/SIZE]
  23. Juz znalazlam przyczyny powyższego niepokoju:D wszystko jest dobrze;)) Dziś wkońcu moje maleństwo nauczyło sie podawac lapke :evil_lol: jestem z niej duuumna :loveu: i jeszcze fotki:p [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7749/sdc10785.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3637/sdc10790k.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2076/sdc10792.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/826/sdc10787.jpg[/IMG] ładne mam ząąbki ?;D
  24. a ten piesaek wyżej (co pisałam, że nibyyork), to na moje peirwsze oko wyglada jak.... jeżyk....
  25. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9955/piessss067.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2174/piessss047m.jpg[/IMG] ja wkleilam fotki psiaka, o ktorym jest wątek wyżej
×
×
  • Create New...