Jump to content
Dogomania

syla929

Members
  • Posts

    395
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by syla929

  1. ja musze kupic tą matke..bo czasem zdarzaja sie niespodzianki w domu... ma dopiero 2,5 miesiaca.. ale coraz czesciej udaje jej sie zalatwiac na dworku :multi::multi:
  2. syla929

    Moja Stella

    [URL]http://images48.fotosik.pl/137/0740cb22b75c7b90med.jpg[/URL] Cuuudo!!!:loveu::loveu::loveu: a jak tam z konkursem Wam idzie?:) czemu nie macie bannerka?:(
  3. w miescie.. a tez na malego psiaka?.. Bo na Stellke byłaby za mała:evil_lol: :) Moglabym Ci taka kupic.. z tego co pamietam jeszcze czerwona byla.. ona od razu z dzwoneczkiem, ale odczepiłam go..
  4. a biedni ludzie sie nabieraja;(( 600 zł za kundelka.. ta matka nawet yorka nie przypomina!!!! a tu kolejne (aukcja numer 646439864) [B][COLOR=green]Na forum nie można umieszczać linków do aukcji psów nierodowodowych![/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Magda[/COLOR][/B]
  5. w jakimś sklepiku zoologicznym:) chyba za niecałe 10 zł:p.. hehe a co?
  6. [quote name='Pegaza']Ktos zamawial wiatr? bo u nas jest go sporo chetnie sie podziele:evil_lol:[/quote] u nas wczoraj tez tragedia była..kto miał za mało to też chętnie mogłam oddac :evil_lol:
  7. A my też przyszłyśmy się przywitać :loveu: z niecierpliwością czekamy na nowe fotki :)
  8. syla929

    Luśka & Mailo

    A my też przyszłyśmy sie przywitac :) Bardzo prosimy o nowe zdjęcia :)
  9. [url]http://images47.fotosik.pl/137/d625d01fa08b353amed.jpg[/url] śliczne psiaki :loveu::evil_lol: a czemu ten po prawej takii duzy? co to za rasa? :evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Milka_85']Dzień Boberek......my już wstałyśmy:p:p I zaliczyłyśmy spacerek:lol::lol: A wy?! Miłego dnia!![/quote] Ojj nam sie nie chciało.. leniuchowałysmy na łózku prawie do 9;) Dziekujemy i Wzajemnie :*
  11. [URL]http://img197.imageshack.us/img197/466/dsc02883u.jpg[/URL] jaki prześliczny maluszek!!!! :loveu::loveu:
  12. to zalezy u kogo woli przebywac;) jejku..jak ona szybko rosnie.. sliczna panienka:loveu:
  13. eh..to widze ze mamy podobnie..:) ostatnio mama rowniez prawila jej kazanie za siku w pokoju, to pozniej dzielnie na szmatke udało jej sie zrobic :evil_lol: zostala chwalona przez 20 minut.. a po tym czasie sik na panele :evil_lol: wychodzimy na dwor na pol godziny i nic, przychodzimy i oczywiscie najlepiej zalatwic sie na panele..:razz: Dywanik w pokoju musialam zwinac, bo byl najlepszym miejscem na zalatwianie sie.. a probowalas z tymi matami z apteki? jak to sie dokladnie nazywa? bo slyszalam o tym dobre opinie.. Czy mozemy prosic o nowe zdjecia? :loveu::loveu:
  14. [url]http://img192.imageshack.us/img192/1895/img7613.jpg[/url] czyzby Panienka po kąpieli byla? :) takie sliczne loczki :loveu: :)
  15. taaa.. dziś Grace panci musiala pogryzc ladowarke od telefonu :placz::angryy: pozniej byłysmy na dworze;) i bawilismy sie z westem i pekinczykiem:D ale mała miała radoche;D a tuu: wczorajsze porządki :p wiec trzeba było stare ubrania jakos wykorzystac :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mm.. jakie mam oczka pod kolor sukienusi;D czy co to tam jest :evil_lol: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7079/sdc11472.jpg[/IMG]
  16. a my tu jeszcze nie byłysmy:oops: wiec ladnie sie witamy :loveu::loveu: ślicznaa psinka!!!! w jakim już jest wieku? :)
  17. Widzialam pieski z papierkami już za 1000 zł.. tak 1200-1300 zł to w każdej chwili dostaniesz.
  18. [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2083/sdc11340.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8393/sdc11341m.jpg[/IMG]
  19. [quote name='dysia-u']tego trzeba uczyć ????hi hi :razz: moja tego nauczyła się sama i najwcześniej :eviltong:[/quote] hehe no chyba ze tak, ze piesek lezy, powtarza sie komende i nagradza:p
  20. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: jaka zdolna psinka!!! Jak nauczylas ja "pies zdechl" i "piatka"? tak jak daj lapke, tylk oze przybija Ci piatke? my teraz bedziemy uczyc sie lezec;)
  21. a gdzie kupujecie ubranka dla pieskow? tylko takie, zeby na papiloty zalozyc?
  22. ojejku.. nie było mnie tu jeszcze :oops: Sliczna psinka:loveu: [url]http://i44.tinypic.com/2yv3v6b.jpg[/url] cudownee zdjecie:D :)
  23. Co nowego u Was? :loveu: Dawno tu nie byłam:) Już Fibunia ladnie zalatwia sie na dworku?:)
  24. [url]http://img198.imageshack.us/img198/2360/dsc0476.jpg[/url] Ona jest słodkaa :loveu:
  25. [url]http://img29.imageshack.us/img29/9349/pb210263.jpg[/url] Jaki słodki buziak:loveu: :evil_lol:
×
×
  • Create New...