-
Posts
503 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wilczanda
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
wilczanda replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Szłam sobie kiedyś z Łowcą do domu i spotkałam mamę kolegi. Szła ze swoim dobermanem na smyczy w kantarku. Nie spuściłyśmy psów, bo było to blisko drogi. Pożegnałyśmy się, aż tu nagle pijaczyna zataczając się mówi do pani dobermana: - Niech pani puści to bydle i niech zmiażdży wilka (Łowcę)! Mama kumpla: - Pan sam jest bydle!:eviltong: Ja spojrzałam na pijaczka rozbawiona, a on ze skwaszoną miną potoczył się na za zakręt i znikł mi z oczu!:evil_lol: Pewnie był smutny, że doberman nie zmiażdżył Łowcy!:lol: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
wilczanda replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='aina155']To mnie tez to denerwuje, ale ja przynajmniej nauczylam swoja sporo rzeczy, czym wzbudzam u wiekszosci psiarzy powszechny zachwyt bo Fiona: chodzi kolo nogi, przychodzi na wolanie, aportuje, nmie interesuje sie innymi psami dopoki jej nie zwolnie. No i w zwiazku z tym powszechnym zachwytem: od tygodnia szkole mieszanca jamnika sasiadki z bloku[/quote] No i to się nazywa dbać o wychowanie psa!:cool2: Kłaniam się!:modla::evil_lol: Szkoda, że u nas na osiedlu właściciele małych psów nie mają takiego podejścia do sprawy!:-( -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
wilczanda replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[B]Kacha[/B], trzeba było powiedzieć: - Nie, to pies po operacji plastycznej!:evil_lol: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
wilczanda replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Dobrze by było!:roll: Ale ludzie ( nie wliczam tych co są dobrymi psiarzami tzn. dbają o wyszkolenie psa itp.) Najczęściej mają podejście " małego psa nie muszę szkolić, bo mały i mi nie podskoczy". Najczęściej widzę na spacerach duże psy ładnie idące na smyczy, a małe (jak w ogóle mają smycz): rwą się jak głupie i z jazgotem na każdego psa!:roll: ( u nas zazwyczaj duże psy chodzą na smyczy i są spuszczane tylko w parku, a małe chodzą bez obroży i smyczy, bo ludzie są takimi egoistami o podejściu " nic nie zrobi" Oczywiście opisane wyżej sytuacje dotyczą ludzi, którzy nie szkolą małych psów z takich właśnie powodów.:shake: Wyłączam oczywiście właścicieli dbających o szkolenie małego psa (takich jak dogomaniacy). No cóż! Pozostaje nam chyba jedynie wierzyć w lepsze jutro!:evil_lol: -
Albo lepsze smaczki!:evil_lol: Jakieś domowej roboty! Tutaj są przepisy na domowej roboty smaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1049/przepisy-na-psie-ciasteczka-47771/[/url] Głodówka też dobrze się sprawdza, bo próbowałam na swoim psie!:evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']Czemu nie znalazlam fotki akwarium?[/quote] Na moim, czy Twoim blogu? Głupie pytanie, wiem!:oops: Na moim jeszcze nie ma , a na Twoim na pierwszej stronie.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
wilczanda replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
I kolejna osiedlowa "mądra psiarka" zabraniająca oduczania psów ciągnięcia, poprzez metodę krótkich "szarpnięć" smyczą (tak na prawdę to nie są szarpnięcia, tylko krótkie napięcie i poluzowanie smyczy), którą ja i moi rodzice stosujemy, gdy pies nas pociągnie.:shake: Idę sobie z psem, luźna smycz, dopóki Łowca nie wypatrzył psa- i dawaj ciągnąć do niego! Ja- krótkie napięcie smyczy i Łowca już spokojnie przechodzi koło babki z tym psem( bez obroży i smyczy, nawet w ręku właścicielki) Babka do mnie: -Nie ciąg go! Ja: (jeszcze spokojnie) - Muszę go oduczyć ciągnięcia.:roll: Ona: - Ale nie ciąg go! Jak ty idziesz do koleżanki to też ciągniesz ( chyba nie zauważyła, że nie jestem psem), a on jest na smyczy. I z łapskami do niego: - Moja, moja psinka... Nie dokończyła, bo Łowca postanowił iść dalej, a ja go popędziłam, a babka znów swoje::crazyeye: -Nie ciąg go! Ja: (już w tedy wkurzona) - Muszę go oduczyć ciągnięcia, bo jak dorośnie i 40 kg. będzie ważył, to mi rękę wyrwie! Ona: - Ale nie ciąg go! Trzeba grzecznie "noga" powiedzieć, a nie ciągnąć! (My nie używamy komendy "noga" jako zapobieganie ciągnięciu, a z resztą Łowca przy nodze szedł i po lewej, jak zawsze na osiedlu:roll:) Bo ty też do koleżanki ciągniesz. a on nie może bo na smyczy! Ja: (Pomyślałam, że mój to przynajmniej na smyczy i nie podbiega do każdego psa, jak jej:diabloti:) - A wie pani, że psy na osiedlu na smyczy powinny chodzić?:angryy: Ona: (ja już w tedy odchodziłam) - Nie pyskuj mi tu, bo mogę tak zrobić, że ci go zabiorą! Nie wiedziałam, że za oduczanie psa ciągnięcia na smyczy odbiera się zwierzaka!:lol: Wiem, że nie powinnam tak babce nagadać, ale... :shake: Próbowałam grzecznie, ale mi cały czas "nie ciąg go" nawijała, więc wyskoczyłam tak nagle " co ma piernik do wiatraka".:-( (nie jestem z tego dumna) . Nie lubię jak mi takie malućkie psy latają pod nogami bez smyczy i psa rozpraszają, a jeszcze takie jakże "mądre " właścicielki mają! Sorki za rozpisanie się, wiem, że głupio się zachowałam w stosunku do babki, ale jak nie wie to po co głupio gada.:shake: Musiałam się wyżalić! :D -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
wilczanda replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='ulvhedinn']Wilczanda, a wołałaś "Łowca, Łowca!"? No to już wiesz czemu- pan uznał, że łowca=owca i pewnie wziął Cię za [I]gorola.... :evil_lol:[/I][/quote] Hmm... Tylko że ja gorolem nie jestem!:angryy: Jak śmiał! Toż to obraza!:angryy: :evil_lol: żart! Ale nie jestem gorolem! -
I mamy zdjęcia! Znów z Muchowca!:evil_lol: Następna będzie Łowca& Jimmi company!:evil_lol: To jest Gacuś na drapaku. I już z lotniska: Ona mi robi zdjęcia! A kij jej w oko! Zapozuję!:evil_lol: Brodzę!!!:loveu: Co się stało się? Co tam masz? Pokaż!;)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
wilczanda replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Podnoszę topic!:p Podczas spaceru na łączce (dosyć duża połać samej trawy ok.200m2) Łowca wypatrzył aportujące piłkę dwa BC. No i oczywiście pies ogłuchł i z 10 metrową linką poleciał do psów. :diabloti: Chciałam złapać linkę, ale Łowca biegł wyjątkowo szybko, więc tylko oberwałam lecącą linką po ręce i tyle go widziałam. Ja, bojąc się reakcji właściciela BC poleciałam za nim (wiem, że nie powinnam tego zrobić):oops: . Doleciałam i właśnie łapałam oddech i czekałam na reprymendę od gościa, ale ten dalej rzucał piłkę borderom.:roll: (Psy tak zapatrzone w piłkę [jak to BC], że nie zwracały uwagi na Łowcę).:loveu: Mój diabeł latał naokoło pana BC i okręcał mi linkę w okół nóg:diabloti: Przydepnęłam linkę i przeprosiłam faceta. A on na to: - Pomóc ci [B]ją[/B] złapać?:crazyeye: Byłam tak zdziwiona tym komentarzem, że tylko przepięłam Łowcę( [B]tego Łowcę[/B]) na smycz i poszłam do domu.:lol: -
To ja wstawię parę "psich słów" psa mojej babci i parę mojego psa: [B] PIES BABCI (JACK): Ejo- [/B]Mniam! Dostanę smakołyczek!:multi: [B]Na miejsce![/B]- Ojjj! Coś przeskrobałem! Trzeba na miejsce. [B]Idziemy[/B]- Spacerek! [B]Ale cicho![/B]- Znak, żę muszę się ciszej cieszyć ze spacerku...:evil_lol: [B]MÓJ PIES (ŁOWCA): Łowca, wiem co robisz![/B]- Muszę ściągnąć łapy z blatu...:onfire: [B]Puść![/B]- grrr... Taki fajny śmieć, a muszę go puścić!:stormy-sad: Jak sobie więcej przypomnę to napiszę!
-
[quote name='Bartiśkowa_']Na nabliższe kilka tygodnina spacerek z zabawą odpadają zupełnie;) jak już będzie dobrze chodzić i rana całkowicie się zagoi to się tam kiedyś umówimy :cool3: wycałuj tam ode mnie łowcę :loveu:[/quote] Ok! Już całuję!:loveu:
-
[quote name='Bartiśkowa_']Narazie to dłuższe spacerki nie wskazane dla nas :roll::oops: Ale oczywiście jak tylko Bartiś już będzie w pełni sprawny po operacji to wpadniemy na Muchowiec nad to jeziorko do was :loveu: Ale to trochę potrwa w tą sobotę ściągmy szwy :cool3:[/quote] Biedny Bartiś!:placz: Jeszcze się rodziców zapytam kiedy.:evil_lol: To może w niedzielę?:razz: (Kto chce to niech wpada, tylko niech na pw mi napisze.:lol: ) W sobotę też mi nie pasi, bo mamy festyn rodzinny w szkole i muszę się stawić...:-( A po festynie też nie pasi, bo robię urodziny...:multi: Do zobaczenia, Wilczanda i Łowca!:loveu:
-
Polecano Ci już dobrego szkoleniowca? Albo może zaczniesz chodzić z psem do psiego przedszkola? Tam powiedzą Ci jak oduczyć psa gryzienia. Pies nie oduczy się gryzienia w dwa dni. Stosuj się do rad danych Ci w poprzednim topicu. Jak pies gryzie to obraź się na niego, połóż ręce na ramionach (na krzyż) i pójdź sobie!
-
Dawno nie zaglądałam, a jak dziś zajrzałam to i psy i szczury i koty!:-o Boness, fajny ten Twój zwierzyniec!:loveu: Jimmi jest cudny i na żywo i na zdjęciach!:loveu: Najlepszy w wersji udomowionej!:evil_lol: Dzięki za zdjęcia mojego psiura z piłeczką!:-) Złodziej!:diabloti:
-
[quote name='WŁADCZYNI']Plastikowe butelki mogą być niebezpieczne - psia dieta nie potrzebuje plastiku i połknięte wiórki zgryzione z butelki, czy zakrętka mogą nie wyjść psiakowi na zdrowie. Zdecydowanie lepiej kupić psu dobre, bezpieczne zabawki. Kartony po soku/mleku itd zdecydowanie nie - to nie jest tylko papier, wyłożone jest w środku cieniutką warstwą chyba aluminimum tak żeby płyn nie rozpuścił pojemnika[/quote] Wiem, wiem. Miałam na myśli psy, które nie zjadają butelek i kartonów z mleka przy zabawie, ale moja wina, bo w poście nie napisałam!:oops:
-
Dzisiaj mało, ale to z mojej winy, bo tylko tyle zdjęć mi jako- tako wyszło!:diabloti: To jest jedno "zaspane" zdjęcie Łowcy.:diabloti: Może mnie ktoś po brzuszku podrapie zamiast stać z tym ustrojstwem do cykania zdjęć?:evil_lol: [URL="http://img194.imageshack.us/my.php?image=zabawywilczakw008.jpg"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5130/zabawywilczakw008.jpg[/IMG][/URL] Wygrzebałam parę zdjęć z Muchowca.:evil_lol: Co tam jest? [URL="http://img194.imageshack.us/my.php?image=zabawywilczakw0231.jpg"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4900/zabawywilczakw0231.jpg[/IMG][/URL] Idę! Przy okazji sobie odpocznę!:evil_lol: [URL="http://img194.imageshack.us/my.php?image=zabawywilczakw027.jpg"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4845/zabawywilczakw027.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale fajnie!:multi: Galeria Wilczaków Czw! :multi: Najlepsze śnieżne i romantyczne!:lol:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
wilczanda replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Kiedyś się nad Łowcą zachwycały moje sąsiadki.:evil_lol: Oczywiście mój bury cały happy, że ktoś zwrócił na niego uwagę i nawet nie skakał!:multi: Jedna się zapytała czy może pogłaskać.:biggrina: Fajne babi! Też psiary. Jedna ma psa, a drugiej niestety zmarł!:-( -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
wilczanda replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='ulvhedinn'] A wracając do tematu, wczoraj byłam z Piki w sklepie budowlanym (Piki waży 3 kg i przyznaje, zdarza mi sie ją zabierać ze sobą w torebce, normalnie Paris Hilton, nie :evil_lol: ale dzieciak mi się socjalizuje koncertowo). Ogladamy kafelki (zupełnie przyszłościowo), a pani z obsługi podchodzi i pyta Pi "a tobie się które podobają, malutki?" :evil_lol:[/quote] A co Twój pies odpowiedział? Te w kości?:evil_lol: Albo może w kotki?:lol: Miła babka! ;) Może też psiara? -
[quote name='zuza:D']Zgadnij czyj to piesek. ( kto go trzyma na rękach ? )[/quote] Pewnie jakaś gwiazda filmowa itp. sądząc po minie pieska!:diabloti:
-
W sklepach zoologicznych itp.są uszy świńskie, kości ze ścięgien, gryzaki wołowe. Tego jest mnóstwo! :evil_lol: Słowem, do wyboru do koloru, a z kośćmi i gryzakami jest fajnie bo są różne rozmiary. 2 zabawki? Nie że się czepiam, ale myślę, że to trochę za mało. Pies powinien mieć trochę własnych zabawek (powiedzmy 2-3 albo 4 itd), a trochę zabawek powinien mieć właściciel. Tymi swoimi zabawkami pies ma możliwość bawić się cały czas, a właściciela tylko jak właściciel mu pozwoli i w jego obecności. Dobrym sposobem jest chowanie zabawki, którą pies się znudził i po jakimś czasie dać mu ją.;) Co do zabawek, świetnymi zabawkami są puste butelki (plastikowe) np. po wodzie mineralnej, kartony z mleka, kartony. :evil_lol: (Łowca miał karton z zabawkami i jak się chciał bawić to wyciągał, a jak się wściekł i robił "remanent" przewrócił karton, porozrzucał po pokoju zabawki, a sam karton skończył rozdrobniony na maciupeńkie kawałeczki. Uff, rozpisałam się.:evil_lol:
-
[quote name='Toffuś']......................:angryy::angryy::mad::mad: Najlepiej niech je matka przygniecie....Czy on jest uzależniony od komputera, że mu sie szczeniaki rodzą, a on sobie idzie pograć?? Nie wierzę....Rodzice gdzie? Na jakiejś popijawie, czy co? Dobra nie wkurzam się... To i tak tylko beznadziejny żart... OBY!! P.S.I: Naprawdę z naszym angielskim jest dobrze i nie musisz tłumaczyć jak się co czyta... P.S.II: Ale masz teraz polewkę, że tak się wkurzamy no nie?? P.S.III: Zakładam się o moje całe kieszonkowe, że się ten bardzo ,,MONDRY" ktoś tu więcej nie pojawi...[/quote] Może masz rację... Ja poczekam aż wróci autor wątku. Nie, że biorę jego stronę, ale chcę być obiektywna.Jeśli autor się pojawi to znak, że to prawda, albo tak mu zależy na wrobieniu nas..., a jeśli się nie pojawi to znaczy że z tym udawaniem macie rację.:shake: Cóż, pożyjemy, zobaczymy...
-
Brawo!:sweetCyb: Gratulujemy!:klacz: Wilczanda i Łowca
-
Nie, nie .... Jak oni mogli!:placz: Co ten pies musiał przecierpieć!:placz: :-(