Jump to content
Dogomania

wilczanda

Members
  • Posts

    503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wilczanda

  1. Witamy! Shira jest piękna!:loveu: Ale z niej pannica!:multi: Będę wpadać!:cool3:
  2. [quote name='sunshine']Gratuluje odwagi;) Ja bym zasypiała twarzą pod kołdrą:diabloti:[/quote] [LEFT]A tam odwagi. Wiem, że jaja se robisz.:eviltong: Ale tak naprawdę to takiego "speedu" dostałam...:shake: A w ogóle to mi gorąco pod kołdrą, więc muszę sobie radzić.:evil_lol: [/LEFT]
  3. [quote name='zmierzchnica'] zawsze śpię plecami do ściany,[/quote] [B]zmierzchnica,[/B] ja tam jak poczuję to COŚ w pokoju, to się odwracam twarzą do ściany, bo tchórz jestem.:eviltong: Po prostu czuję, że cokolwiek by to nie było, wolę nie stawać z tym twarzą w twarz. Czuję, ze nie mogę tego CZEGOŚ oglądać. (w sensie, ze spojrzeć temu czemuś "prosto w twarz"). Wolę zostawić je w spokoju.:p Wczoraj COŚ się znowu pojawiło, ale się przyzwyczaiłam.:roll: Zasnęłam twarzą na pokój.:diabloti:
  4. [quote name='paulina2904']Mam tak samo jak ty;) Tylko zgaszę światło i jak najszybciej wskakuję na łóżko bo się czegoś boję albo jak już leżę i wystaje mi noga poza łóżkiem to szybko ją zabieram i zakrywam kołdrą:lol: Teraz mam dodatkową motywację z szybkim leceniem do łóżka ,bo jak tylko zgaszę światło to Bings startuje do łóżka i nie zostawia mi miejsca do spania:mad:[/quote] A to huncwot! :mad: Mi pies do łóżka wleźć nie może, bo mam takie wysokie, że po drabinie włazić trzeba. Tylko kot mi się zawsze wepchnie!:shake: Ale tak mruczy, że własnych myśli nie słyszę!:evil_lol: A chyba by wyczuł, jakby COŚ w pokoju było, nie? :hmmmm:
  5. Mnie nie ruszają te historie o pogrzebanych żywcem. Jedynie ta historia z babką w ciąży straszna... :crazyeye: Ostatnio jakoś jak idę spać, to boję się CZEGOŚ! Ale czego to nie wiem... :evil_lol: Włażę szybko do pokoju, do łóżka i nakrywam się kołdrą i wtedy już się nie boję! Po prostu czuję, że nie ma czego się bać!:cool3: Opowiadajcie dalej...
  6. O kurczę!:crazyeye: Miałam nie wchodzić, ale nie mogę się powstrzymać... :errrr: [B]Doda[/B], ty to masz!:shake: Ja to bym chyba czegoś dostała... brrr!:diabloti: Podziwiam Cię! [B]Vege[/B], ja słyszałam podobną historię, a właściwie dwie! Jedną o babce, co co lekarze stwierdzili, że martwa, zakopali ją w trumnie, a w nocy z cmentarza dobiegały jakieś stukania i wrzaski...:diabloti:. Rano sprawdzili co się stało, wykopali ją, otwarli trumnę, a na wieku ślady zadrapań, a kobieta miała połamane paznokcie!:crazyeye: Ale nie przeżyła, bo się udusiła... A druga historia o babce, która choruje na takie coś, że jak się głośniej zaśmieje, lub krzyknie, to zapada w taki stan, że nie odbiera bodźców i teoretycznie jest martwa, ale... w praktyce... żyje!:crazyeye: I raz jak dostała takiego ataku, obudziła sie w kostnicy, wstała i zapytała się ochroniarza, gdzie jest! Potem się z tego śmiała i mówiła, ze prawie na zawał zszedł!:evil_lol: Ale miał.:shake: A raz już mieli ją do trumny wsadzić i zakopać, a ona wstaje i mówi, ze nic jej nie jest!:evil_lol:
  7. [quote name='Akadna']Ten wątek źle działa na ludzi. Otwieram go i słyszę jakieś łup w pokoju obok :evil_lol:[/quote] Na mnie jakoś też.:evil_lol: Od dawna powtarzam sobie, że muszę przestać tu zaglądać, al nie umiem się powstrzymać... :errrr: Od jutra na niego nie wchodzę, pa, pa!:evil::evil_lol:
  8. vege, nie oddam mojego psiaka!:obrazic: sunshine, tylko dlatego, że to była szynka.:evil_lol:
  9. [quote name='Akadna'] Koło zamku będzińskiego jest bardzo stary, żydowski (?) cmentarzyk. Na swój sposób urocze miejsce, ma swój klimat. Pójdę tam kiedyś popstrykać fotki :)[/quote] To popstrykaj i daj tutaj!:cool3:
  10. [quote name='Akadna']Ja się tam boje ich otworzyć... :P[/quote] Nie bój się! Tylko zamazane są.;) Ale ciekawe, nawet bardzo.;)
  11. Fajne zdjęcia! Będziemy wpadać!:loveu: Zapraszamy do naszej!:diabloti:
  12. Też się bałam, że jakieś straszne duchy pokażesz, a nie takie coś...:eviltong: Nie, nie, żartuję. ;) Fajne.;) I lepsze niż duchy "w prost".:evil_lol: Można wymyślać wiele hipotez... Prawdę mówiąc nawet się cieszę, że tylko to na tych zdjęciach było, bo chyba bym się ździebko przestraszyła...:cool3:. Zna ktoś jeszcze jakieś historie, albo miał ktoś jeszcze jakieś spotkanie z duchami?:razz: Ps. Nie maja się gdzie wieszać? :lol:
  13. I odpoczynek... Mam nadzieję, że nie były te zdjęcia nudne.:razz:
  14. Dzisiaj wstawię trochę zdjęć z wczoraj. (trzeba galerię pielęgnować, a co :evil_lol:). Ale najpierw jedno zdjęcie Gacusia, postaram się zrobić więcej, ale jak nie będzie spał, a trudno go uchwycić w innych sytuacjach.:lol: Ale do rzeczy... Głaszcz, głaszcz, może nawet fajną minkę zrobię, żebyś mogła na Dogo wystawić. Tylko że ja psem nie jestem.:shake: Przed ćwiczeniami... Gdzie moje stado?:mad: I z ćwiczeń z moją mamą.:diabloti: Dawaj smaka, wiem, że masz szynkę!:evil_lol: No, wracaj szybciej i daj mi tej szynki.:roll: Lubię smaczki z szynki!:diabloti: Zadaj mi coś jeszcze...
  15. Kiedyś któraś koleżanka mi opowiadała, że na jakimś cmentarzu był świeży grób wykopany i niczym nie przykryty. Tam szedł pijak i tak się zataczał, że wpadł do tego grobu!:evil_lol: I jakaś babka przechodziła obok tego świeżego grobu i zobaczyła, jak pijak z niego wyłazi i aż ze strachu zemdlała!:diabloti: A dodam, że chyba było ciemno!:cool3: Ja też bym zemdlała, jakbym zobaczyła takie "zombie" wychodzące z grobu!:evil_lol: Mi też się czasem dużo rzeczy wydaje. Boję się, w tedy jak cholera, ale zwykle idę sprawdzić co to i zazwyczaj się okazuje, że to mój świrnięty kot biega po parapetach i warczy.:evil_lol: A przypomniało mi się, że kiedyś jak byłam w kościele to taki biało-szary dym się wił nad jedną ławką.:cool3: Ciekawy widok!
  16. [B]paulina2904,[/B] dobry sposób na pijaka.:evil_lol: Pewnie się zdziwił co na niego "sika".:evil_lol:
  17. A teraz obiecane zdjęcia z Muchowca! Robione są aparatem cyfrowym, tym co zwykle. Trochę starszej daty, ponieważ Dogo mi nie działało, ale teraz wszystko OK! Więc proszę... Co się tam porobiło?:mad: [URL="http://img503.imageshack.us/i/zabawywilczakw0661.jpg/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9435/zabawywilczakw0661.jpg[/IMG][/URL] Lecę sprawdzić!:diabloti: [URL="http://img39.imageshack.us/i/zabawywilczakw072.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3417/zabawywilczakw072.jpg[/IMG][/URL] Ale pięknie te kwiatki pachną! :loveu: [URL="http://img526.imageshack.us/i/zabawywilczakw0672.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4301/zabawywilczakw0672.jpg[/IMG][/URL] I portrecik!:eviltong: [URL="http://img503.imageshack.us/i/zabawywilczakw0701.jpg/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1847/zabawywilczakw0701.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B]Czarnulka, [/B]ale ostatnio nie działało, przynajmniej mi. :p Może jutro, wystawię, w każdym razie postaram się.:loveu:
  19. Wystawię na wstępie zdjęcia robione przeze mnie, ale lustrzanką. Nie są najlepszej jakości, ponieważ to moje pierwsze samodzielne próby robienia zdjęć tym aparatem.:roll: Oto zdjęcia. [URL="http://img268.imageshack.us/i/p8248221.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3893/p8248221.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img391.imageshack.us/i/p8248220.jpg/"][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7171/p8248220.jpg[/IMG][/URL] A oto piesek mojej babci. Nazywa się Jack, ale mówimy na niego Dżekobi.:evil_lol: [URL="http://img16.imageshack.us/i/p8248232.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6825/p8248232.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img530.imageshack.us/i/p8248236.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9897/p8248236.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img141.imageshack.us/i/p8248274.jpg/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8923/p8248274.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że foty się podobały. Niedługo, jak Dogo będzie działać, wystawię zdjęcia z Muchowca.:diabloti:
  20. Przepraszam, że tak długo fotek nie było, ale nie umiałam trafić, żeby mi Dogo działało.:oops: Zaraz postaram się jakieś wystawić.
  21. [quote name='wiska']Bardzo dziekuje za odp i oczywiscie za link :multi: bede wpadac :cool3:[/quote] Wiska, nie ma za co. Żaden problem.;)
  22. [quote name='asiunia']a rodowód miała?:mad::evil_lol:[/quote] Co, owca czy Astarte?:evil_lol:
  23. [quote name='asiunia']wilk syty i owca cała:evil_lol: Nie, wilk syty i owca w ciąży!:evil_lol:
  24. [quote name='as_kate']może... kolor ;-)[/quote] To możliwe.:lol: Ale kto zgadnie czego chce pijak. :lol:
  25. Dzisiaj jeden starszy pan widział jak Łowca robi kupę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że gapił się(facet) na niego, jakby nie wiedział, że pies może kupę robić. A nagle stwierdził: - A co on tak z kija musi walić!:shake: I kręcąc głową poszedł sobie. Co ma kij do psiej kupki?:-o
×
×
  • Create New...