Jump to content
Dogomania

wilczanda

Members
  • Posts

    503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wilczanda

  1. [B]sunshine,[/B] mi COŚ przytrzymywało drzwi jak chciałam zamknąć.:diabloti: Ps. To czym w końcu jeździ ten KTOŚ na Muchowcu? Traktorem, czy kombajnem?:evil_lol:
  2. [B]Dixie,[/B] w tym tygodniu nie wiem, raczej mnie nie będzie, ale moi rodzice z Łowcem będą oi.18.:evil_lol::evil_lol: [B]zuza:D,[/B] dzienki
  3. [B]Anetka83,[/B] fajnie, że się ktoś z historyjkami zgłosił! :D Ciekawe, kto to był... ten duch, oczywiście.:evil_lol: Albo nie, nie chcę wiedzieć!:cool3: [B]kuna66, [/B]dawaj historyje!:cool3: No come on! :evil_lol: Chcemy się bać!
  4. [quote name='sunshine']Nie...pewnie kombajnem:evil_lol:[/quote] Traktor, kombajn co to za różnica, jedno wielkie żelastwo.:evil_lol: Chociaż kombajn chyba głośniejszy.:razz: Jeny, może na Muchowcu straszy duch Szalonego Farmera.:evil_lol: A mi się modem sam ostatnio wyłączył.:p Ale nie pomyślałam o czymś paranormalnym, ponieważ strasznie mi się na Dogo chciało wejść.:evil_lol:
  5. Widziałam właśnie!:diabloti:
  6. Jeny, takiego dobrego klimatu to się nie spodziewałam!:evil_lol: Takie "So good" to ja lubię, szczególnie w wykonaniu psów!:evil_lol: Foty fajne, i muza też! :multi:
  7. [quote name='sunshine'] A co do sytuacji ze spaceru to duchy nie warczą chyba jak traktor:evil_lol:[/quote] A skąd wiesz?:evil_lol: Może to duch jeździł traktorem?:evil_lol:
  8. [quote name='sunshine']Bo go tutaj zwyzywałaś że o tobie zapomniał to się przypomina:evil_lol:[/quote] A może to COŚ na dogo jest? Przyznać się! Kto jest moim pokojowym COSIEM?:mad::evil_lol: Ale miałam ostatnio dziwną historię!:crazyeye: Szłam z rodzicami wieczorem na Muchowcu, zero ludzi, ciemno, ale się nie bałam. Kiedy wracaliśmy, Łowca zaczął szczekać na NIC!:crazyeye: Mama patrzy na co, ale nic tam nie było.:-o A potem coś zaczęło terkotać z daleka jak traktor!!:evil_lol: Łowca się najeżył, ale jak poszliśmy dalej, nic takiego już nie robił! Dziwne... Duuuuchyyyy!:lol:
  9. Dzięki wszystkim za komentarze i cieszę się, że się podoba.:multi: deer, dawno mnie u nikogo nie było, ostatnio tylko wpadnę na dogo, poprzeglądam ociupinkę i uciekam, bo roboty strasznie dużo ze szkoły. Byłam przed chwilą, ale nie komentowałam. Ale foty super. ;)
  10. [quote name='sunshine']No nareszcie:multi: http://img38.imageshack.us/img38/1545/spacernamuchowcu1609099.jpg Rewelacyjne miny:evil_lol: Taa... To się nazywa "nawiedzony pies".:evil_lol:
  11. Wreszcie jakieś historie!:multi: [B]sunshine, [/B]ale miałaś!:-o Ja często słyszę jakieś dziwne odgłosy w domu.:cool3: Może moje COŚ się odzywa?
  12. Nie, to nie Daktyl. To inny piesek, ale nie pamiętam rasy i imienia.
  13. [quote name='Senga_sk']Kilka lat temu - mieszkala z nami jeszcze nasza sp rottweilerka. Suczka zdecydowanie pewna siebie i nie wykazujaca lekow. Spokojna i nieszczekliwa. Od kilku miesiecy mieszkalismy w nowym mieszkaniu. Uklad : przedpokoj w prostokacie, na jednym krotszym koncu pokoj, na drugim lazienka, tuz obok lazienki, na dluzszym boku kuchnia. Stalismy w kuchni i zawolalismy psice do nas... Podeszla na ok 1m do lazienki i zaczela warczec (drzwi byly otwarte). WYjrzelismy zkuchni, wolalismy sucz do siebie i nic... trzesla sie i warczala caly czas patrzac na lazienke. Kly obnazone, sucz wyraznie wsciekla a jednoczesnie przestraszona. W koncu na bardzo zdecydowane polecenie z naszej strony PRZECZOLGALA sie do kuchni - caly czas patrzac na lazienke i warczac. Do dzis nie wiemy o co wtedy chodzilo, wiecej sie to nie powtorzylo juz.[/quote] Duuuuchyyyy.:evil_lol:
  14. Śłonik.:loveu: I ćwiczymy zostań.:p Mmmmm... Udaję, ze trawa mi smakuje.:eating: I bawimy się. :diabloti:
  15. I wreszcie wstawię nowe zdjęcia! Jak już mówiłam, miałam mało czasu. Ale dość gadania, oto foty: Najpierw Gackowe...:diabloti: Czy już mówiłem, ze nie ma nic lepszego niż wygrzewanie się w promieniach słońca?:cool3: ...I Łowcowe Ja też lubię spać,... ...ale nie lubię jak się stoi nade mną z tym czymś do zdjęć.:angryy::evil_lol: I z Muchowca... Gdzie są wszyscy?
  16. Wątek umiera? Nikt nie zna historii?:-( Ja ostatnio słyszałam jakieś dźwięki w domu. Jakby pikała koma taty.:crazyeye: Sprawdziłam- i nic.:eviltong: A jak się bawiłam z kotem, słyszałam, jakby wybiegał z kuchni. Poszłam sprawdzić-i też nic.:-o
  17. Łoo... Dzięks za zdjęcia Łowcaka.:diabloti: U mnie dopiero w sobotę foty. Sorka, ze mnie nie było, ale mi sie spać straszliwie chciało.:oops:
  18. Jeju, sory, że tak zwlekam, ale ostatnio nie mam czasu zdjęć wystawiać.:oops: Będą na 100% w sobote.:oops: Muszę się usprawiedliwić, że nam nawalili zadania domowego w szkole ostatnio i nie mam jak siąść do kompa!:mad:
  19. Jejku, Wy tak ślicznie rysujecie, a ja się nauczyć nie umiem.:placz: Postaram się wystawić mój ostatni rysunek do oceny.:-( A jak mi się plastyka zacznie dodatkowa, to skończę moje dinozaury olejnymi farbami malowane i pokarzę, ale nic specjalnego to nie będzie.:-(
  20. Cóż... :evil_lol:. Podziwiam Twoją wyobraźnię, Cocker.:evil_lol: Ale naprawdę nikt nie zna jakiejś strasznej historii? Takiej prawdziwej?:razz:
  21. [quote name='Kaidar']łał... nie wiedziałam że wielkość psa wpływa na płeć psa :D:D[/quote] Do mojego nikt w takim razie nie może mieć wątpliwości.:evil_lol: Chociaż mnie i tak niektórzy mówią, że suka...:cool3: A niby taaaki duży!:evil_lol:
  22. Ale cocker ma mocne nerwy!:crazyeye::evil_lol: Tylko ciekawe czy ta historia jest prawdziwa.:cool3: No ludzie, powiedzcie coś! Jakąś ciekawą historię!:razz: Nikt? Buuu...:sadCyber: A ja nawet swojego "pokojowego" COSIA nie spotykam ostatnio.:-( Nie ma go.:placz: A tak go polubiłam...:evil_lol: Tak spokojnie bez niego.
  23. [quote name='sunshine']Wow to czekamy na ciekawe ujęcia:evil_lol:[/quote] To postaram się dzisiaj wystawić, ale na tate muszę poczekać, bo jeszcze nigdy sama nie robiłam zrzucałam na komp. zdjęć z tego aparatu, a i obróbka w czym innym bedzie, więc nie wiem ile mi to czasu zajmie.:oops:
  24. Witamy się pięknie!:loveu: Piękne psiuchy!:cool3: Będziemy wpadać!
  25. [B]Alba,[/B] witamy.:multi: Postaram się wystawić jakieś nowe fotki w weekend, bo mi czasu niestety brakuje, żeby se do zdjęć usiąść.:oops: Ale za to teraz już w większości będą lustrzanką...:cool3:
×
×
  • Create New...