Jump to content
Dogomania

wilczanda

Members
  • Posts

    503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wilczanda

  1. [quote name='sunshine']Genialne zdjęcia!! :loveu: Odróżniliście ich później?? :evil_lol: Też bym się chciała spotkać z innymi haszczakami na wybiegu :loveu: zazdroszczę :multi: E tam, swojego psa zawsze się pozna.:diabloti: Wy to się macie fajnie. Tylko zdjęcia oglądacie, a pojęcia nie macie, że Łowca to wcale nie jest taki aniołek jak się wydaje.:evil_lol: Taki aniołek z różkami.:diabloti: PS. Paulina, dwanaście.:oops: Zdziwiona? Pisałam zresztą wcześniej.
  2. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']:mdleje: skad sie tyle tam wilków wzieło :O ja ani jednego jeszcze na realu nie widzialam a tam ich tak duzo u nas nikt tej rasy nie ma :placz: jessu jaka agresja xD http://img25.imageshack.us/img25/8323/gryzienie.jpg http://img4.imageshack.us/img4/4359/lowcao.jpg on jessst : bossski świetny uroczy słodki zaje...fajny tak moglas nazwac ta fotke :D:D mam nadzieje ze jedziesz na slaski zlot dogomaniakow ??:razz: :loveu::loveu::loveu: daj mu :buzi: ode mnie:diabloti: Takie zabawy zwykle wyglądają agresywnie!:lol: Gdybyście słyszały te warkoty i szczeki.:evil_lol: Cieszę się, że Ci się Łowca spodobał. Niestety, nie wiem czy na zlot jadę, bo małolata jestem, a rodzice mają chyba inne plany na wakacje.:-( Jak wróci ze spacerku, to mu dam.:evil_lol: Ps. Cieszę się, ze się wszystkim foty podobają.:multi:
  3. Dogonię cię!:mad: Łosz ty wredny...!:diabloti::mad: No, podskoczysz mi?:eviltong: To wszystko.:diabloti: Ps. Witamy nowych gości. Zapraszamy do oglądania zdjęć!;)
  4. No i są nowe zdjęcia z dzisiejszego spacerku na Muchowcu z koleżankami Łowcy.:diabloti: Niestety pogoda nie dopisała i większość zdjęć jest nieostra, ale starałam się jak mogłam.:evil_lol: Zacznę od najsłabszego. Jest strasznie nieostre, ale nie mogłam się powstrzymać!:roll: Zjem cię! Hau! A to nie wiem jak nazwać.:shake: Dostałem smaczka.:eviltong: Uwaga, drapieżna Astarte na dwunastej!:evil_lol:
  5. Trza zrobić jakieś.:evil_lol:
  6. [quote name='zmierzchnica']O wy jedne, chcecie mnie na pożarcie duchom oddać? :mad::evil_lol: Tam niestety teren nieciekawy na spacery, a ja mam mało czasu ostatnio :cool1: Ale jak kiedyś tam zajdę to specjalnie dla was pstryknę jakieś foty, obiecuję :diabloti:[/quote] Przecież duchy nie jedzą ludzi.:evil_lol: No to się postaraj.:p
  7. [quote name='Ewa&Duffel']Pięknie się Łowca prezentował na wystawie :) a jak poszło ? Czarnulka, dzięki ;) NATKA, witamy:multi: Ewa&Duffel, Bardzo dobrze nam poszło;):diabloti:
  8. [quote name='zuza:D'][B]Wilczanda[/B] wstaw parę fotek. Masz jakieś zdjęcia w praktyce ?:razz:[/quote] Mam, tylko na komp muszę zrzucić.:diabloti:
  9. [B]zmierzchnica,[/B] Zrób tam foty.;) A potem tu daj.:diabloti:
  10. wilczanda

    Duffel

    Biedne drzewko.:evil_lol: Ale psiak słodki! :loveu:
  11. Muszę jakieś zrobić. Postaram się wystawić w najbliższym czasie.:diabloti:
  12. [B]zuza,[/B] fajna! Ja podobną Łowcy zrobiłam ze starego szalika.:evil_lol: Zrobiłam parę fotek zaraz po zrobieniu, bo jak mu ją dałam to taka zabawa była, że ją rozciągnął!:diabloti: Ale to znaczy, że chyba dobrze zrobiłam, co?:razz: Ps. Nie martw się, moja przypomina zdechłego kikuta. :oops: :D
  13. Ale fajne rzeczy tu robicie!:) Może spróbuję zrobić taką Łowcy ze starego szalika!:diabloti: Zabiorę się może jutro, ale nie mam w ogóle wprawy!:shake: Jak zrobię to dam foty.
  14. 1. Wilczaki czechosłowackie. 2. Charty. 3.Kundelki
  15. wilczanda

    Spacery

    A moim zdaniem to nie waga jest problem pierwszorzędnym, tylko wychowanie i wiedza właścicieli. Chodzi mi o rodziców, bo dziecko raczej psa nie wychowa.Jeśli pies jest niewychowany (a często w parze z tym idzie niewychowane dziecko) to rodzą się problemy m.in. ciągnięcie dziecka przez psa i na odwrót, brak panowania nad psem ze strony dziecka itd.itd.:shake: To wszystko to błędne koło. Sama nie jestem pełnoletnia, ale czasem też napotykam dzieci młodsze ode mnie z psami, nad którymi nie potrafią zapanować.:roll: Cóż, jest to temat, nad którym można debatować w nieskończoność, bo każdemu do głowy wpadnie do głowy inny przypadek, inny pomyśli itp. Ps. To wszystko jest moje zdanie. PPs. Martens, moje słowa są skierowane do zuzy:D i jej poprzedników, ale masz rację.
  16. sunshine, spoko.:cool1: :cool3: Ps. Cieszę się, że się podobają. Może w przyszłości zdjęcia coraz lepsze będą, bo zaczęłam się ze sprzętem oswajać.:evil_lol: Pps. Jakby coś, to wystawia moja mama.;)
  17. [B]Estera,[/B] cóż, strach ma wielkie oczy. :D
  18. Witamy! Piękna suńka! Łowcy się też podoba.:evil_lol:
  19. [quote name='wiki4']http://img158.imageshack.us/img158/4868/wystwawwroclaw4.jpg No co Ty od niego chcesz, nudziło mu się i tyle :eviltong: Zapraszamy do nas ;) Rzeczywiście, tylko w koło tyle psów, że chyba raczej spać mu się chciało!:evil_lol:
  20. [B]sun[/B][B]shine,[/B] dzięki za wyjaśnienie orbów. Cieszę się, żę wątek ruszył.:diabloti:
  21. A tu reszta... Ale serio zasnę zaraz!:placz: Ps. Diabelkowa, gdzie ty mnie widziałaś?
  22. Są zdjęcia!:oops: JUŻ NIGDY NIE BĘDĘ NIC OBIECYWAŁA!!!:angryy: Sorry, że tak długo mnie nie było, ale tyle roboty w szkole itd...:shake: I jeszcze na biwaku byłam :multi: i Po raz enty chciałam Harrego Pottera przeczytać i tak się złożyło.:lol: A foty z Wystawy we Wrocku.:cool3: Wystawiamy się :loveu: No,pańcia dawaj smaka!:mad: I za ringiem w cieniu namiotu sobie odpoczywamy... No i co? Nie ma smaka?:razz: Ja zasypiam!:angryy:
  23. [B]Sun[/B][B]shine, [/B]dobra, niech jest kombajnista.:evil_lol: A wyjaśnij dokładnie co to są te orby? Bo sie nie znam na tych sprawach.
  24. Jutro późno do domu wrócę więc będą w piątek.;)
  25. Łoo... Teraz znalazłam wątek. Ale ma oczy fajne, kociaczek wiki też ekstra! Mojego kota w galerii można zobaczyć, ale to jest dachowiec, ale jest dla nas strrrasznie kochany!!:loveu:
×
×
  • Create New...