Po oglądnięciu tego reportażu , mam odczucie ,że TVP 1 , która ma tak wielką oglądalność w Polsce zrobiła bardzo wielki błąd ,że pokazała psy ,że są tylko agresywne. Prawdopodobnie był cel aby zniechęcić ludzi do adoptowania bezdomnych psów ze schronisk . Pani Podstarzała Blond zrobiła z psa niedźwiedzia , zanim zaatakowała go krzesłem , powinna była przemyśleć skutki tego , pies poczuł się zaatakowany przez nią i zaczął się bronić. TVP1 nie przemyślała konsekwencji jakie ten filmik przyniesie, ponieważ ludzie zanim zaadoptują psa ze schroniska - jeżeli w ogóle teraz to zrobią - będą mieć albo strach albo niechęć do tego zwierzęcia.Sądzę ,że TV powinna pokazywać prawdziwe fakty , a nie wynurzenia jednej kobiety. Mając na uwadze ile zostało zaadoptowanych psów różnych ras dzięki pośrednictwu dogomanii , uważam ,że ten reportaż narobił więcej szkód niż pomógł. :angryy::angryy::angryy: