Jump to content
Dogomania

aldira

Members
  • Posts

    826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aldira

  1. bardzo się ciesze ze może ktoś go zabierze do domku :loveu::loveu::loveu:
  2. jest wiele organizacji w Polsce działających na rzecz zwierząt bezdomnych , gdyby była taka możliwość wystąpienia z wnioskiem do rządu Polski o rozwiązanie tej tak trudnej sytuacji w schronisku Olkusz, ponieważ tam zwierzętom ciężko żyć , musi być jakieś wyjście z tej sytuacji (umieralni) nie możemy patrzeć na to co tam się dzieje bezinteresownie,patrzeć w oczy tym pieskom które samym spojrzeniem mówią pomóżcie nam........... pies który został wyrzucony przez swojego właściciela gdy trafia do schroniska powinien być otoczony opieka , a nie powoli umierać na oczach ludzi.....
  3. cos wiadomo?
  4. czy coś wiadomo o jamniczce Bibie?
  5. [quote name='Cudak'][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2466/dsc09234l.jpg[/IMG] [/quote] Piękny jamnik !:loveu: A co do zachowania , to ja uważam ,że nie ma się czemu dziwić ,że piesek jest trochę agresywny - dzieci przypominają mu to co już przeszedł ,a jak napisane jest wyżej dzieci go biły. A że się nie da dotknąć , reaguje tak gdyż miał przyduszający go pasek , być może boi się aby nie spotkało go to drugi raz. Według mnie , jamniś potrzebuje czasu aby zrozumiał ,że już go nikt nie skrzywdzi.
  6. Bardzo się cieszę ,że są już zainteresowani jamniczkami. A zwłaszcza tej małej Bibie życzę jak najlepszego domku i kochającą ją właścicielkę , gdyż w jej oczkach widać strach.
  7. podajecie może numer konta z dopiskiem na jego imię może ktoś coś wpłaci
  8. a może fotki tej psinki? nie da się zrobić? :shake::shake:
  9. pytają o niego?
  10. co się dzieje ze taki śliczny piesek nadal w schronie
  11. chop do góry może ktoś zauważy tak ślicznego pieska:loveu::loveu::loveu:
  12. czy ktoś pyta o jamniczka?:loveu::loveu:
  13. chop do góry:loveu::loveu:
  14. [quote name='Isadora7']Aldira filmik supoer, rozumiem ze można wykorzystać w all[/quote] Oczywiście , po ty jest zrobiony ;)
  15. Jeśli możecie to podajcie adres schroniska oraz telefon - w celu ogłoszeń o pomoc. Ale zastanawiające jest to ,że nie można robić zdjęć temu psu.:p
  16. byłoby milo gdyby piesek został :loveu::loveu::loveu:
  17. czy pieseczek jest jeszcze w schronisku? czy może już w domku?
  18. chop w gore:loveu::loveu::loveu:
  19. nic dziwnego ze jamniczek broni swojej przybranej posesji , jest śliczny :loveu::loveu::loveu::loveu: zapewne nie długo ktoś go zabierze :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...