[quote name='Cudak'][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2466/dsc09234l.jpg[/IMG]
[/quote]
Piękny jamnik !:loveu:
A co do zachowania , to ja uważam ,że nie ma się czemu dziwić ,że piesek jest trochę agresywny - dzieci przypominają mu to co już przeszedł ,a jak napisane jest wyżej dzieci go biły. A że się nie da dotknąć , reaguje tak gdyż miał przyduszający go pasek , być może boi się aby nie spotkało go to drugi raz. Według mnie , jamniś potrzebuje czasu aby zrozumiał ,że już go nikt nie skrzywdzi.