-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zgadzam się z poprzednikami, zabrać wezawanie, pójść wyjaśnić na komisariat a „miłe” sąsiadki nagrać na tel i mieć niezbity dowód na to że jesteś nękana. Ludzie są tak wredni że nie da się tego opisać. Głupie są poraty typu „nie przejmuj się niczym „ bo jak można tak żyć ?na takich ludzie najlepiej mieć jakiś haczyk może się odczepią, z drugiej strony syn sąsiadki jak mówisz jest niebezpieczny. To bardzo przykre wszystko. Czasami nie można nic zrobić tylko wiecznie gościć policję u siebie. Pisz jak się sprawy rozwijają :)[/FONT][/SIZE]
-
Jakiś nowe info ?
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT]Zagladnijcie prosze na [COLOR=black][B]BAZAREK[/B][/COLOR] malutkiego jamnisia zdjetego z lancucha :-( Jamnis ma tylko polowe deklaracji. [B]Wspanialy bazarek tylko dla pieskow.[/B] WSZYSTKO NOWE zza Oceanu. Plaszczyli,zabawki i inne cudenka , Zapraszamy : [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=197116&goto=newpost"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/showthread.p...6&goto=newpost[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] super rzeczy na tym bazarku polecam :) Lis już najedzony, zjadł dziś wszyściusieńko, pierwszy raz za jedym zamachem :) mam nadzieje że domek już tuż tuż bo zaczynają się nie ładnie zaczepiać z moim Onkiem ;/ -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Lisek wita popołudniowo odwiedzających :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Ches był dziś bardzo wesolutki, szalał w śniegu, !pierwszy raz! chwilę pobawił się pigwą :D poturlał ją sobie(słodko z tymi krótkimi łapkami) i uciekał z nią w pysku jak udawałam ze go gonię. Potem sobie trochę obgryzł i zostawił. Był bardzo żywy, kochany zwierz, życzy cioteczkom dobrej nocki :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Wiecie co ? ludzie to sobie jakieś jaja robią. znów dziś dzwoniła jakas Pani, nie ta co wczoraj ale coś czuję że mają coś wspólnego. Umówiliśmy się o 14 koło weterynarza. Czekam i czekam już miałam iśc do domu kiedy zadzwonił tel. i Pani mówi że jednak z psa rezygnują...nie wiem nawet czy to nie było jakieś dziecko ! Niby zacwała się wporządku bo zadzwoniła ale czemu ni wcześniej ? nistałabym tam jak głupol. Nie poważni jacyś ! Jestem wściekła. liskowi należy się wszystko co najlepsze :( -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
oooo śnieg :D -
To może podniosę i dodam że do adopcji już tylko Tola :)
-
Rotweilerka!Znajdka,wychudzona sunia,dom na cito dt lub ds marznie:(
marra replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']Wierzę, że ten łańcuch to chwilowe nieporozumienie, przejaw bezradności i chorych stereotypów w zaskakującej sytuacji, przy szczerej woli udzielenia psu pomocy. Dlatego myślę, że będzie dobrze. Zresztą, fachowcy już teraz trzymają rękę na pulsie! ;) Będzie dobrze! :multi:[/QUOTE] dokładnie !! :D -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']8 kg to kruszynka ! I taka malizna siedziala na lancuchu !? Koszmar.[/QUOTE] Niestety :( to bardzo przykre, w zeszłym roku w tej wsi było -28 stopni w nocy, pamiętam że ta babcia prowadziła go na łańcuchu rano z jakiejś komórki w której spędził noc spowrotem na łańcuch...nie macie pojęcia jak się cieszę że ten maluch ma już ciepełko, potrzeuje jeszcze swojego wspaniałego pana :) U nas pada śnieg ale taki drobniuteńki że nawet go nie widać, popołudiu ma padać mocniej. Ches śpi w swoim koszyczku na półpiętrze i narazie nic go nie interesuje :) Zapomniałabym napisać Wam najważnijszego ! otórz ledwo co wczoraj przyszłm do domu po rozwieszaniu ogłoszeń to zadzwonił tel. po kilku słowach wiedziałam że nic z tego nie będzie, albo ona nie przyjdzie na spotkanie albo ja jej go nie dam. Słychac było że Pani jest trochę niepełnosprawna, oczywiście nie dyskryminuję takich osób ale jak rozmowa odbywa się tak : -dzień dobry ja wsprawie pieska -dzień dobry -............ -no to co by Pani chciała, może go zobaczyć ? -o tak, zobaczyć bym go chciała... zapytałam jeszcze gdzie mieszka, skąd ma ogłoszeie itd ale ta rozmowa jakaś taka "naciagana" albo chcesz psa albo nie. podałam adres ale i tak go nawet chyba nie zapisała...dobrze w sumie, nie muszę jej odmawiać ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
oj tak mało cioteczek cie dziś odwiedziło Chesterku a chciałeś się pochwalić że jesteś za długi żeby cie zważyć :D:D:D Nie umię sobie poradzić z nim, jak nie przednie nogi wystają to tylnie albo doopa :D. Z tego co mi się udało ta dojrzeć to z 8 kilo będzie. Tylko się zestresował chłopak a już tak smacznie spał :) -
Rotweilerka!Znajdka,wychudzona sunia,dom na cito dt lub ds marznie:(
marra replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, można tych ludzi zrozumieć że się bali ale skoro powlutku przekonują się do tego żeby ją zostawić to musi być lepiej :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Masz konia za płotem tak blisko,zazdroszczę ja muszę jechać do moich 1 godzinę w jedną stronę dwoma busami;/[/QUOTE] Nie martw się, wiem co to znaczy, za płotem jest tylko jedna "część" a druga (chyba nawet ta ważniejsza) też jest na "końcu świata" autobusami nawet ta nie jeżdżę bo nie opłaca się. -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pieski już pospacerowane, Ches bardzo grzeczny ale boi się obcych psów. Sam do psa nie podejdzie ale kiedy już do nas podchodzi jakiś to bardzo panikuje, wycofuje się i czeka aż sobie pójdzie albo omija go wieeeelkim łukiem żeby przyjść do mnie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozatym byłam dziś w końcu u mojego kochanego konia czyli…za płotem. Chester spisał się wzorowo, myślałam że będzie skomlał pod bramką ale nie, grzecznie na mnie czekał i mimo że mnie gdzieś tam widział jak się kręcę to nie chciał do mnie, położył się potem koło altanki i patrzył. O dziwo !! co się okazało? mój Onek z ADHD któremu dosyć często włącza się wyjec jak tam idę, też potrafi grzecznie leżeć !!! Nie mogłam wyjść z podziwu. Zaóważyłam że oni nawzajem się uczą jak postępować np. Dżok nauczył Liska że nie szczeka się pod bramą aż pani wróci tylko się po prostu czeka, nauczył go także…wyć:D Dżok robił to zawsze-wyje jak jedzie karetka albo policja, nie przepuści żadnej, z Chestem jadą teraz na dwa głosy. Dodam że Ches wyć nie umie :D Jak ich słyszę to zawsze poprawi mi się humor.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Poprobiłam dziś ogłoszenia i rozwiesiłam w okolicy ale nie dość że jest tylko jedno ksero niedaleko mnie to jeszcze takie beznadziejne że słabo widać zdjęcia. Jakby ktoś zechciał to chętnie wyślę na maila :D[/SIZE][/FONT] -
[quote name='Formica']podobno jedna sunia, najprawdopodobniej w sobote jedzie do Będzina :)[/QUOTE] super !! a która ? bo nie wiem którą wrzucić na bloga :D
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']On wygląda na takiego bardziej w wersji mini, jeśli nie waży powyżej 6 kg to może go na mikrusy dać...[/QUOTE] Hmm czy ja wiem czy to wersja mini ? on jest nie duży ale dosyć masywny, szczególnie te łapki przednie no i bardziej długi niż wysoki, jutro go wrzucę na wagę ;) a tymczasem podrzucam :) Lis...śpi :D -
Rotweilerka!Znajdka,wychudzona sunia,dom na cito dt lub ds marznie:(
marra replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
Ekspresowa akcja :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Ogłoszenia. Oczywiście z niektórych serwisów będę linki do akceptacji na Twoim mailu [URL]http://www.ojoj.pl/[/URL] czeka na akceptacje moderatora [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23170,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/maly-zabawny-chester-szuka-domku_8173.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] czeka na akceptacje [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=34217[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=3d8b2dbb69c934d4cf015a3f0094ad28&id=84208&do=confirm[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/24132[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-214875.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13__l_skie/[/URL] czeka na akceptacje [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/37492/Mal-wesoly-liskowaty-Chester-czeka-na-dom/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Chester,27346[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] czeka na akceptacje[/QUOTE] No cóż...jesteście poprostu WIELCY !!!!! :loveu: bardzo dziekuję :lol::multi: idę zaakceptować :) a potem karmić mój zwierzyniec ;D -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlfaLS']Jestem na zaproszenie. Na razie zapisuję.[/QUOTE] Dziękuję :) -
Rotweilerka!Znajdka,wychudzona sunia,dom na cito dt lub ds marznie:(
marra replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie wiem gdzie domek ale narazie to sie zamelduję :) -
jestem, zaznaczam :)
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W razie czego podaję dane kontaktowe: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]693 467 175 lub [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Już rozmawiałam z tą dziewczyną która chciała zaoferować DT ale niestety jej mama się nie zgodziła…no cóż szukamy dalej. Gdyby znalazł się dla niego DS. byłoby super !!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękuję za ogłoszenia[/SIZE][/FONT] -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Jestem u Chesterka. Czy chłopak ma ogłoszenia?[/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dokładnie tak jak napisała Danielka, ale nie było ich wiele, jeżeli masz ochotę porobić będziemy wdzięczni. Dziękuję nowo przybytym. Wciąż czekam na ten tel. Mam nadzieje ale nie będę zapeszać.Serce mi się kraje że to wszystko tak się potoczyło :( Zostawiam Wam Chesta z dziś z serii „taki naprawdę jestem”:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i53.tinypic.com/2ep6o0j.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/5ceosh.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/24wfwi8.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/11uknzc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A jego oczy wciąż pytały: czy zostaniesz tu ze mną ?[/SIZE][/FONT] -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
marra replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Times New Roman]Błagam o pomoc w postaci bezpłatnego DT dla Chestera, małego liska wyrwanego z łańcuchowej egzystencji. Nie może u mnie zostać bo zagryza kury, potrzebny DT na już !!! zajrzyjcie poszę :([/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-potrzebny-DT-na-już!!!!jak-nie-schron-(?p=15793960#post15793960 -
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Błagam o pomoc w postaci bezpłatnego DT dla Chestera, małego liska wyrwanego z łańcuchowej egzystencji. Nie może u mnie zostać bo zagryza kury, potrzebny DT na już !!! zajrzyjcie poszę :([/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-potrzebny-DT-na-już!!!!jak-nie-schron-(?p=15793960#post15793960[/URL]