-
Posts
2865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tekla64
-
oj tam, oj tam, zadnych czarnych scenariuszy bedzie dobrze i na wsio czas i metoda sie znajdzie , co to ona jedna ma na dogo male dziecko? czekamy na powrot i zdjecia a juz o relacjach nie wspomne
-
no serdeczne gartulacje mamusia za latwo pola nie odda a co ma miec za lekko w zyciu niech wie ze o wsio sie walczy , to mlodesze pokolenie hihihi doceni brawo Ekstrawagancjo to teraz czekamy na walke na najwazniejszej wystawie roku?! beda emocje
-
dostalam wiadomosci dzis o 11,10 narodzila sie nowa dogomaniaczka Sredecznie witamy na tym pieknym choc dziwnym swiecie i serdecznie gratulujemy rodzicom
-
futra w jesieni zwlaszcza takiej i taakie futra mmmm boskie nie przezywaj bo nie ma czego kazdy wiek ma piekne aspekty,w kazdym mozna byc mloda ale nie nalezy sie przejmowac ze znowu jakie okragle obchodzimy bo kazde nastepne sa coraz szybciej hihihi nie wiedziec czemu?!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Tekla64 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
alez ona calkiem piknie sie usmiecha !!!! pamietam takie usmiechy Wackowe do rodzinki i na Misku mgly i niebo..... zdjecia pikne- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hej hej ale zescie zdjec nawstawiali chyba coby pozniej nie nakrzekali ze malo zdjec ale jesien z wilczastymi w lesie piekna
-
jesien cudna , wspaniale modleki wszystkie i ..... jak zwykle cudne zdjecia Duma ....... coraz pikniejsza
-
metamorfoza ogromna i pewnie reakcja wlascicielki tez byla super , ciezko tak szybko sie przestawic na zroionego psa jak sie samemu nie robi ino odbera gotowego psa hihihi zdjecia klimatyczne bo jesien mamy piekna , pazdiernik nam sie bardzo udal Etna jest piekna nawet z mokra broda
-
no to o ile dziecie juz jest gotowe calkiem a pomoga farmakologicznie to za chwile bedziemy miec nowa dogomaniaczke, i ja czkeam na wspaniale wiesci juz calkiem niecierpliwie. Oby szybko i latwo poszlo , choc wiem ze bez strachu sie nie obedzie to szybko wsio sie zapomina a my czekamy na zdjecia rodziny w komplecie
-
alez koloryt ,jak cudnie sie skomponowaly no i jakie zdjeeeciaaa!!!! ale tu to normalka!!!! za to kolezanka Duma....... ehhhhhh zakochalam sie jak ja pierwszy raz widzialam ale teraz to ja ja ..... kooocham tak juz na zawsze!!!!
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/ebbe53daba193080med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/8c8e1a75722fa529med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/74bc229f44ce8275med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/2e4d278d90e9beeamed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/217d0d1eba6d9c17med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/8913605594351c43med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/e0a77ab0de0e9378med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/6d04de033d00bb80med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/e31ad9e77637012emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/0ee7a4a0b6388ea6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/8b4f89d7811d2f04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/269d879bbb0f224amed.jpg[/IMG][/URL]
-
no wschody a w zasadzie jutrzenki sa tego pazdziernika naprawde bardzo malownicze i mam ich pod dostatkiem wiec was nimi jeszcze pokatuje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/f3c8939fcabadc73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/2b8b786c2a68e885med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/5aeb895d36b96d8amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2617/756890a9addbab66med.jpg[/IMG][/URL]
-
no zostalo nam ino miec wybor w podbaniu a anie posiadaniu ale coz wazne coby pies byl psem i coby sie bylo z nim szczesliwym ma cos obciete czy nie. a ja jeszcze powiem z dawnych czasow ze sterczce uchi i rozwiane fafle to dopiero widok!!!! a czasem one znaczy te uchi se zyly wlasnym zyciem niezaleznym i super wspolgraly z tak samo sobie zyjacymi faflami oj tesknie tesknie za takimi mieciutkimi mordami z masa skory, teraz mam sporo wlosow zamiast faflow zwisajacych ale nie skarze sie tez mi sie podbaja,nadal mam za co zlapac te pychole hihihi
-
no te smugi to raczej samoloty narobily ale kolorem zabarwila natura a to niebo o zachodzie dizis , tez dziwne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2615/90e9e687e4a64b84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2615/fb9afba62586293dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2615/38b23da46e0f4233med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2615/9e47aab3cbdd419emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2615/e80cec85734d0fbcmed.jpg[/IMG][/URL]
-
serdeczne gartulacje dla twoich super piesow i ciebie pikna fotorelacja jak zwykle tu po wystawie alez zadowolona jestes i masz z czego oj masz
- 21590 replies
-
a jaki duzy nagle sie zrobil! in jest wielkosci Pusi a ciezszy napewno
-
Fordzik jak przystalo na urodzonego automobiliste nie spozywa w ogole alkoholu !!!! a moja meza byla tu po ciezkim dniu pracy fizycznej oba naprawde ucieli sobie drzemke regenerujaca tym razem hihihi ni krzyny procentow
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/fffe78f15177f63cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/2f7133ee189195acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/d3a86ac965c7ce15med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/f2f3283dce6093f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/5ee92d31834dddf2med.jpg[/IMG][/URL]
-
specjalnie na zyczenie Sandry sesja Czubusia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/546065bd604b3ab3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/3940e927ed2a8acbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/2c226e4ad9fda3b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/4989b62e33321c99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2611/7ce3f7b66b11ed67med.jpg[/IMG][/URL]
-
ze Tekla sie tu pojawia to chyba nie takie dziwne a ze malo .... bo ona nie za chetna do zdjec daniele juz calkiem zimowe i zaczynaja pachniec rujowo
-
no pikna ci ona i pieknie zrobiona!!!! ty nadal bez gg? to na jaki ... ja sie produkuje?!
-
ja jestem tej innej daty i jednak wole kopiowane nie tylko boksery ale te zwlaszcza
-
nie chce wywolywac wilka z lasu ale ty jeszcze nie wiesz iel tego bedzie znosic jak juz bedzie w pelni owlosiona jak te lapska beda mialy pelna dlugosc i obfitosc, mnie to przeroslo poprostu wiec jest krotka. mam nadzieje: na zime bedzie tak se na wiosne juz bedzie dlugasna a na lato bedzie miala pelna dlugosc a moze ino mam takie zyczenie pobozne bo dyc ta moja maupa zarasta w jakism bardzo zastraszajacym tempie