-
Posts
2865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tekla64
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Tekla64 replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
no prosze jaka pikna reportazowa opowiesc i jaka ciekawa. no ja sie powoli wycofuje z malych piesow, ciezko mnie sie juz teraz z nimi dogadac a jeszcze ciezej zlapac hihihi ale Alicja urocza jest niezmiernie i pewnie podbijecie ringi nie tylko u nas- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
oooo to chyba sukces alebo jej samej zaczelo przeszkadzac hihihi ja tyz musze uprac brode Dony, ino mnie sie nie chcy ale w koncu musze ygh
-
ja swego czasu przetestowalam nawet taka winde tasmowa i to z psem i poszlo nam calkiem dobrze , psy oswojone z tymi technicznymi rzeczami , jak schody ruchome , chodniki daja se calkiem dorze rade z wsiadaniem i wysiadaniem z tych tasmowych wind hihihi wiecej obaw mialam ja nie Daszka
-
ja patrzac na swoje doswiadczenia z bokserowymi ogonami po urodzeniu w latach 80tych wcale sie nie dziwie ze ciete byly , i wcale sie nie dziwe ze teraz , jak juz sie zostawia nieciete , to trzeba troche czasu coby i genetycznie o ogony zadbac by u nastepnych szczylkow byly takie jakie sa " pozadane " i to we wszytskich rasach. w tych rasach co im sie nie cielo tyz sie zdarzaja "krzywe" ogony, wiele zalezy od doboru genow ale tez wiele zalezy od ilosci szczeniat w brzuchu i ich ulozeniu
-
no rzeczywista ciutke mu stercza niektore ale mysle ze z czasem wyrownasz bo samej ci bedzie to przeszkadzac zwlaszcza przy unym ten pedzel bym zlikwidowala a reszte po troszeczu i bedzie calkiem fajnie szkoda ze nie ma zdjec bez kaganca byloby w pelni glowe i brode widac ja nie uwazam ze lyse sa piekne ale na te pore roku praktyczne
-
ale mord to nie przemoc ! ino wylDOWANIE FRUSTRACJI
-
a o nas nie fejsowych nie dbaja!!!
-
Rudy znaczy Ford przynalezy do Ownic i jest tu odwiedzany przez swoja Pania z trojmiasta hihihi regularne wiesci i zdjecia tyz sa przesylane Samdra sie napalila na malego kudlacza ale w koncu i tak sie zostal u nas [ nawet go wirtualnie nie adoptowala!!!!] ale chyba se kudlacz nie szkoduje hihihi
-
a ja mialam taki klucz i taka winde co dwa pietra pokonywala , malo stawala na polpietrze a do nas sie i tak wchodzilo jeszcze polpietra z galerii. i tyz jak sie zacinala to trza bylo poskakac, powiem wam ze jak nia jezdzilam to za lekka bylam i ze mna sama nie chciala ruszyc tyz musialam skakac coby zalapala i zawiozla mnie na moja galerie
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Tekla64 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
bratki ta i owszem, prymule tyz ale lubiny ??????!!!! ciekawe gdzie wariot nie wariot, maly, duzy nie to sie liczy liczy sie radocha -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Tekla64 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
a moje pod piecem ale ziaja jak glupie znaczy tekla lezy pod piecem i ziaje jak parowoz ale sie nie ruszy spod pieca reszta lezy po bokach i co i rusz lataja na dwor a my za oddzwiernych robimy, zwlaszcza dla Nikodema -
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Tekla64 replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
no prosze juz nowa nazwa, ladna teraz zdjecia calej psiej gromadki naleza sie- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Margi bo brat twej kotki jest wolnozyjacym a ino bywajacym [znaczy nachalnie sie pchajacym , wykorzystujacym kazda szpare coby ino sie wsliznac] doma odwrotnie jak jego siostra hihihi jej takie zimowe futro jest nie bardzo potrzebne, poza tym to facet wiec chyba dobrze ze mala jest subtelna no nie?! aaa duza Pusia na ta zime wcale nie ma takiego futra jak w zeszla , zostal jej sie ino ogon puchaty i tyz chetnie doma przesiaduje ale tez i sama chetnie sie wyprowadza jak sie juz nabedzie doma, zrobila sie pieszczotliwa hihihi
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Tekla64 replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
gratulacje za osiagniecia zdjecia czarnych...... ale dyc one nic nie widza a napewno ja nie widze ich lockow- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
i znowu cisza , zadnych wiesci.....
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Tekla64 replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
no wrazenie i ciekawosc dawaj dalej i zdjecia i relacje , poopowiadaj a my chetnie poczytamy i poogladamy mocne sa hihihi- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/975b437fe6b5d220.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/ffdc09e917a2fd8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/c93ec31f4f156405.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/9855406c7afe4475.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/c9522f0bfdf22c1d.jpg[/IMG][/URL]
-
kocisko o wielkich oczach i masie wlosow plus rudzielec w tle [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/77ec7a46b168bea2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/d5234bf1ea7d9ccc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/ebdcbff51eec0610.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/4c530bb17b6ae056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2723/7f0f51e6107d493f.jpg[/IMG][/URL]
-
czlek to istota dosc latwo sie dostosowujaca do warunkow hihihi ale nikomu tego czego nie chce
-
Irys tez? ale chyba nie tak jak Tazzio i Dona bo mnie to umklo
-
znaczy sa juz trzy lysielce? hihihi ciekawa jestem jak to u was wyglada wiec licze na zdjecia i to mocno licze
-
klatki i windy w blokach ...... temat rzeka o wielu nurtach
-
no wlasnie od jakiegos czasu tula sie a wlasciwie Dona szuka kontaktu fizycznego z Tekla bo Niko rozwalony na najwiekszym poslaniu doma i oczywiscie sam a Borys w przedpokoju spi jak zabity , tam jest chlodniej i spokuj a jest doma o o to mu ostatnio chodzi aaa myszy sie wprowadzaja na potege, widze to po pokocie jaki moje koty kalda mi co chwila a i jeze sie uaktywnily i ciagna na nasze male podworko durne , pewnie mlode pokolenie nie znajace zycia i konsekwencji bycia u nas na podworku
-
nie bedzie zdjec z pierwszego w sezonie sniegu??? ja nie mam bo u nas nie bylo jeszcze sniegu