-
Posts
2865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tekla64
-
ale zesci narobily tych jesiennych zdjec pieknych!!!! a u nas dzis mrozno i znowu sypie kuraki dzis w ogole nie chcialy wyjsc z kurnika hihihi
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/6626afb9ada24f45.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/dae79e77999d50df.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/2e77371486cb2291.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/69809cc9c5965c7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/f13267456e401051.jpg[/IMG][/URL]
-
u nas tyz bardzo mrozny ranek a tu koty na mrozie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/e272e4a9df543678.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/bc642a819c96f48e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/904311377575ea54.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/31db5822b8229745.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/6f19bd56282f4e4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/6f19bd56282f4e4c.jpg[/IMG][/URL]
-
Dona czekajaca na to az kocisko odejdzie od swej miski [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/0ed68c1119745216.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/c082922e4dc8b628.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/a04d91a6778d7cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3041/378d6d7ad6e9c46a.jpg[/IMG][/URL]
-
a w jakiej intencji mamy trzymac? pewnie ze bedziemy
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Tekla64 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
moze jemu tez zimno na dworze robic jak mojemu rudemu?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
nic im nie marznie bo to sa koty wiejskie i tylko czasem bywaja w domu aktualnie one wyeksmitowaly Borysa z budy i ja zaanektowaly
-
ja w zasadzie nikogo nie eksmitowalam ino nie wpuszczam ich do domu maupow jednych ale jesc dostaja jak zwykle
-
malaweszka ma swinie nie psy a ja swinie nie koty i na razie jestem obrazona na nie na maksa
-
chcesz wiedziec to wlacz gg
-
witam slonecznie choc bez slonca za to w bardzo mrozny zimowy ranek
-
jak ja jednak tesknie za tymi maskami co wszytsko mowia
-
no nasypalo i dzis scisnelo -15 bylo a odczuwalna duzo nizsza az psy z rana nie bardzo chcialy polatac jak zwykle ino siku i do domu nazad wczoraj znowu mi zycie pokazalo ze zawsze trzeba byc czujnym i ostroznym koty maja banicje na jakis czas , skoro przestaly mnie sznawac to ja tez nie musze
-
moje czasem przychodza do domu
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/4d6d14ed9c0a504a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3032/2b306a4a1936ddee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3032/e4e0456601d0e210.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3032/990dc5ef624fb193.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/094c7cf512021cfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/0ae27b93820edadb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/07d6b212a0828e29.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/0523a6c991222cd5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/da53fe831ce7532a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/7ba7c66d18d254f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/debb11648551191d.jpg[/IMG][/URL]
-
pod koniec dzionek sie zrobil calkiem ladny [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/ae16902dd33ff878.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/42afdbfc8a4273ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/58abfa9a59c6bf8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/301e9fced44178e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3031/006feac4a145f8c7.jpg[/IMG][/URL]
-
chyba nadrabiasz wstawiajac takie masy zdjec fajnie sie wam spacerowalo jesienia bo jesien byla naprawde piekna a teraz mamy zime z bialym puchem co to co chwile dolta nam na swiezo witam sie rannie choc nie za wczesnie akurat na druga kawke,u nas mialo byc dzis troche sloneczka ale jakos nic a nic go nie widac
-
Dona , sama zreszta powinnas zauwazc, np przy stole jak przychodzi sie potulic to tak dlugo naciska na krzeslo obok az sie zablokuje i wtedy juz stoi spokojnie o nie oparta, tak opieranie to chyba u nich normalka o wszytsko i w kazdej pozycji hihihi ale potrafia i bez
-
ale fajnie ze widzimy was i to zadowolonych
-
no to zesmy mogly choc troche popodziwiac na wystawie
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/5c69242682bb739c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/5afa75c0b0588032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/fe8a559589753be6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/33832df37577af4a.jpg[/IMG][/URL]
-
takie tam i taka oto sytuacje podejrzalam przez okno [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/c9a82b4f09240ce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/8289132354b5a5a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/85ac445ff02e4018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/589a31822c3ac722.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/98ab4f5856acefb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/81b60ee5feeca760.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/68a0a9fc74f7e4dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/934398cb433d20ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3026/93ff216c8f1cc3e7.jpg[/IMG][/URL]