Jump to content
Dogomania

Tekla64

Members
  • Posts

    2865
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tekla64

  1. i wam tez milego ostatniego dnia przed koncem swiata hihihi u nas masakra dla mnie moj reumatyzm moja migrena moje wsio nie znosi takiej pogody a i psy nie bardzo wiedza co ze soba zrobic ni to to ni to tamto kociaki.... chyba juz nie moge ogladac hihihi przecudne sa
  2. mam nadzieje ze zaraz za chwile nam pokazesz swoej nowe krolestwo ciekawows zawsze byla moja ....
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/d2cb34f7c4ca378c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/d891fa9915f6bcb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/822ca6d0d7a11bd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/65c3cf19f6ef4002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/65c3cf19f6ef4002.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/cb06db88684f4dcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/a7cb5e347437f616.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/f424bb0953d643fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/bc48affba8b2544a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/8e78e648b5a351f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/743f544975251daf.jpg[/IMG][/URL]
  5. zeby nie bylo bratki tez fiksuja [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/bae76da25cdd6911.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/a50394bfba29feb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/4c62e6031d1ce2b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/b5555706a7c126ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/6c280523d432e0b6.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/4aed10bc65632a4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/546fedc2b29172d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/ac7f2e263d71ab4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/3f6738973db8f6d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/8a199d288a3e920a.jpg[/IMG][/URL]
  7. no moje drogie ja mm sezon palenia w piecu i kominkach wiec w zasadzie okan co dw a tyg do mycia hihihi ale nie u mnie dzis byly u mnie na goscinnym obiedzie malowacze kosciola, na kler nie dam nic ale kosciol to inna sparawa ale ale zyje okan mam pomyte firnaki poprane nic do zarcia nic w lodowce ale .... hura swieta za pasem nie ma sie co zlalamywac bloto, breja , kury sie nie niosa a zrec chca maupy jedne nie z dzisiaj ale sa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/6b4eef43aad3f1c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/7dfbddcbe716cf23.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/602f8e15d2cb400c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/d7d443b2fea387b2.jpg[/IMG][/URL]
  8. to sie nie da na raz dwa , to rzeba czasu, wy chcecie za szybko wszystlko, daj se na luz i pracuj a na efekty spokojnie czekaj a nei ze raz mu wytlumaczysz i juz natychmiast ma zalapac, nie wazne peis ze schroniska czy z kojca ma problem z rozdzieleniem domu i dworu i tu sie nie da pospoeszyc trzeba czasu indywidulanie dla kazdegp psa, nie zostaje ci nic ino staly rytm stale pory , a w miedzy czasie biegi na czas by jak najmniej zrobil doma , i wedle mnie skoro z mordziasta ma egzystowac to we dwa spacerki bym uskuteczniala coby maly uczyl se od starej a ja coraz bardziej do niego wzwyczajac nie rozgraniczac nie wiazac , starac sie haslami spory zalatwiac zwlaszcza ze wyglada na to ze to jest do zrobienia jedno mlode a jedno stare wiec mozna podzialac
  9. Wilczy a zdajesz sobie sprawe ze jesli Kera sie buntuje przeciwko malemu to i ona moze narobic na jego konto? zwlaszcza ze mowisz ze bez kontroli nie jest puszczany
  10. caly czas wsatwiasz pozowane zdjecia postraj sie dac troche jak sie rusza , jak gania , jak sie bawi to taka moja prosba ,ja mam wielki problem coby zrobic takie pozowane zdjecia hihihi ale wam to mistrzowsko wychodzi
  11. Sonka moje psy maja wieczny spacer w zasadzie a tak naprawde to spacery dla nich to wyjscie na smyczach w pola lasy czy na rower a to sie zdarza raz dziennie czasem dwa i jak jest zima wiosna czy jesien to one wiecznie mokre sa i malo kiedy im sie udawa wyschnac
  12. ooooo! maja dziecko i sztuczna choinke!!!!
  13. ja tam nie wiem jak wy ogladacie moje zdjecia ale tuz przed sniegiem wstawilam zdjecia tychze prymulek i dodatkowo bratkow jeszcze kwitnacych i na to zescie nic nie powiedzialy a teraz jak z pod sniegu wam pokazuje dalej kwitnaca prymulke to taki ruch sie zrobil a co do zludzen to dzis mialam marcowa pogode i to nie bylo zludzenie , zupelnie nie bylo zludzenie
  14. eee tam daleka wszytsko zalezy jak bardzo sie chce hihihi znam to z autopsji wiec teraz bronie sie przed checia hihihihi aaaa klasyk rzeczywiscie cudny ja bych miala taka ogromna chrapke na tego rudegoklasyka hihihi lub na trikolorke a zreszta na wszytskie bym miala ale mam swoich i nie tylko roznistych dosc
  15. moje oba nie maja ale mnie nikt nie pytal ino zrobili ja za to przynajmniej ze snzupem nie mam probelmu przy cieciu
  16. witamy sie w poniedzialkowy ponury ranek to na ktorym oko twe zawislo tak bardzo bo ja bym miala okropny dylemat wszytskie sa cudne
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/099d7786dd4095ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/b8e4121fcd2d6bba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/6d49ae55bfc8e1cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/57851359a2531471.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/4360f2c8ee72ad76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/e7775b25e636beb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/40c18c9336bec41d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/df109ffd16c1d628.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/ff946e5f89fd397f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/23aa212b017dbadb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/67de620d47c83c10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/a30b5bf90b5b6de8.jpg[/IMG][/URL]
  20. co mozna powiedziec.... szkda... zal..... przykro mi
  21. ogolnie rzecz biorac to nie sa ladne skoki to sa skoki na...... no coby bylo zaliczone, kazdy inny, zaden wymierzony , wypracowany,wykonczony maupiszon skacze jak sie jej uda a mysli coby zrobic by sie nie udalo hihihi ale moze keidys w koncu zlapie o co mi chodzi i jak to mawygladac szczerze mowiac z kroku na krok jest coraz lepiej ino znajac panienke to dluuuga droga bedzie
  22. eee powinna babcia jak wsio bedzie dobrze wyjsc na swieta czego wam zycze i szybkiego bez komplikacji powrotu do zdrowia moje z deszczem nie majja problemu
  23. a nie chcesz go najpierw wykapac? i nozyczki i maszynke oszczedzasz w ten sposob ciekawa jestem zdjec po zabiegach fryzjerskich bedzie zupelnie innym psem i pwoowli dojdzie do ladu ze wszytskim i z zarciem i zalatawianiem sie ino troche czasu trzeba
  24. jaka ona radosna a jaki mis eh no pikna macie zime nie to co ja
  25. wpadl woko az tak ze bedzie natsepny ta raza rudy?
×
×
  • Create New...