-
Posts
2865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tekla64
-
i wam tez milego ostatniego dnia przed koncem swiata hihihi u nas masakra dla mnie moj reumatyzm moja migrena moje wsio nie znosi takiej pogody a i psy nie bardzo wiedza co ze soba zrobic ni to to ni to tamto kociaki.... chyba juz nie moge ogladac hihihi przecudne sa
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Tekla64 replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
mam nadzieje ze zaraz za chwile nam pokazesz swoej nowe krolestwo ciekawows zawsze byla moja ....- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/d2cb34f7c4ca378c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/d891fa9915f6bcb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/822ca6d0d7a11bd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/65c3cf19f6ef4002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/65c3cf19f6ef4002.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/cb06db88684f4dcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/a7cb5e347437f616.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/f424bb0953d643fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/bc48affba8b2544a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/8e78e648b5a351f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/743f544975251daf.jpg[/IMG][/URL]
-
zeby nie bylo bratki tez fiksuja [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/bae76da25cdd6911.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/a50394bfba29feb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/4c62e6031d1ce2b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/b5555706a7c126ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/6c280523d432e0b6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/4aed10bc65632a4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/546fedc2b29172d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/ac7f2e263d71ab4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/3f6738973db8f6d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/8a199d288a3e920a.jpg[/IMG][/URL]
-
no moje drogie ja mm sezon palenia w piecu i kominkach wiec w zasadzie okan co dw a tyg do mycia hihihi ale nie u mnie dzis byly u mnie na goscinnym obiedzie malowacze kosciola, na kler nie dam nic ale kosciol to inna sparawa ale ale zyje okan mam pomyte firnaki poprane nic do zarcia nic w lodowce ale .... hura swieta za pasem nie ma sie co zlalamywac bloto, breja , kury sie nie niosa a zrec chca maupy jedne nie z dzisiaj ale sa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/6b4eef43aad3f1c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/7dfbddcbe716cf23.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/602f8e15d2cb400c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3073/d7d443b2fea387b2.jpg[/IMG][/URL]
-
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Tekla64 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
to sie nie da na raz dwa , to rzeba czasu, wy chcecie za szybko wszystlko, daj se na luz i pracuj a na efekty spokojnie czekaj a nei ze raz mu wytlumaczysz i juz natychmiast ma zalapac, nie wazne peis ze schroniska czy z kojca ma problem z rozdzieleniem domu i dworu i tu sie nie da pospoeszyc trzeba czasu indywidulanie dla kazdegp psa, nie zostaje ci nic ino staly rytm stale pory , a w miedzy czasie biegi na czas by jak najmniej zrobil doma , i wedle mnie skoro z mordziasta ma egzystowac to we dwa spacerki bym uskuteczniala coby maly uczyl se od starej a ja coraz bardziej do niego wzwyczajac nie rozgraniczac nie wiazac , starac sie haslami spory zalatwiac zwlaszcza ze wyglada na to ze to jest do zrobienia jedno mlode a jedno stare wiec mozna podzialac -
Wilczy a zdajesz sobie sprawe ze jesli Kera sie buntuje przeciwko malemu to i ona moze narobic na jego konto? zwlaszcza ze mowisz ze bez kontroli nie jest puszczany
-
caly czas wsatwiasz pozowane zdjecia postraj sie dac troche jak sie rusza , jak gania , jak sie bawi to taka moja prosba ,ja mam wielki problem coby zrobic takie pozowane zdjecia hihihi ale wam to mistrzowsko wychodzi
-
Sonka moje psy maja wieczny spacer w zasadzie a tak naprawde to spacery dla nich to wyjscie na smyczach w pola lasy czy na rower a to sie zdarza raz dziennie czasem dwa i jak jest zima wiosna czy jesien to one wiecznie mokre sa i malo kiedy im sie udawa wyschnac
-
ooooo! maja dziecko i sztuczna choinke!!!!
-
ja tam nie wiem jak wy ogladacie moje zdjecia ale tuz przed sniegiem wstawilam zdjecia tychze prymulek i dodatkowo bratkow jeszcze kwitnacych i na to zescie nic nie powiedzialy a teraz jak z pod sniegu wam pokazuje dalej kwitnaca prymulke to taki ruch sie zrobil a co do zludzen to dzis mialam marcowa pogode i to nie bylo zludzenie , zupelnie nie bylo zludzenie
-
eee tam daleka wszytsko zalezy jak bardzo sie chce hihihi znam to z autopsji wiec teraz bronie sie przed checia hihihihi aaaa klasyk rzeczywiscie cudny ja bych miala taka ogromna chrapke na tego rudegoklasyka hihihi lub na trikolorke a zreszta na wszytskie bym miala ale mam swoich i nie tylko roznistych dosc
-
moje oba nie maja ale mnie nikt nie pytal ino zrobili ja za to przynajmniej ze snzupem nie mam probelmu przy cieciu
-
witamy sie w poniedzialkowy ponury ranek to na ktorym oko twe zawislo tak bardzo bo ja bym miala okropny dylemat wszytskie sa cudne
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/099d7786dd4095ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/b8e4121fcd2d6bba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/6d49ae55bfc8e1cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/57851359a2531471.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/4360f2c8ee72ad76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/e7775b25e636beb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/40c18c9336bec41d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/df109ffd16c1d628.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/ff946e5f89fd397f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/23aa212b017dbadb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/67de620d47c83c10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3057/a30b5bf90b5b6de8.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Tekla64 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
co mozna powiedziec.... szkda... zal..... przykro mi -
ogolnie rzecz biorac to nie sa ladne skoki to sa skoki na...... no coby bylo zaliczone, kazdy inny, zaden wymierzony , wypracowany,wykonczony maupiszon skacze jak sie jej uda a mysli coby zrobic by sie nie udalo hihihi ale moze keidys w koncu zlapie o co mi chodzi i jak to mawygladac szczerze mowiac z kroku na krok jest coraz lepiej ino znajac panienke to dluuuga droga bedzie
-
eee powinna babcia jak wsio bedzie dobrze wyjsc na swieta czego wam zycze i szybkiego bez komplikacji powrotu do zdrowia moje z deszczem nie majja problemu
-
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Tekla64 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
a nie chcesz go najpierw wykapac? i nozyczki i maszynke oszczedzasz w ten sposob ciekawa jestem zdjec po zabiegach fryzjerskich bedzie zupelnie innym psem i pwoowli dojdzie do ladu ze wszytskim i z zarciem i zalatawianiem sie ino troche czasu trzeba -
jaka ona radosna a jaki mis eh no pikna macie zime nie to co ja
-
wpadl woko az tak ze bedzie natsepny ta raza rudy?