-
Posts
2313 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pa-ttti
-
Charakterystyka cech rasy Yorkshire Terrier
pa-ttti replied to marbella enel corazon's topic in Yorkshire terrier
Że niby nie powodują alergii? Totalna GŁUPOTA, nie wiem kto to pisał ale nie za bardzo widać wie co mówi... Poza tym nie byłabym taka pewna, że ilość karmy można dowolnie regulować... No i jeszcze to: "Włos: Na owłosienie ciała umiarkowanej długości, idealnie proste (nie falisty), błyszczące, delikatne i jedwabisty, nie wełnisty. Długie upadku na głowę. Rich golden tan, ciemniejsze po bokach głowy, podstawy uszu i nosa, gdzie powinien być bardzo długi. Tan nie na głowie, aby rozszerzyć na szyi, ani też żadnych sadzy lub ciemnym kolorze przeplatane ton włosy. KOLOR: ciemny nigdy nie stali niebieski (nie srebrny niebieski) i rozciąga się od potylicy do nasady ogona, połączonej ze płowe, brązowe lub ciemne włosy. Rich tan włosy i jasne w klatce piersiowej. Wszystkie tan włosy ciemniejsze u nasady niż w połowie i stają się bardziej jasne punkty. " po jakiemu to?? ojojoj, może zamiary nie były złe, ale po co zakładać nowy temat- żeby głupoty wypisywać??- 1 reply
-
- hodowla yorek
- psy rasowe
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='shila1404'][url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18723267_szukam_handlarza.html[/url] a tu jaki troskliwy hodowca , zanim małe sie urodziły szuka im dobrych domkow :/[/QUOTE] hodowca to chyba nieodpowiednie określenie w tym przypadku...
-
coś ostatnio rzadko jesteś na dogo.. a ile Draco teraz waży?? ciekawa jestem grubaska :) Rodzeństwo już dawno w nowych domkach, a sunia poszła do jednego domu razem z bratem krótkowłosym, więc mają wesoło. Dziś Orka znów markotna...Jest już taka chuda, nie mogę patrzeć na nią w tym stanie- bardzo mi jej szkoda. Ale dostaje leki, specjalna karmę, nie wiem czy trzeba poczekać na działanie leków, czy po prostu one już niewiele dają bo nerki zepsute...Wet mówi że ją nie boli, ale my z mamą wyraźnie widzimy, że jest coś nie tak wciąż. Z drugiej strony może to przez osłabienie... Wczoraj usiadłam z nią na jej fotelu, taka kochana leżała pod kocykiem, patrzyła tymi oczkami smutnymi...:shake:
-
Lepiej, byliśmy u weta ale powiedział że widocznie ma gorszy dzień, bo dostaje leki i w zasadzie powinno być ok. Rzeczywiście następnego dnia już było lepiej, zmieniliśmy też jej karmę, chętniej zjada. a tu już świąteczny filmik z maluchami: [video=youtube;rpk6dSXmycM]http://www.youtube.com/watch?v=rpk6dSXmycM[/video] [IMG]http://www.dogomania.pl/[video]http://youtu.be/rpk6dSXmycM[/video][/IMG]
-
to pochwal się zdjęciem :)
-
Jeśli chodzi o zachowanie- być może hodowca trochę zaniedbał socjalizację szczenięcia, niestety wiele osób nie przywiązuje do tego uwagi... Suczka pewnie nie chodziła zbyt na spacery i w nowe miejsca, dlatego przerażają ją obce osoby. Jeśli jednak jesteś w stanie poświęcić jej trochę czasu, myślę że jak najbardziej uda Ci się ją "uspołecznić". Wadą zgryzu bym się nie przejmowała, tym bardziej jeśli jest niewielka- nie przeszkadza psu w codziennym życiu, jedzeniu, nie ujmuje mu też urody- a ujmuje troszkę w cenie i można psiaka "na kolanka" ze złym zgryzem kupić bardzo okazyjnie.
-
zdjęcie z motylem genialne! jakiego aparatu używasz, jeśli można wiedzieć? :)
-
Niestety nie wszystko u nas tak cudownie wygląda.... ostatnio Orka bardzo nam choruje, schudła, dużo wody piła- miała robione mnóstwo badań, i niestety jest źle... Złapało ją kilka choróbsk, ale najgorsza jest ostra niewydolność nerek... Leki pomogły na chwilę, teraz znów jest to samo. Cały czas jest markotna, chodzi w sweterku i śpi całymi dniami pod kocem- zimno jej, poza tym karma niskobiałkowa też nie pomaga- chudnie w oczach od tej choroby. Bardzo zaniepokoiła mnie wczoraj- od wieczora w zasadzie zeszła z fotela tylko 2 razy, żeby wyjść na siku... Jedziemy do weta, mam nadzieję że coś jej pomoże, chociaz próbowaliśmy już wielu leków i sterydów, a niewydolność nerek jest zaawansowana... Nasza kochana staruszka Orejro:-(
-
Bardzo mi przykro z powodu Sweetiego.... Ale czasem tak jest, że pomimo walki o maluszka jest ona z góry przegrana- nie mamy wpływu na to co się dzieje w tym małym ciałku... Będzie spał spokojnie...
- 851 replies
-
- bianca pociechy agniechy
- chihuahua
- (and 3 more)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
pa-ttti replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
To super wiadomość, cieszę się że mała w porządku :) I że zostaje:multi: jak aktualizujesz tytuł wątku? też chciałam to zrobić ale nie potrafię... -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
pa-ttti replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Co u suni? Daj znać jak się mała czuje. -
dzięki, teraz to już pójdzie:) już mam w planach kolejny filmik :)
-
co znowu za niespodzianki?!
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
pa-ttti replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
już jej nie oddasz, śliczna jest, takich małych szkrabów to nigdy za dużo :) pozdrawiam! -
[video=youtube;XsHbmwLNFxc]http://www.youtube.com/watch?v=XsHbmwLNFxc[/video]\ kosztowało mnie to sporo czasu, ale udało się nareszcie:multi:
-
mi się maluch podoba.
-
moim zdaniem nie jest....chociaż nie ma reguły, że mniejsze rodzą mniej szczeniąt...Ale nie wyobrażam sobie suczki o tej wadze z tyloma maluchami w brzuchu, chyba że te maluchy ważyłyby po 50gram po urodzeniu...A nie możesz pojechać do tej pani i przekonać się czy ta na zdjęciu to mama? zwróć uwagę na jej sutki, czy wyglądają jakby karmiła, bo jak nie to w sumie może Ci każdą suczkę pokazać i powiedzieć że to mama... Jakby nie było, nie popieram kupowania psów bez rodowodu, to nieodpowiedzialna decyzja :(
-
mam filmik na kompie, ale ma rozszerzenie mts i nie chce się otworzyć w windows media maker, więc nie usunę głosu, nie wiem już pościągałam mnóstwo programów i nic.....ehhhhh
-
kurde siedzę nad tym i siedzę, ale nie mogę zgrać tych filmików z aparatu, widzę zdjęcia ale te filmiki mi się w ogóle nie otwierają!
-
ale ja go nie potrafię nawet wstawić jako link.... Postaram się jeszcze coś wykombinować dziś po południu, i Ci prześlę- fajnie jakbyś dała radę wstawić:)
-
na ostatnim zdjęciu ta druga to niby mama? mi wygląda na kilkumiesięczne szczenię, ale mogę się mylić oczywiście... swoją drogą, nie wiem jak można kryć sunię która waży 1,1kg?! i to w dodatku tak małym psem... Nigdy nie ma pewności, czy ta waga nie wynika z karłowatości- czyli choroby jakby nie patrzeć. W przypadku psów bez rodowodu ponadto, nikt nie kontroluje ich "rasowości", nie są weryfikowane ich cechy, zgodność z wzorcem rasy- to ma miejsce na wystawach.
-
hehe, w jego przypadku byłby pan "repeciunio" :)
-
Nie umiem wstawiać filmików..Próbowałam ale bez skutku. Eliyah to też mój ulubieniec- rozważam zostawienie ho w hodowli, ale to jeszcze nic pewnego, jest strasznie malutki i sama nie wiem, czy będzie ważył chociażby te 1,5kg. Jakiś maluch zostanie na pewno:)
-
a ile mały teraz waży?
- 851 replies
-
- bianca pociechy agniechy
- chihuahua
- (and 3 more)
-
uroczy ten "nasz" synek:loveu:
- 851 replies
-
- bianca pociechy agniechy
- chihuahua
- (and 3 more)