Witam!
właśnie zakładam własną hodowlę chihuahua i yorkshire terrier:)
mam 3 suczki yorki i 1 chihuahua, do tej pory pomagałam mamie w prowadzeniu jej hodowli.
moja chihuahua jest długowłosa, obecnie ma 9 miesięcy i waży całe 1,5kg:) staram się ją trochę "podpaść" i mam nadzieję że jeszcze urośnie, chociaż mieści się w normie:)
urodziła się u nas w domu. w maju jedziemy na pierwszą wystawę, a jak narazie czekam na zatwierdzenie przydomka, chociaż już nie pamiętam jakie podawałam w zk:)