Jump to content
Dogomania

pa-ttti

Members
  • Posts

    2313
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pa-ttti

  1. to tak na szybko, ostatnio nie mam czasu na nic. Maluchy są przeurocze, małe jak myszki, wyglądają prześmiesznie jak biegają po pokoju :loveu: Ważą od 290 do 400 gram, także wyobraźcie sobie jaki to widok, takie myszy biegające, warczące i walczące za sobą :lol:
  2. przepraszam za moje zabieganie.... Lilowe dzieci, skończone 5tygodni Eldorado: [IMG]http://i42.tinypic.com/8xoubs.jpg[/IMG] Eliyah: [IMG]http://i39.tinypic.com/255s22r.jpg[/IMG] Espero: [IMG]http://i42.tinypic.com/2mwgtwm.jpg[/IMG] Eli: [IMG]http://i39.tinypic.com/6r7dk9.jpg[/IMG]
  3. nie mów że obcięłaś Wiki włosy z uszu?!
  4. [quote name='Natalia1990'] [IMG]http://i53.tinypic.com/2nquq7d.jpg[/IMG] Z moją małą panią jesteśmy bardzo szczęśliwi:D [/QUOTE] co za mina :) widać że szczęśliwy z niego pies, arielka musi być dumna :)
  5. ojj mam, własnie Was odwiedziłam i tyle zmian. Jestem w tyle ostatnio, przyznaję, sporo się u mnie dzieje. Niedługo mam nadzieję wszystko się unormuje.
  6. o kurczę, naprawdę mam u Was zaległości! Piękna chi dołączyła do stada, nie myślałaś tak poważnie o zostawieniu jej? No chyba że charakteru już nie da się zmienić...Są psiaki które źle się czują w większym stadzie. Jakoś znajomo wygląda mi suczka, czy ona jest z hodowli z GD?
  7. Nie, Daiquiri u księdza, a Daisy z Diabolique w hodowli koni zamieszkały:) Zresztą pojechali do ludzi którzy już kilka lat temu kupili chihuahua od mojej mamy, ale ich babcia tak się w niej zakochała kiedy wyjechali na wczasy że została u niej. Spróbuję jeszcze z tinypic, ale nie wiem czy mi się uda- próbowałam wcześniej bo chciałam wstawić filmik z harców na ogrodzie, i nie udało się..
  8. wczoraj znalazłam filmik z Lilą, jak miała chyba z 7-8tygodni, urocza była :) wstawiłabym ale nie mam pojęcia jak to się robi. Daisy pojechała do nowego domu, razem z miotowym bratem, będzie miała na posesji towarzystwo 250 koni:)
  9. skąd wiesz co pies robi pod Twoją nieobecność? kiedyś oglądałam filmiki z kamerek, psy potrafią być bardzo pomysłowe pod nieobecność właściciela...:)
  10. Eldorado, 3 tyg: [IMG]http://i55.tinypic.com/zvr02e.jpg[/IMG] a tu...Lila, 4tyg...:) [IMG]http://i55.tinypic.com/29tstf.jpg[/IMG]
  11. oj niee, druga Lila to ten z "wąsem". Ona miała bardzo podobny kolor jak była mała, wcale nie była taka mocno ruda. Poza tym, zdjęcia tego pieska i zdjęcia Lili z tego wieku- buziaki identyczne. No i podobnie jak Lila, pierwszy z miotu gryzie palce, chce się bawić i chociaz ledwo chodzi bo nie ma jeszcze równowagi, już warczy :)
  12. [IMG]http://i55.tinypic.com/14lttnc.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/av32ue.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2emhohh.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2a6ul49.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/345kfq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/zvr02e.jpg[/IMG] Na razie skromnie, bo nie mam kompletnie czasu, za chwilę na uczelnię lece. Poza tym od kilku dni net mi działa z godzinkę dziennie...
  13. To bardzo się cieszę:) on te ząbki ma po Zuzi, u nas tylko Zuzia i 2 yorczki mają takie zęby- mocne jak u owczarka hehe:)
  14. a już myślałam, że to córka się pasją od mamy zaraziła, tak jak to było w moim przypadku :)
  15. Fajne zdjęcia, jeszcze więcej poproszę:) Dobrze że szynszylek już zdrowy zupełnie. a jak Draco z ząbkami stoi?
  16. nieee, jeszcze za młody jest:) wiem że pytasz czysto teoretycznie, w teorii to psiak 6-7 miesięczny już podobno może zostać ojcem, ale czytałam gdzieś że krycia mogą być jeszcze "puste", a ich skuteczność rośnie po skończeniu roku przez psa. Teraz to jest jeszcze dzieciak, nie sądzę żeby był jakoś bardzo zainteresowany Chiccą. Wiem że to nie było do mnie, ale też czuję że zaniedbuję dogo i galerię. Nie zawsze człowiek ma czas:)
  17. Ja Was przepraszam za rzadkie odwiedziny, i w ogóle za to że ostatnio mało się udzielam, ale mam ostatnio bardzo dużo na głowie i w głowie (myśli), wchodzę na dogo tylko na chwilę i wychodzę. Sporo się u mnie dzieje i muszę jakoś to ogarnąć. A maluszki oczywiście zdrowiutkie, piękniutkie i kochaniutkie:) Na pewno niedługo wstawię fotki. Już zaczynają nieporadnie chodzić. Wczoraj rozmawiałam z wlaścicielem Daiquiri, wszystko ok u maluszka. Daisy jeszcze u nas, może zostanie, tzn moja siostra się nad nią "zastanawia".
  18. widzę że mama też ma słabość do małych piesków:)
  19. Milka robi taką samą minkę jak Lila:) Cieszę się że z małym szynszylem już jest ok, brzmiało to nieciekawie aż bałam się czytać reszty... Psiaki widać super się dogadują:)
  20. Lubię takie wypracowania czytać:) Draco i Daiquiri miały/mają/ najmocniejsze charakterki z całego miotu (zresztą dlatego są moimi ulubieńcami), więc pewnie tak jak mówisz, Draco będzie u Was dominował jak podrośnie. Chociaż w sumie masz jeszcze westika, mam nadzieję że nie będzie w przyszłości problemów między chłopakami.. Reszta maluchów która u nas została jest już na Juniorku, także myślę że możesz przestawić Draco już w zupełności na ta karmę, jest mniej kaloryczna. Szczeniaczkowi nie trzeba wydzielać......chyba:) Zuzi nie wydzielałam i widziałaś jak teraz wygląda.....Grubas. Ale Draco jest w okresie silnego wzrostu, to może niech je do woli jak na razie.
  21. Nie, maluszek pojechał 200km za Warszawę, a wystawiany nie będzie, zresztą zastrzegłam to w umowie ze znanych Ci arielka powodów... "Chrzestny" maluszka ma parafię na wsi i własne kury, które będą przysmakiem dla Daiquiri :) A Maszka w końcu nie zaszła w ciąże, dobrze że mi przypomniałaś, muszę napisać do właścicielki repa...
  22. Naprawdę cieszę się:) Wybieram dla moich maluszków jak najlepsze domy, ale czasem mam wrażenie że to przeznaczenie, że ten konkretny pies urodził się dla tego konkretnego człowieka, już nie pierwszy raz mi się to zdarza:)
  23. Dziś Daiquiri pojechał do nowego domku, baaaardzo jestem zadowolona z domu jaki mu wybrałam. Będzie mieszkał w parafii, jego panem będzie ksiądz, bardzo miły pan, któremu niedawno zginął tragicznie poprzedni pies, też chihuahua. Maluszek będzie miał mnóstwo zabawek, własny kojec (podobno już pomalowany na czerwono:)), przyjechał po niego też drugi ksiądz, który będzie jego chrzestnym:)
  24. Arielka, wiesz że chi to najwspanialsza rasa, trzeba je poznać żeby się przekonać że to nie są głupie torebkowe pieski, ale bardzo mądre i wesołe gremlinki:loveu: To zdjęcie z łapkami uwielbiam! Ja przewrażliwiona wciąż dogrzewam maluszki lampą, chociaż już 2 tyg mają... a jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia poszczególnych piesków, zapraszam na stronę [url]http://www.yorkowyraj.pl/[/url] Co będę sobie dodatkową pracę robić:evil_lol:
×
×
  • Create New...