Aaaaaa,tak dzwonilam na ploteczki:))))I chcialam sie dowiedziec jak z ta kasiorka.Juz wyslane.
Dzis Andrzej powiedzial swojej mamie,ze przybedzie nam nowy czlonek rodziny,a ona oczy jak 5 zloty(co prawda nie widzialam tego przez telefon ale domyslam sie,ze tak bylo:evil_lol: :crazyeye: I MOWI:Strasznie sie ciesze z Patosika,ale jeszcze do kompletu zrobcie jakiegos"szwendacza"CZYLI BOBASKA;A MY JEJ WSZYSTKO BEDZIE W SWOIM CZASIE:loveu:
Po Patoska jade z moja przyjaciolka i jej chlopakiem 18 kwietnia tj.w sobote.W piatek 17 kwietnia o 20 mam autobus z Hamburga,we Wroclawiu bede tak na 4.Pospie ze 3 godzinki i w drooooge po naszego KSIECIA:loveu: