Tak dokladnie,Hamburg to miasto portowe,no i fajnie bo niedaleko do morza.Bedziemy jezdzic sie opalac i kapac z Patoskiem.Pewno przystojniak jeszcze morza nie widzial:evil_lol:
Tak sobie myslalam wczoraj wieczorem i dzis czy bedzie wszystko ok z ta wizyta.Przyznam,ze jestesmy bardzo zaskoczeni,ze bedzie to Niemka.Prawie nic nie bede mogla porozmawiac no bo u mnie ciezko z tym jezykiem:placz:a chcialabym tez uczestniczyc w rozmowie:shake:
Niemcy maja ogromne serce do zwierzat i oczywiscie chwala im za to:loveu:ale boje sie,ze ona np stwierdzi ,ze mamy za male mieszkanie na Patosa,albo zacznie chodzic po sasiadach i i ch pytac czy nie maja nic przeciwko psom(a na gorze mieszka taki jeden wredota:mad::angryy:co nienawidzi Polakow i wcale sie z tym nie kryje:Kiedys stalismy ,na klatce i otwieralismy drzwi,a on szedl akurat z psem i mruczy po nosem:ze sie dusi i brak mu tlenu bo Polacy na klatce:angryy::angryy::angryy:.Jego zonka mila kobieta tylko on jakis popapraniec.Jak znajomi sie urlopuja to u nas zawsze sa w tym czasie ich psiaki i ona zawsze pyta.a kiedy wreszczie bedzie wasz wlasny?
:multi:
No i mam leki przed czwartkiem i ta wizyta.Jestem tylko ciekawa dlaczego to bedzie Niemka,no ale nic :Przezyjemy ,no i mam nadzieje,ze z pozytywna opinia:roll:
Pozdrawiam fanow naszego Patoska:loveu::loveu::loveu: