-
Posts
1862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosiulaa
-
[URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d81c26c24426559a5a74c403ade1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d80be9ef02701d305e9d142e0e7c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d832eab370bac132720ea72e4d1f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d8da375892aef5f588dfe7221e4b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img8/org/d41d84f3f8bef7cfd63b1f7d782fd105.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d87ea06b3388383d5c68d160ec6e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d860261f1764fc3e606d2ec03a864.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d8a81ad7ff990b71c83a501ad9dd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d8cef2089dc4f8cb542f1e0fcb343.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d83bcce32bdac7706ccc92317e665.jpg[/IMG][/URL]
-
Zdjęcia ze spotkania Basterowo - Sarkowego :eviltong: Fotki by Moniek93 :loveu: [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d8312ac90fb7c9d64c513d2e2eb78.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img8/org/d41d8ea5ce55990b46f0515caec273fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d87809396c3ced54ab6139ed950c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d8c2a5779838b840437543021dff6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img8/org/d41d875c24950c50563331ff9bbf5a78.jpg[/IMG][/URL]
-
Monika zabieram zdjęcia Bastera do naszej galerii dobrze? Mam nadzieję że się nie pogniewasz :evil_lol:
-
ja chcę deszcz :(:(
-
śliczna jest :loveu:
-
No to się dziewczyny wyszalały :eviltong: [url]http://img22.imageshack.us/img22/3281/sdc15223.jpg[/url] tutaj bardzo ładnie wyszła :)
-
[quote name='przeszlus']a to nie dobre ptaszysko :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] :eviltong: [quote name='Moniek193']Czemu niedobre :hmmmm:[/QUOTE] ja myślę że kolega tak powiedział bo koniecznie zależało mu na tym aby ptaszysko niegrzeczne było :evil_lol:
-
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Lipcowy Szok :eviltong: [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d809e86ba12065cc1be844a1793fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d85b027e291aaa970b27673e2a4bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d888f7660924229abf97992ed46fe.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d8c5ee5ca87037855d933ca559107.jpg[/IMG][/URL] [B][I][U][SIZE="5"]NEMO[/SIZE][/U][/I][/B] trafił do schroniska w czerwcu 2010 r. mając ok. 2 lat. To wulkan energii wszystko go interesuje. Wesoły, młodzieńczy i sympatyczny psiak. [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d89e05e8439573785b6ed343181c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d82d3f6de3897243906cf0fc5a659.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img2/org/d41d8f8b69cb637094c735376f8bb0bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d867db4a9f5b653d9b58aa26acf8a.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][I][U][SIZE="5"]NADIA[/SIZE][/U][/I][/B] trafiła do schroniska w czerwcu 2010 r. W kilka dni po przyjęciu jest jeszcze trochę wystraszona i powoli nabiera pewności siebie. Z wyglądu szczupła i ładnie umaszczona. [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d88a4edbb1226eca922a8be92261d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d83bc04cf878ff0aac71d1fbfc0a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d890fcd7a643d0e6ce1f7b77d932c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d8341b53d575309a0abc2903d910e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d8258568cdb4b3e266eb582384b40.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][I][U][SIZE="5"]ZAK[/SIZE][/U][/I][/B] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d8cf92c7898536447564f8a3fe0ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d85c5aaaee958ce755be34fea81a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d8bd168ab2ae2be519cfdf3fb6034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d8bb7ee1803e37a4a589b900160d9.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][I][U][SIZE="5"]MISIEK[/SIZE][/U][/I][/B] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d8f55f69760ee60936bb4c8847779.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d80a0798fd2d8f52932c60223ef20.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d8292dee13391a4ff6bf748ce9bc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img8/org/d41d81a6d2955968c5eeb3343b80b660.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d83fe6e0748a216f71138bff5459e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img2/org/d41d851f42c88350afab238a53f71fb3.jpg[/IMG][/URL] Kliford i Misiek :eviltong: [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d8eee746eef593e5ef2b4ee38c945.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d851bdd8b48c4905970346be53a6c.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][I][U][SIZE="5"]KLIFORD[/SIZE][/U][/I][/B] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d899e98298bf9da89b15ed7f37d78.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d8b23a3c22dd1beda8afe2a525835.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d85f048396c894ea176d626928b4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d83abfc4beb748ccc38f57a37db0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d86f42fe4c708f226db5022534778.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='*anusia&ajlu*']a co u Dereszki? :loveu:[/QUOTE] U Dereszki wszystko ok... poszalała dzisiaj ze mną po wybiegu :eviltong: straszna zazdrośnica z niej ;) [SIZE="5"][B][I][U]IBIS[/U][/I][/B][/SIZE] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d860dd7c7b69f26f629c1f49b0c5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d899010173593e8ba5e50d3b643c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d87efa88a202bef25d4dc5b7d4132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img1/org/d41d8fb691304c535d687d96f6794740.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Cavy'][url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/dziubek1_zmniejszaczpl_592_0.jpg[/url] kuuurcze, ale fajny :D[/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='przeszlus']Świetne ptaszysko :p Jak przebiegało wyrywaniw włochów :D[/QUOTE] dzięki ;) wyrywanie włosków przebiegało pomyślnie ha! xd bardzo grzeczny ptaszek był :eviltong: [quote name='Moniek193']No to może gdzieś w tym tygodniu :diabloti: Na razie siedzę w Rzeszowie, jak mi nic nie wypadnie, to powinno nam się udać spotkać :multi: Ale zua wiadomość! Malinki usychają, nie ma malinek :([/QUOTE] Ja chcieć malinki :placz: [quote name='psiulka']U mnie jeszcze rosną, także nie martwcie się :D[/QUOTE] Uchhh.... niech rosną duże i soczyste! :evil_lol: [quote name='bianka19']Witacje Basterki ;) świetny ptaszek, możesz być z niego dumna :evil_lol:[/QUOTE] Witacie Cezarki :loveu: z ptasia jestem dumna of course :loveu:
-
Cudna jest :loveu: świetnie skacze! Jak tam to użądlenie?
-
[url]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/193/f/5/portrait_by_czarnemleko.jpg[/url] niezłe kolory :loveu:
-
[quote name='Moniek193']Zdolniacha :multi:[/QUOTE] No pewnie :evil_lol: Kiedy się spotykamy? Z Pauliną na tych wakacjach się widziałam z Iloną się widziałam i tylko Ty zostałaś jeszcze :D
-
[url]http://i25.tinypic.com/311rzup.jpg[/url] a co kota jakiś mecz obchodzi :eviltong: [url]http://i27.tinypic.com/20r0olv.jpg[/url] Toff cudaśny :loveu:
-
Chcemy zdjęcia wodospadu!!
-
Zarąbisty ten bonus mwahauha!
-
Nie wiedziałam że Ciapek mieszka na podwórku. Mój Baster jak był u Babci na wsi to go do łańcucha przywiązali... więc zabrałam go prawie bez wiedzy mamy do miasta i powiedziałam że jak go nie zostawi to będę mieszkała z nim pod mostem. Nie miała wielkiego wyboru :D