-
Posts
1862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosiulaa
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depik skaczemy na pierwszą! -
[quote name='Malwi']i to Cudny dom ;)) tutaj jej wątek na benkowym: [url]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=261[/url] na 3 stronie fotki z nowego domu ;))[/QUOTE] Ależ ona urosła! Już jej nie widziałam chwilę i pyszczek jej poszerzał strasznie... łapki w górę poszły... no cudeńko :) Wszystkiego najlepszego wariatko!
-
Rzeszowskie psy z "Kundelka". Wątek ogólny :)
gosiulaa replied to shelter's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img1/org/d41d849aa63ef5d7d294e56850b48705.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Paulina_mickey']To zdrowia ![/QUOTE] A dziękuję! :)
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
gosiulaa replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Tak dawno mnie w schronie nie było że nie mam pojęcia co u maluchów... wiem tyle że szcz. Ajszy w nowym domu :) -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
gosiulaa replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Głosujmy na "Kundelka"! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010[/url] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
To spacer na pewno wyglądał ciekawie :evil_lol: -
[url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz1733.jpg[/url] O_o ten robal ma usta! Świetne zdjęcia :loveu:
-
[quote name='Paulina_mickey']Jak tam szkoła :P[/QUOTE] No niby początki na razie a już się zamotałam trochu... do szkoły nie chodziłam, zeszyty nie przepisane... nic mi się nie chce hehe :P do tego przeziębiona jestem i umieram :(
-
Rzeszowskie psy z "Kundelka". Wątek ogólny :)
gosiulaa replied to shelter's topic in Już w nowym domu
[quote name='Finetta']Przepraszam, że tu, ale nie znalazłam innego wątku. Schronisko KUNDELEK zostało zgłoszone do wewnętrznej ankiety Dogomanii wybierającej kandydata do konkursu schronisk KrakVetu. Właśnie ruszyła ankieta. [url]http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010[/url] Zapraszam.[/QUOTE] Dziękujemy za informacje :) DUSIA wróciła do schroniska :( [EDIT] zaległe zdjęcia Duszycy... [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d841acf72fb73ce1f38f94031b4b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img1/org/d41d885cd7f8aaaea7dafa9beb1882b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d85b4115446f97127d1872f3372f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d806a73ebfb6a535bae3f19a95fbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d8001144d3a35117b48383883d368.jpg[/IMG][/URL] CDN... -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Obyś wykrakała....[/QUOTE] Ciągle kraczę i nic... -
Rzeszowskie psy z "Kundelka". Wątek ogólny :)
gosiulaa replied to shelter's topic in Już w nowym domu
"nowych domach : SAPO, SWING, SZCZ. AJSZY, PRAGA, SAFIRA, LEWIS - ROKI, SATURN, IMPET, WALENTY, PUSIA, AJSZA, ZORI, KALINA, SZINA, FIGIEL :d" Wszystkiego Naj :loveu: -
[quote name='Paulina_mickey']To już jutro. Szkoła. powodzenia :) Ja mam jeszcze miesiąc.[/QUOTE] Nie dziękuję :eviltong: [quote name='matinestka']Córcia rzuciła sie w wir nauki :P[/QUOTE] No, no... Nabijaj się z córki nabijaj xd [quote name='Caachou_']Ano ta szkoła to MASAKRA :roll:[/QUOTE] Dokładnie! Ale cóż... damy radę :) [quote name='*anusia&ajlu*']a my chcemy fotki Bastera i myszoskoczkow :loveu:[/QUOTE] Ech... też chcę i nie mam hehehe :] Na razie nic nie poradzę :(
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Bureczkoooo szukamy domku! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
olśniewaj, olśniewaj! -
Lolu tyle mnie na dogo u Ciebie nie było, a tu zero odwiedzin....
-
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Grubasku gdzie ten dom Twój?