Jump to content
Dogomania

gosiulaa

Members
  • Posts

    1862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosiulaa

  1. [quote name='wiki4']Noo weź, pokaż aukcję :lol:[/QUOTE] Nie xd Podpowiem że to ma związek z moją szurniętą rodzinką :evil_lol:
  2. Liska ma śliczne oczka... tak się szklą w słoneczku :loveu:
  3. [quote name='wiki4']I weci od ptaków sobie liczą....:siara: Pokaż jaką :D[/QUOTE] No dokładnie... A obróżkę zobaczysz jak dojdzie xd
  4. [quote name='Kama & Diana']A można zapytać za ile 1 godz. trzeba płacić?[/QUOTE] Pewnie że trzeba płacić, u Was nie trzeba? A jedna godzina nie wiem ile kosztuje.
  5. [url]http://img691.imageshack.us/img691/2536/p1020262w.jpg[/url] biedna Sunia. A Tinka jak zwykle śliczna xd
  6. [quote name='Kama & Diana']aha a gdzieś koło Ciebie nie ma stajni by pojeździć?[/QUOTE] jest niedaleko... ale drogie to wszystko xd
  7. Jak to nie żyje? :(:(:(:(
  8. [quote name='psiulka']U nas raczej w Rzeszowie nie ma weta typowo do ptaków, już kiedyś sama byłam w podobnej sprawie u weta i ten powiedział, że najbliżej jest jakiś ośrodek dla ptaków w Przemyślu. Pokażcie zdjęcie gołąbka. ;)[/QUOTE] Zdjęcia gołąbka ma Paulina... nie wiem tylko czemu jej na kompie nie ma :roll:
  9. [quote name='wiki4']Teej, może go do weta zanieście ??:D A to taki zwykły? :lol:[/QUOTE] Wet raczej nie będzie potrzebny. Skrzydło nie jest obolałe... wygląda na zdrowe xd Jeśli stan się nie poprawi możliwe że zaglądniemy do weta xd [quote name='deer_1987']Sherry ma dluzszy :D[/QUOTE] Udowodnij ha! :evil_lol: Właśnie zamówiłam z allegro nową obrożę dla Bastera. Jak przyjdzie to na pewno się pochwalimy :diabloti:
  10. [quote name='Kama & Diana']Ja też marze o własnym koniu. A jeździsz konno lub jeździłaś?[/QUOTE] Nie jeżdżę... choć kiedyś jeździłam od czasu do czasu jak była okazja. Niestety przy pomocy instruktorów bo samej jechać tylko 2 razy mi się zdarzyło na zielonej szkole.
  11. [quote name='wiki4']A co mu jest?[/QUOTE] Chyba wypadł z gniazda. Pod skrzydłami jest jeszcze porośnięty puchem i nie ma wszystkich piór, dlatego też nie może latać. Ma dziwnie ułożone jedno skrzydło, tak jakby lekko do góry mu idzie. Mam nadzieję że z czasem mu się to "naprawi" :evil_lol: bo na złamane nie wygląda, może być lekko stłuczone. Na wolności nie miałby szans przeżycia. Ciągle ma kontakt z rodzicami bo chodzimy w miejsce w którym go znalazłyśmy. Na powitanie tak fajnie grzebią sobie w gardle buhaha :D Tzn ten mały mamie xd
  12. Ładne fotki ;) ten Twój grzywek to pięknieje z dnia na dzień :D
  13. [quote name='wiki4']A gdzie Wy macie tego gołębia? Ma on jakieś imię ? :lol:[/QUOTE] Gołąbek mieszka u mnie w piwnicy. W mieszkaniu trzymać go nie mogę bo zarazki bla ba bla (tak oczywiście mówi moja mama). Nazywa się Dzubek jak już pisałam. Hmmm... w piwnicy nie jest mu źle bo ma własny kącik gdzie czuje się bezpiecznie. Dostaje jeść i pić :evil_lol: Wyprowadzany jest 2 razy dziennie na polko jak pogoda dopisuje. No i of course jest prze słodki :D
  14. [quote name='Kama & Diana'][url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/baster7435_0.jpg[/url] moja strasznie boi się skakać przez człowieka, już woli przez ławkę lub jakieś przeszkody. [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/m_4.jpg[/url] hihi jakie białe, pewne młody. Cud uśmiech. :p [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/baster4_0.jpg[/url] mokry pies to szczęśliwy pies :D Co tam u Was ciekawego?[/QUOTE] Hej :loveu: u nas wszystko ok... właśnie wróciłam od naszego (czyt. mojego i Pauliny) gołąbka Dziubka. Dostał jeść i pić xd posiedziałam z nim chwilę i robi się coraz pewniejszy. Już zaczyna się przyglądać wszystkiemu co dzieje się dookoła. Rusza tą głową jak idiota a ja tylko siedzę i śmieje z niego. :D [quote name='wiki4']Cześć :) Ten białasek to chyba Bastera polubił, coo? :eviltong:[/QUOTE] Witam Szanowną Pannę Wiki :eviltong: Z tym białym (Dexterem) wręcz się uwielbiają :evil_lol: [quote name='GaBi12']Sieemka :D[/QUOTE] Cześć :)
  15. [quote name='GaBi12']Jutro :roll: tu będą foty.[/QUOTE] ... ale nas w konia robisz :/
  16. [quote name='Moniek193']Ok, spoczko :loveu: Tylko ja w ty tygodniu wyjeżdżam się wieśniaczyć, więc już pewnie jak wrócę :)[/QUOTE] Okey :) jak znajdziemy czas to się zobaczymy. [quote name='Moniek193']Mania wie, co Gorzała myśli :D[/QUOTE] sure :D
  17. Strajkujemy o większą ilość zdjęć Twej psiarni! :D
  18. [quote name='GaBi12']Okej :) Tylko obrobię i zalinkuję ;)[/QUOTE] Ekstra :D w końcu....
  19. [url]http://i577.photobucket.com/albums/ss216/psiulka/DSC06160.jpg[/url] cudna jest :loveu:
  20. [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz316-1.jpg[/url] ale śmieszne stworzonka :D
  21. [quote name='ladySwallow']Stefanowi ostatnio nie zmieściła się dupka przy lampce i sturłam się kilkanaście centymetrów niżej - ja umierałam ze strachu z TŻ, że Stefan umiera i w ogóle, a ten cały dzień spał, po czym... wyszedł z klatki tylko po to, aby ukraść słonecznik, okruszki i wszystko, co da się zjeść i uciec, żeby nikt mu nie zabrał... Wyrodny, no :evil_lol:[/QUOTE] hahaaha xd cwany gówniarz :D
  22. [quote name='deer_1987']dlugi jezyk ale nie najdluzszy[/QUOTE] długi długi... i to jego ciągłe sapanie xd a najdłuższy nie jest na pewno... krowa ma większy np :evil_lol:
×
×
  • Create New...