Jump to content
Dogomania

gosiulaa

Members
  • Posts

    1862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosiulaa

  1. [quote name='GaBi12']Na początku... byłam zdenerwowana, ale teraz już mi troche przeszło i tak nie uważam :)[/QUOTE] To weź że się zastanów co Ty mówisz... Czy ja Cię wyzywam?
  2. [quote name='wiki4']Baa :evil_lol::evil_lol: Już lecę na pocztę zanieść :evil_lol:[/QUOTE] To czekam na przesyłkę od Ciebie :loveu:
  3. [quote name='GaBi12']Moje przyjaciółki.. Koleżanki.. A nawet nie, dam im na GG i juz. Podejrzane? Nic mu się nie stało. Poprostu Jeździłam z kuzynka na wycieczki to robilam :roll: A Ciapka jedno, bo caly czas siedze oprócz wycieczek to siedze w domu. Nie mówię, że ty jesteś zalosna, nie ze cala dogomania, tylko one! Ale nie ważne :roll: Tęsknić? :lol: Za czym? :hahaha:[/QUOTE] Gabrysiu... jestem żałosna tak?
  4. [quote name='Cavy']Ty, gaduło, daj mi twoje gadu, bo...zgubiłam. :evil_lol: :cool3:[/QUOTE] Ja mam lepszy pomysł... Laski zróbmy konferencje na gadu xd
  5. [quote name='GaBi12']Ostatni raz pisze : Przykro.. tsaa.. pewnie :/ A wy nie jestescie powodem...:roll: Prawdopodobnie [B]nigdy[/B] nie wróce;) Pa![/QUOTE] Gabi proszę :placz: zostań z nami ;(
  6. [quote name='Cavy']Oh dobrze, mam pełno niebieskich bluzek, zielonych, czarnych i czerwonych! :loveu: :loveu: :loveu: Wiki, a ty się dołączysz? Dorzuć jakieś seksi stringi. :evil_lol: :cool3:[/QUOTE] ŁAAAA!! Cavy będę niezmiernie wdzięczna i zachwycona! Wiki jeśli tylko takie posiadasz... :evil_lol:
  7. [quote name='GaBi12']Powiem jedno - Odchodzę z dogomanii. Może kiedyś wróce. Powod - moze kiedys go podam.[/QUOTE] Gabiiii nieeeeee aaaaa nie odchodź!!!!! :placz::placz::placz:
  8. Gabi chciałam bardzo serdecznie podziękować Ci za motywacje! Od dziś moje życie się zmieni... ja, pranie i aparat! Będzie super... Dziękuje ;*
  9. [quote name='wiki4']Jaaa, Gośka podziękuj też Gabi za motywację :evil_lol::evil_lol: Bez niej by tego nie było :D[/QUOTE] Masz rację! Już lecę...
  10. [quote name='Cavy']Jak chcesz, to mogę ci podesłać trochę mojego prania, będziesz miała więcej do fotograffowaniaaa :loveu: :loveu:[/QUOTE] Ejjjj, spoko! Wysyłaj... im więcej kolorów tym lepiej :loveu:
  11. [quote name='wiki4']Żałosna jesteś Ty i nikt więcej :D[/QUOTE] Dobrze powiedziane! :D
  12. [quote name='Cavy']Ajććć! Pranie. :evil_lol: Jakież piekne majteczki nawet róshoffa bluzecka, ahhh :loveu: no zakochać się można i w dodatku tak pięknie to wykadrowałaś, oh i ah. ajć! :lol: :mdleje:[/QUOTE] Wiem... jest boskie! :loveu: Bluzeczka rósoffa jest moja xd Dzięki za ten motywujący mnie komentarz! Od dziś fotografia prania stanie się moim nowym zajęciem.
  13. [quote name='Cavy']haha, o takie coś się obraziłaś? :lol: nieźle jej "pojechałaś" Gośka. :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie miałam takiego zamiaru :( cholernie spodobało mi się pranie i tyle... nigdy nie widziałam takiego zdjęcia! Każdy wiesza pranie w innym miejscu dlatego zdjęcia mogą wychodzić różnorodne i innowacyjne! Pomyśl o tym!
  14. [quote name='GaBi12']Masz racje. Brak słow, ALE NA TWÓJ KOMENTARZ!!!!!!!!! :/ Więcej zdjęc nie będzie [B]nigdy[/B] w tej galerii! Chyba, że osoby, które lubie mnie poproszą![/QUOTE] Ale o co Ci chodzi? Czy na tej galerii nie można spokojnie się wypowiadać? A tak na marginesie właśnie zapoczątkowałaś nowy trend! Zaraz wrzucam moje pranie do galerii :loveu:
  15. [url]http://img708.imageshack.us/img708/5561/sdc14902.jpg[/url] ładniutka mordeczka :) chcę więcej zdjęć podkreślających jej smukłe łapki! :loveu:
  16. [quote name='Kama & Diana']A co mu się stało bo nie doczytałam. :|[/QUOTE] Na poprzedniej stronie jest opisane :D [EDIT] Ludzie słuchajcie! Gabi12 zapoczątkowała nowy trend! Z tejże okazji postanowiłam sfotografować moje wietrzące się na balkonie pranie aby pokazać Wam jakiś wspaniały jest to motyw na dobre zdjęcie! Oto moje pranie: [URL=http://www.fototube.pl] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img1/org/d41d89c5e7d90d0bea30ea0546d131b5.jpg[/IMG][/URL] Mile widziane komentarze! :D
  17. [url]http://lh6.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDHJyj2WpCI/AAAAAAAAC4s/TV1XlAH7OPQ/s640/P02-07-10_19.29.jpg[/url] Moim zdaniem najlepsze... to pranie tak idealnie komponuje się z resztą tego wspaniałego widoku. Świetne pranie naprawdę! Szczególnie do gustu przypadła mi ta różowa bluzeczka, boska! [url]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDHJygzRKrI/AAAAAAAAC4w/mXsztacwD-4/s640/P03-07-10_09.04.jpg[/url] Dobra ostrość! [url]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDHL6HwVPfI/AAAAAAAAC5k/dBvD7ul30L0/s640/P04-07-10_10.01.jpg[/url] [url]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDHJBLh31TI/AAAAAAAAC4o/x8fNGF8Pc4o/P03-07-10_09.03.jpg[/url] rewelacja! Jak dla mnie pranie wymiata! To zdjęcie jest takie tajemnicze... tyle w nim kolorów. Te różne bluzeczki, rajtuzki, spodenki! Brak mi słów aż...
  18. [quote name='psiulka']Będzie w kolorach czerowno-żółto-zielonych? :D[/QUOTE] Sure! Brawo Ilonko :D Teraz to już wszyscy pewnie wiecie jak wyglądać będzie xd
  19. jesssu nie mów że rozwaliłaś te trampy? :D
  20. Mam nadzieję że poczęstujesz nas ogromną ilością zdjęć za to oszustwo :eviltong:
  21. [quote name='Onomato-Peja']Kocisza piękna, a że humorzasta, to kit. :P Ja bym chciała miec mojego głupka w domu, ale Rasta by go zjadła... Poza tym on sam nie przepada, owszem lubi sobie na działce wejść do domku i posiedzieć na wyrze, ale to chwilkę i musi widzieć co się dzieje dookoła, a jak tylko się go zamknie w domu to histeria, biega do góry i na dół i miauczy jak poje****.[/QUOTE] Widocznie Twój kociak wybrał wolność... xd
  22. [quote name='puchu']Musli jest boska :loveu:[/QUOTE] Zgadzam się... ma przecudne umaszczenie! Lola też bardzo ładnie się prezentuje :)
  23. Zapomniałam pożyczyć Wam miłych wczasów w Suchej i Norwegi ;)
×
×
  • Create New...