[quote name='Cavy']Oj spokojna to ona nie jest, ma ciągle swoje humory. Na ręce nie może jej wziąć byle kto, musi być wygodnie ułożona, trzeba rękę pod dupką jej mieć, żeby mogła sobie łapska swobodnie rozłożyć i nie wolno mieć krótkiego rękawku, bo cholernie drapie! :diabloti:
A jak jest śpiąca, a nie chce jej do siebie wziąć do pokoju, to stanie pod drzwiami i miauczy do skutku, ale to tak przeraźliwie, jakby ją ktoś ze skóry obdzierał i w dodatku skacze do klamki i jak spada to taki huk robi. :mdleje:
Ostatnio zainteresował ja Tofikowy ogon :evil_lol: Jak nim pies macha to ją to interesuje, bo włochate, długie włosy i sie tak fajnie rusza, więc jak jej się zachce to łapie pazurami ogon i ciągnie a pies w pisk wtedy. :mad:
brutalna kobitka z niej. :diabloti:[/QUOTE]
Co ty mówisz... bardzo słodka kobitka z niej :loveu: zwierzątka są takie głupiutkie jak dzieciaczki xd