Witam :)
Zmieniliście nazwę tematu, przez to nie wiedziałam kogo ta galeria :eviltong:
[url]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/Kolobrzeg%20-%20sierpien%2009/DSC03694.jpg[/url] fajnie tu Haker wyszedł :p
[url]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/Kolobrzeg%20-%20sierpien%2009/DSC03749.jpg[/url] to jest Wena?
Wczoraj próbowałam nagrać filmik, ale
1. Bateria w aparacie siadła
2. Doszłam do wniosku, że muszę zrobić w końcu porządny slalom, bo tego nie widać na filmie :roll:
U nas też słonecznie :multi:
Witam :)
[url]http://img2.imageshack.us/img2/9049/dscf4217.jpg[/url] jak mu dobrze :cool3:
[url]http://img198.imageshack.us/img198/457/dscf4241e.jpg[/url] ładnie to tak język pokazywać? :eviltong: