Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. ja też z nim kiedyś wychodziłam, to spokojny był, bez szaleństw żadnych ;-)
  2. to będę trzymała kciuki :-)
  3. nie każdy pies lubi być miętoszony przez tak naprawdę obce osoby.... może Falco w domu byłby całkiem inny a nawet jeżeli jest zdystansowany to niektórzy wola takie niezależne psy a nie takie co chodzą krok w krok jak ONek ;-)
  4. moja Wega też nie raczy w deszczu chodzić ;-) Dziewczyny a kiedy jedziecie na wizytę bo nie doczytałam ;-) Bedę trzymała kciuki :-)
  5. hahahha ale Monisia zaszalała :-D normalnie chcę przez was byc adoptowana ... mi nikt obiadu nie podaje :-(
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219412-Zakończone-Rozliczamy/page2[/URL] co możemy zrobić z takim bazarkiem?
  7. wow! ale szybko znalazł się ds :-) Trzymam kciuki za pomyślną wizytę :-)
  8. trzymam kciuki za małą :-)
  9. czyli nic nie dołoży :-(
  10. dzięki Iwcia, że z nim wyszłaś :-) A kto z Chackiem wyszedł?
  11. aha :-) Gosia a podeślesz filmik ;-)
  12. trzymam kciuki żeby to było tylko stłuczenie i Aza szybko się wykurowała :-) Super że w domu roboty idą pełną parą :-) Przeprowadzka zbliża się wielkimi krokami :-)
  13. to nie widziałam :-( Już lece podać :-) Dzięki Asia :-) Dzięki Bożenko za ogłoszenia :-)
  14. niee bo nie wiedziałam gdzie podesłać .... nie mam linku do bazarku.
  15. Dzięki Malwina za fotki :-) [quote name='Maalwi'] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/860/imgp0549p.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/3504/imgp0549p.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] wzrok mordercy ;-) [quote name='pędzelopka']Kajusza Ty zmień nastawienie :-x zobacz jakie Wega robi postępy. Widać, że laska się dobrze bawiła. Jakie ma wcięcie w talii :cool3: a Ty same fałdy widzisz. Tzn fałdę.[/QUOTE] no wiem :oops::oops::oops::oops: postęp jest ogromny .... ale i tak na Osiedlu nie jest różowo :-( ......... Talia talią a fałdę i tak ma :evil_lol: [quote name='yamayka']O, ale śmiga po torze! :)[/QUOTE] Witam :-) ano nieraz śmiga, szkoda, że rzadziej niż bym tego chciała :-(
  16. hahah, dobrze że ma takie duże legowisko, to ma gdzie ułożyć swoje zabaweczki do snu :-) A kolekcje to widze pokaźną ma :-D
  17. [quote name='Asia&Luna']Nie ma sprawy, każdy może korzystać z tego połączenia ;)[/QUOTE] niby tak, ale wolę zapytać czy Ci to nie będzie przeszkadzało, bo to twój pomysł na połączenie :-)
  18. aha, myslałam, że to jakoś bardziej skomplikowane technicznie :-) No taki własnie pozytywny stres, pamiętam jak kiedyś z Wegą byłam na pokazie na hali sportowej, takiego psiego posłuszeństwa (my występowałyśmy żeby było jasne ;-) jako okazy ze schronu) to też na początku się stresowałam, że ludzie będą patrzeć ale jak już weszłam na boisko to własnie jak we własnym świecie, jakby nikogo innego nie było w tej hali :-) i Wega też tak reagowała ...
  19. [quote name='Marta_Ares'] obroża dla Asi [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC07014.jpg[/IMG] [/QUOTE] boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asia mogę zmałpować na szelki?
  20. szkoda, bo to naprawdę pozytywny pies, kochany bardzo, cieszy się na widok człowieka całym sobą ... i taki chudziutki (przynajmniej jak go widziałam kilka tygodni temu, ale niesądze, że przybrał na wadze) :-( Oby ogłoszenia przyniosły efekt. Natalia - napiszesz jakieś zwięzłe ogłoszenie?
  21. ojjjj to na zdjęcia sobie poczekamy trochę :-D
  22. yamayka a co oznacza odłożenie? hahah, wierze ci, że zapomniałaś się rozebrać, ja pewnie w tym stresie to bym psa zapomniała :-D
  23. Narazie nie mam jak pojechac do schroniska ..... dlatego nie mam jak go sprawdzić :-( Ale z chętnymi cały czas mailuje ... mam nadzieje, że na weekend może Koelka z nim pojedzie ....
  24. dzięki Natalia :-)
  25. z tego co wiem to jeszcze jest :-( Natalia - kupmy Groverowi ze dwa pakiety ogłoszeń - zapłacę z bazarku psiego.
×
×
  • Create New...