-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
dzięki za info :-)
-
fajne te skórzane obroże :-) A jaki jest przelicznik? 300 koron to ile zł?
-
Agnes bardzo mi przykro z powodu tej diagnozy ... mam nadzieje, że Aza lepiej będzie sie czuła i będziecie miały jeszcze dużo czasu dla siebie ... że lekarze coś wymyślą .....
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
pięknie widzieć Gadzinę jak chodzi na smyczy :-) Oby tak dalej się sprawowała :-) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kajusza replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
sto lat :-) sukcesów mnóstwo i wiele szczęścia na codzień :-) życzę i ja i wegetka :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
oooooooo super :-) Mam nadzieje, że w końcu ktoś zadzwoni ..... -
nic więcej nie dodam ... trzymajcie się i niech Aza walczy!!!
-
[quote name='fioneczka']Aniu a mogłabyś zgęścić ruchy z tym biznesmenem bo koniec kwietnia zawody :diabloti:[/QUOTE] zagęszczam, zagęszczam ... też mam w tym interes, żeby jakiegoś szybko złapać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Asia ja na sponsora to ne bardzo się nadaje .... ale będę miała na uwadze, jak poznam jakiegoś bogatego biznesmena ;-) coby zasponsorował "kibelek" Młodszemu ;-)
-
ehhh mam nadzieje, że chwyciła ze stresu i już nie będzie się agresywnie zachowywała.
-
Asia a jak tam Monia? lepiej już, katar minął? Ale Moniasta ma fajny kubrak :-)
-
zapiszę sobie Doti ....
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dobra :-) ..... -
Agnes życzę aby Azie sie polepszyło, musi jej sie polepszyć.
-
wow ... buty droższe niż ja sobie kupuje ;-)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
aha, a Gosia były jakieś tel. w jej sprawie, bo do mnie nic :-( -
[quote name='gops'](...) zdjęcia super! fajnie że macie takich psich kumpli :lol:[/QUOTE] dziękuję :-) Nooo kumpla i kumpele mamy super :-) [quote name='urwiniu']udane foty :) Butki to walker'y trixie ale niezbyt udane, na takim duzym psie jak gusto tydzień i zniszczone :( Teraz zakupiłam na bazarku na dogo, czekam az przyjdą i wypróbujemy :) A co do tego zdjęcia: [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/311d19d6.jpg[/URL] Przypomnę Ci rozmowę :eviltong: "Ania czy mogę już zwolnić psy?" "Nie, bo Gucio głupie miny robi" I co tyle siedziały, a Ty nadal wybierasz zdjęcie z głupią miną :mad:[/QUOTE] hahahah bo one na wszystkich takie miny mają ;-) [quote name='bira']Fantastyczne fotki :-) Uwielbiam Was odwiedzać :-)[/QUOTE] dzięki :-) i zapraszamy ponownie :-) [quote name='Tekla64']no zdjecia super , psy szczesliwe a krajobrazy ciekawe czego jeszcze chciec?[/QUOTE] dla mnie do ideału to brakuje jakiś 20st.C ... tak, żeby było ok. 15stC na plus :-)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
teraz patrzę, że Gandzia miała robiony miks na różne województwa, to ogłoś ją tatankas na woj. kujawsko-pomorskie ... może w końcu ktoś zadzwoni... -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Już go ogłaszałam ;)[/QUOTE] aha ........ to ogłoś Gandzie np. na województwo wielkopolskie. choć zaraz się upewnie gdzie już była ogłaszana -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
to może wyżeł Grover? zaraz podeśle link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219817-Chory-wyżeł-w-gorzowskim-schronisku-potrzebny-DT[/URL]! on jest chory i schron to nie miejsce dla niego .... -
i jak po badaniach?
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']aida zaraz mnie opieprzy,bo idę na łatwiznę,ale zapłaciła za ogłaszanie psiaków i sama mam wybrać,jakie ogłaszać.Ja jestem od robienia bazarków,a nie od wybierania psiaków,więc przyleciałam za jej banerkiem i pytam was-który z waszych psiaków potrzebuje ogłoszeń-zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-OBNI%C5%BBKA!!!-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02/page4[/url] aida opłaciła :p[/QUOTE] tatankas narazie Gandzia ma ogłoszenia, jeżeli są bardziej potrzebujące psy to je ogłoś.... -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Pawłem dzisiaj i Hermes spisuje się na medal ;-) NIe ma żadnych problemów, od początku zostaje sam w domu i nic nie niszczy i nie wyje, kilka dni miał biegunkę po zmianie karmy ale od wczoraj juz jest ok, na spacerach ciągnie ;-) Poznał się już z astką kolegi i razem szaleli na psim wybiegu :-) Po niedzieli podjade do nich to może jakieś fotki będą :-) -
i moje "artystyczne" dzieła :-D [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e973f744.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7d5c02e2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8d3facec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4fd38eda.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/93926143.jpg[/IMG] i koniec :-) Spacer był mega udany :-)
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7051b464.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ec6b383a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/311d19d6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7d99d1c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cb20e0c4.jpg[/IMG]