Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. nieźle .. Wega z nikim by się surowizną nie podzieliła :-( Moniasta widzę szaleje z kumpelą :-) całusy w ten całuśny nochal :-)
  2. kurcze nie tego się spodziewałam :-( Agnes ... tak mi przykro :-( .... Aza bądź szczęśliwa, tam gdzie teraz jesteś ....
  3. wow!!!!!!!!!!!!! ale damesa się lansuje :-D Bardzo do twarzy jej w różowym :-)
  4. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0d4c6bcd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b458a3c6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ed199d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/77bb4588.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6c9bc0a6.jpg[/IMG]
  5. Wegeta odkryła jak można podglądać co w domu się dzieje :-D [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/454df974.jpg[/IMG] i harce w domu :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1964522b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/be5e06c3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/594f03ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8b3fd8a5.jpg[/IMG]
  6. Tekla ja tez uważam, że kuchnia to serce domu.... pewnie dlatego tak na niej sie skoncentrowałam, że na nic innego kasy nie starczy ;-) Jak szukałam mieszkania to priorytetem była duża kuchnia i z oknem :-) Powoli zaczynam pakowanie, i wogóle mi to nie idzie, nie wiem za co się zabrać i w efekcie nic nie zrobiłam :-( I mam trochę zaległych fotek z wizyty u Koelki :-) Wega z Kukim .... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/291dbed0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/64f3a6b0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/408948ff.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6e05369d.jpg[/IMG] i Maksiu [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f502adc8.jpg[/IMG]
  7. hahahaha zapach nie zapomniany :-D ..... też byłam taka ciekawska ;-)
  8. [quote name='pędzelopka']:iloveyou: ale masz pole do popisu. Ależ ci zazdroszczę , naprawdę. Jedna wielka rozpierducha, gołe ściany, po prostu marzenie. A podłoga.... cudo. Wielkie dechy, a nie jakieś popierdółkowe panele z okleiny. Me gusta :iloveyou: me gusta bardzo gusta me :iloveyou:[/QUOTE] to fajne jest .. taka możliwość robienia co się chce :-) ..... gyby nie te ograniczenia finansowe ;-) Ta cała stolarka (podłogi, drzwi i te opaski) tyle kasy pociągnęła ... ale cóż ... nie chciałam blokowiska to mam :-) A tak serio ... ten zapach drewna jak się wchodzi ... super :-) Do zrobienia zostaną jeszcze okna, ale to już za jakiś czas .. mam nadzieje, że na przyszłą wiosnę je zrobię. [quote name='sundayrose']Zgodzę z Pędzelopką... takie wnętrze nie dość, że "gołe" (i można zrobić wg uznania) to jeszcze z wielkimi oknami, bombową podłogą i w ogóle niestandardowe w rozmieszczeniu pomieszczeń... Plus zacłony (jak mawia moja babcia), zielone kielichy, skrzynia i Wega na stylowym legowisku :cool: będzie w dechę :evil_lol: Kolor w kuchni ten zielono- oliwkowy (którego nie ma na fotach jeszcze)... myślę o nim... i szukam ściany u siebie do pomalowania :diabloti:[/QUOTE] :-) zielony górą :-) [quote name='bira']Ale piekna podloga :-) uwielbiam takie dechy :-) no i wielkie okno w kuchni. Super.[/QUOTE] kuchnia będzie super .... chyba jedyne pomieszczenie w calym domu zrobione w 100% :-)
  9. widok z kuchni, za tą ścianką są drzwi wejściowe, bo nie ma wyodrębnionego przedpokoju [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/652dae85.jpg[/IMG] coś co nazywa się opaską :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b54bc106.jpg[/IMG] i próbka podłogi :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b21e9459.jpg[/IMG] i więcej nie mam ....
  10. to kuchnia :-) teraz już są zielone ściany :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4dfa5737.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/880bb3de.jpg[/IMG] łazienka - podłogi zostawiałam takie jak są, i musiałam dobrać kafelki pod nie .... ale się udało :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/94df4be1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e46a0606.jpg[/IMG]
  11. zdjęcia .... jakoś weny mi brakuje ... ale mam jakieś remontowe to zaraz wstawie. Co prawda już są nieaktualne ale cóż ... innych nie mam ;-)
  12. [quote name='czikusiowa']..... a co do TTB: skoro suczka odłowiona to może znajdzie się właściciel... a wiadomo czemu Trewor został oddany ?[/QUOTE] niewiem czy suka miała dobrego właściciela :-( .... i niewiem czemu Trewor został oddany, może dlatego, że choruje?
  13. mam nadzieje, że sunie będą bardziej pilnować .... Mi ogólnie beagle nie podobają się, ale ta mała .... była fajna ... ;-)
  14. ja wiem, wiem, zgadzam się z tym co napisałaś ale .............. ja chyba będę miała taką małą lodówkę, z zamrażalką u góry, taką jedną półeczką .... to tam nawet kości nie wcisnę :-( ... ale pomyśle i może coś wymyśle ...
  15. no to gratulejszyn :-) Ja tez planuje zacząć barfa ale ..... nie wiem czy będę miała zamrażalnik w miare pojemny :-( Ostatnio widziałam w sklepie ozorki, nerki i cos tam jeszcze egzotycznego .... ale mnie to ucieszyło :-) Juz tak na poczet urozmaicania diety :-) Pędzelopka proszę o regularne relacje barfowe :-)
  16. Max został oddany, Trewor też, a suka odłowiona. Trewor - kolejna moja miłość ;-) Byłam z nim na spacerze, wobec mnie nie wykazał żadnej agresji, ale na prawnika szczekał, wobec suki też nie agresywny, nawet jak ta na niego skoczyła (zaszedł ją od tyłu), piękność .... dziś miał go obejrzeć wet, bo sika krwią. A suczka ... widać, że była w pseudo :-( Śmieszna taka, te uszka tak wywinięte. Kochana, bez agresji :-)
  17. toż to prawdziwy macho podrywał delikatna Peleczke :-D
  18. ale fajnie wygląda :-) I jaka czarna ... jak smoła! .... Niko chyba sie nie obrazi ... ale czarne olbrzymki to cuda po prostu :-)
  19. [quote name='pędzelopka']Masakra. Wszystko jest w kropki. Czy krwawienie trwa od pierwszego dnia cieczki? Tak się zastanawiam ile czasu będziemy teraz się bujać w [URL="http://images8.fotosik.pl/2357/080917bc4d896a15med.jpg"]majtkach[/URL].[/QUOTE] wow! ale majtasy :crazyeye: co do krwawienia ... nie pomogę - Wegę ciachniętą wzięłam a Kaja też była ciachnięta sto lat temu, to nie pamiętam jak to jest ;-)
  20. Tej kobiety syn przyjechał po psa, napisał oświadczenie, że to jego pies, zobowiązał się do zachipowania go. Nie miał książeczki szczepień suczki, ale poproszę Elę, żeby skontrolowała warunki psa i czy wszystko u niego ok i czy jest oznakowany ..... mam nadzieje, że może ludzie trochę się wystraszą i teraz będą psa pilnować ...
  21. [quote name='gops']trzymamy kciuki by szybko znalazł się właściciel , i żeby zrozumiał jak ważne jest zachipowanie/kupienie adresówki.[/QUOTE] też mam taką nadzieje .... [quote name='sundayrose']Beaglelka (nie wiem jak to napisać ;) ) jest naprawdę cudna... :loveu: śpi właśnie ze mną na sofie, na moich nogach, na kocyku :p Grzeczniutka, cichutka, czasem tylko mruknie na coś lub kogoś. Jeszcze nie słyszałam jak szczeka. Łakomczuszek, jakich mało.:cool3: Tylko... sika w domu! :mad: Dziwne, bo wygląda na salonowego pieska: zna kanapy, dźwięk otwieranej lodówki... :cool3: ale siku, to jej sie na spacerze nie udaje ;)[/QUOTE] może to na tle nerwowym? [quote name='bira']Ale cudeńko :-) Oby właściciel się znalazł :-) A jak nie, to Wegetka będzie miała siostrzyczkę ;-)[/QUOTE] hihihihi raczej córeczkę ;-) Mała widać miała oparcie w Wegetce ;-) [quote name='pędzelopka']:eviltong: Kajusza pewnie właśnie dostaje zawału :evil_lol: Ale, że Wega tak pięknie tolerowała znajdę. To znak![/QUOTE] [quote name='bira']Znak, znak ;-) I teraz zamiast lustra trzeba będzie kupić nowe legowisko ;-)[/QUOTE] :-) a znaki są najważniejsze w życiu :-) [quote name='urwiniu']A to dziwne powiem Ci bo idąc z nami całą drogę z Klodawy wielokrotnie się załatwiała, hmmm A jak sie właściciel nie znajdzie to się kajusza nie zmartwi :P bo mała naprawdę jej się spodobała "taki mały kompaktowy piesek' jak to ujęła :D Sama bym ją zaadoptowała gdyby nie agresywne koty :P A jak cudnie szła na smyczy! Boskie![/QUOTE] naprawdę mała wpadła mi w oko ... jak nie lubię beagli, to ta jest fajna :-) A teraz dobrych (chyba) wieści - dzwoniała do mnie kobieta, która twierdzi, że to jej pies, ma pojechać do Sundayrose zobaczyć psa ...... ale po rozmowie tel. wiem, że nie jest to opiekun psa, o którym myśle mówiąc "odpowiedni" - suka już wcześniej uciekała, ale "zawsze wracała", kobieta średnio chyba zadowolona, że psa ktoś zwinął z drogi .... poinformowałam ją, że TOZ skontroluje warunki w jakich pies przebywa, to nie chciała rozmawiać i stwierdziła, że mam jej psa oddać ;-) ..... no coments :-( Nie chciałam już być złośliwa i powiedzieć, że skoro ją stać na chatę w Kłodawie, to mogła by zainwestować 10zł w porządną, niezniszczoną obroże i id a nie jakiś stary ochłap postrzępiony :-(
  22. [quote name='Tekla64']o kurcze oby szybko sie wlasciciel znalazl a ja mma zakaz czegokolwiek wiecej zielonego do domu sciagac buuuu kieliszki cudne[/QUOTE] też mam nadzieje, że się znajdzie ... ale z drugiej strony suka w żaden sposób nie oznakowana ... niezbyt to dobrze o nim świadczy :-( hahaha ... ja taki zakaz tez sobie wprowadziłam ;-) Co za dużo to nie zdrowo :-)
  23. pies wrócił do właścicieli :-)
  24. [quote name='pędzelopka']czyli Kajusza płacze nam tu , że taka masakra i gruz, a tam pewnie zostało tylko wnieść skrzynię i rozwinąć dywan. ha! :mdleje: zaczyna się....[/QUOTE] :-) :-) [quote name='sundayrose']I kto to mówi...?? :diabloti: Taaaa Kajusza oprócz psiego pret-a-porter będzie teraz też świrować ze szpargałkami do domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale cóż, toż to taka nasza kobieca natura :)[/QUOTE] hihihi teraz Wegetowa garderoba pójdzie w odstawke ;-) [quote name='sundayrose']Kielonki niezłe! Co za zaskoczenie: ZIELONE... :diabloti:[/QUOTE] to dopiero niespodzianka :-D [quote name='Maalwi']No to widzę,ze bedziesz miała wiosennie w domku przez cały rok :)[/QUOTE] wywołuje wiosnę :-) Teraz to juz musi sie pojawić :-) UWAGA UWAGA dzisiaj na spacerze z Urwiniu znalazłyśmy beagla, młodą sukę, latała luzem na trasie Gorzów - Kłodawa, ze 3h ganiałysmy po tych domkach i nikt psa nie zna :-( Zostawiłam namiary na siebie w kilku miejscach, dałam cynk do schronu, jeżeli do poniedziałku nikt sie nie odezwie to pojadę papierowe ogłoszenia porozwieszam, bo wcześniej nie dam rady. Suka jest cudna ... urzekła mnie normalnie, chodziła krok w krok ze Wegetą, co chwila ją lizała po mordzie i uszach i co najdziwniejsze, Wega nic jej nie robiła .... na razie młodą wzięła do siebie Sundayrose, a ja ją w poniedziałek z rana zabiorę, bo już wolne będę miała. Jak nigdy nie mam oporów do odstawienia takiego znajdka do schronu ... tak tą małą nie mam serca do budy dać :-( a oto ona :-) zdjęcie kiepskie, bo z tel :-( [IMG]http://i43.tinypic.com/33pg5th.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...