-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
przyłączam się do prosby fioneczki ..... sytuacja obu suk jest dramatyczna :-( -
[quote name='Milka__']O kurczę, ale cudowne widok, zazdroszczę Wam! Zabierzcie nas kiedyś ze sobą! :evil_lol: Piękne zdjęcia i super modele. Świetnie, że Wega się dobrze zachowywała - po długich miesiącach ciężkiej pracy taki efekt jest najlepszą nagrodą dla właściciela..[/QUOTE] widoki naprawdę niesamowite, jak było kilka dni z bardzo dobrą widocznością, to było widać jak w w lodowcach w Alpach odbija się słońce :-) ... Natalia jak będziesz już zmotoryzowana to pomyślimy o jakiejś wycieczce :-) Teraz jak jechałam to szukalam chętnego na wyjazd za składkę na paliwo :-) Mam nadzieje, że wega będzie robiła dalsze postępy ... teraz troche ją zaniedbalam bo prawie 2 miesiące był Dingo u nas, a jak wszyscy je znający wiedzą ... to para wybuchowa ;-) Także dziś w nocy Dinulek wraca do siebie a ja ostro biorę się za Wegetkę ;-) Ale musze przyznać, że coraz częściej doceniam Wegete, to jaka jest ... szybko ucząca się, wpatrzona we mnie (no chyba, że zapatrzy sie na jakiegoś zwierza :diabloti:) i ogólnie taka karna ........ doceniam to po opiece nad Dinolkiem ;-) Żałuje, że trochę się u mnie pozmieniało i już nie bardzo mam jak pojechać do Szczecina na jakieś szkolonko z posłuszeństwa ... muszę coś wykombinować ;-) No i nie mogę się doczekać nowych treningów :-) Mam nadzieje, że rzadko wypadnie mi praca w czasie treningów. [quote name='bira']Ale piękne widoki :-) Zazdroszczę wycieczki :-) Cudowne zdjęcia :-) widać, że Wegulec szczęśliwy :-)[/QUOTE] dzieki bira :-) Wegeta naprawdę była w swoim żywiole :-)
-
lago di carezza [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/716fb0d9.jpg[/IMG] Park narodowy Paneveggio, jest tam mnóstwo dzikiej zwierzyny i psy musza być bezwzględnie na smyczach ... jak wracaliśmy to spotkaliśmy całe stado jeleni ... uffff flexi wytrzymała :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/70eb35ec.jpg[/IMG] na razie koniec fotek, trochę ich mam to na dniach jakieś widoczki wrzuce i Wegetkę na skałach :-)
-
a dziękuję za uznanie ... ale mając takie widoki trudno o kiepskie zdjęcia ;-) i reszta fotek na dziś :-) Wegetuszka wracająca z gór .. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a6eb47be.jpg[/IMG] wszędzie znajdą się nartniki do zabicia :-D [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c77af601.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f89daed0.jpg[/IMG] wogóle tam na polankach jest tyle kwiatów i ziół, że szok! takie kolory :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/452acc13.jpg[/IMG] wega pomimo, że tak skakała była w tym "szaleństwie" ostrożna i uważna, jak tylko czuła słabą stabilność od razu się wycofywała i leciała inną drogą ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a99676e1.jpg[/IMG]
-
nieraz psy zmuszone były iść do cywilizacji :-P [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/fe153460.jpg[/IMG] Dinuszka po jakiś 10h w podróży ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ee21abca.jpg[/IMG] i szczęście, że udało mu się zejść po gruzowisku kamieni :-) Dinuś nie jest tak odważny jak Wegeta ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/85ca07b3.jpg[/IMG] przy przygotowywaniu posiłku towarzyszy cała rodzina ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8d302936.jpg[/IMG] widoczek z autostrady ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1bffe0ab.jpg[/IMG]
-
lekkie zmęczenie po wycieczce ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/71205b45.jpg[/IMG] hihihihi zwyciężca jest tylko jeden :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9226e834.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/73fdb556.jpg[/IMG] chwila odpoczynku [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14e1b0ef.jpg[/IMG] Wega i Dingo po przejściu po moście takim bujającym się ... stwierdziły, że dwrugi raz nie wchodzą ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/468bb93e.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pestka']Ja sobie zapisuję wątek, bo jestem tu po raz pierwszy ;) Wega jest super :loveu:[/QUOTE] witam :-) i serdecznie zapraszam do odwiedzania :-) A my z Wegetulą wróciłyśmy z wojaży i to trochę fotek :-) Ogólnie jestem mega zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!! Wega była super psem na wyjeździe ... i dwa tygodnie mieszkałysmy z chłopakiem i Wega była normalna wobec niego, a nawet polubiła go i kładła się koło niego, lizała po twarzy na powitanie rano itp :multi: :multi:... na innego znajomego reagowała jak zawsze, czyli ujadaniem ale tu jest usprawiedliwiona ;-) Bo to irytujący typ który ciągle gadał do niej po włosku ;-) Na ulicach tez normalnie się zachowywała tylko nieraz ujadała na motocyklistów, których tam nie brakuje .... ... aha, a leków Wegetuszka już nie bierze od jakiegoś czasu :loveu: Chciałabym także tutaj podziękować Asi Miszteli z Happy Dog, bez pomocy i wsparcia nie było by to wszystko możliwe, taki wyjazd i takie zachowanie Wegi! Jak sobie przypomnę wyjzad w tamtym roku i ten koszmar :-( ehhhh nawet nie chce tego wspominać :-( DZIEKUJĘ CI ASIU! a teraz trochę fotek ... (fotki w porządku chaotycznym ;-) ) po drodze robione z auta [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/aa3f64f0.jpg[/IMG] masyw i szczyt Latemar [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/726a7a97.jpg[/IMG] po drodze ze spaceru ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/68601137.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/35ab77a7.jpg[/IMG] Kozica górska ;-) ... ogólnie Wega wszędzie musiała wejść i z góry obserwować co się dzieje i gdzie świstaki buszują :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9908a16b.jpg[/IMG]
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
happy end w końcu :-) -
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
ale super wiadomość! miała szczęście Kuleczka :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']W końcu jestem u Dony. Podniosę swoją deklarację do 50 zł miesięcznie, tylko tak mogę w tej chwili pomóc :( Odkładam dziecko do łóżeczka i zaciskam kciuki za Domek Donki!!![/QUOTE] dziękuję Natalia :-) [quote name='fioneczka']zaproszę na bazarek dla Doneczki MISZ MASZ II na który rzeczy podarowała grazi z niebieskiego :buzi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226731-Misz-masz-II-dla-pitbulki-Dony-do-14-maja-do-godz-21-00?p=19057610#post19057610[/URL][/QUOTE] dziękuję Asia i podziękowania dla grazi za kolejny bazarek :-) [quote name='koelka']..... Dziękuję za dodatkowe wpłaty od Kocurka, IVO i Pelci - razem 140,60 zł :):):)[/QUOTE] Dziękuję Kocurku, Ivo i Pelciu za kasę dla Doneczki! -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Gosia i jak tam Gandzia? Jak jej zdrowie? miała kolejne omdlenia? Jak ona się czuje? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dziekuję za nowe ogłoszenia :-) Szkoda, że tamte nie przyniosły skutku :-( ehhh kiedy Doneczka znajdzie swoich ludzi w końcu .... Sandra - ale super lokum ma Donka! żyć nie umierać :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARDNAS']Frontline jest gratis :) I dla Czesia i dla Donki. Donka dziś miała odwiedziny, przyjechała do niej grazi i zabrała na spacerek. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1491/71a750c4172c71d9med.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/QUOTE] dziękuję za prezent :-) [quote name='fioneczka']a co ? Donka ma nadwyżkę ? z kasy Czesia zapłacę, jemu jeszcze nie brakuje skąd dom?[/QUOTE] z łodzi są zainteresowani Donką [quote name='tatankas']Proszę o aktywację na mailu jeszcze tych ogłoszeń: [B][COLOR=black][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR] [/B] [B][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] trzeba aktywować [/B] [B][COLOR=black][URL]http://sloniu.pl/[/URL] trzeba aktywować[/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL="http://www.lento.pl/"] [/URL] reszta z moich aktywna :)[/COLOR][/B][/QUOTE] aktywowałam :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARDNAS']No nareszcie Asiu wstawiłaś fotki :) Wczoraj Donka została zakroplona Frontlinem :)[/QUOTE] Dzięki Sandra :-) podeślij Eli ile ma zwrócić za ten preparat :-) [quote name='czarnula']Kajusza masz zapchana skrzynke[/QUOTE] zaraz pousuwam stare pw [quote name='fioneczka']a czy Frontline rośnie u Was na drzewie :hmmmm: rozumiem że Czesio też ? pisz jakie koszty za dwa psiorce to wyślę kasiorę + tą dyszkę do żarełka bom zapomniała o niej znowu :oops:[/QUOTE] Asia - to Ela przeleje kase za Donkę. Dziś miałam jeden telefon w sprawie Dony, zapowiada się ciekawie .... wieczorem wyśle maila do Pani z fotkami Donki, a potem Ela będzie telefonicznie kontaktować się i dalej prowadzić rozmowy :-) Trzymajcie kciuki :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']Ania, Gosia podjedzie jutro z Gadziną do weta ... jeśli osłuchowo serce będzie ok to będziemy obserwować jeśli nie ok to Gosia pewnie dostanie instrukcje od weta co trzeba zrobić[/QUOTE] aha, to dobra. W razie czego piszcie do Eli, to puści przelew [quote name='furciaczek']Gadzinka dzisiaj w sumie OK, chociaz taka hmm mniej energiczna. Dzisiaj bardzo cieplo wiec moze dlatego.[/QUOTE] miejmy nadzieje ... -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
GFurciaczku - zrób tak jak wczoraj Ci pisałam, jak ustaliłyśmy z fioneczką - kilka dni obserwacji, ew. dzwoń do Koelki albo Fioneczki i razem podejmujcie decyzje, jakby się coś niepokojącego działo. Ja w sobotę rano wyjeżdzam i wracam ok. 16 maja ... w tymc zasie będe miała wyłączony telefon. Rozumiem, że potem już było ok z Gadzinką? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Agnieszka O - dziękuję bardzo za szybkie zrobienie ogloszeń :-) [quote name='ARDNAS']Kajusza napisz na niebieskim forum PW z numerem konta dla Ivo_ Napisała do mnie na PW z chęcią przelania jakiegoś grosika. Albo wyśli PW do mnie, a ja odeślę.[/QUOTE] Sandra wysłałam Ci pw :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
kurde Gosia .... masakra jakaś :-( Pogadaj z wetką co zaleca i będziemy kombinować kase na leczenie .... ehhhh nie miała kiedy wyciąć takiego numeru :-( NIech to nie będzie nic poważnego ... -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Podaję Ci Aniu link do ogłoszeń post 25 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225386-Bazarek-ogłoszeniowy-60-ogłoszeń-12zł-i-inne-Zapraszam-do-1-05-DO-23-godz[/URL][/QUOTE] dzięki Bożenko - podesłałam nowy tekst i fotki [quote name='tobciu']kajsza, ja zamawiam u AgnieszkaO pakiety. Jutro wyślę Jej tekst który przysłałaś.[/QUOTE] dziękuję Tobciu :-) w chwili obecnej ogłoszenia Donka będzie miała na woj. śląskie, opolski i małopolskie. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']myślałam że już wyjechałaś bo dzwoniłam dzisiaj ale nie odebrałaś jak znajdziesz chwilę czasu odezwij się do mnie[/QUOTE] bo byłam bez tego tel. cały dzień ... albo juz mi go wyłączyli, to zaraz dzwonie .... -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Ogłoszenia skończone,niektóre tylko czekają na aktywację na mailu ;)[/QUOTE] dziękuję :-) Część już aktywowałam -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
usunęłam to ogłoszenie ;-) Dziekuję Alojzyna za ogłoszenia .. tatankas działa błyskawicznie :-) [B]w poście 2 na 1szej stronie wstawiłam tekst ogłoszenia i fotki do ogłoszeń, [/B]i tam będę wpisywała ogłoszenia które były robione i na jakie województwa.